Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 116 mesajın 106-116 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ek atamamı neye göre ve nasıl olcak? kazananların dışındakiler için mi geçerli acaba.. Şu yerleşemeyenler için bi umut ışığımı bilgisi olan cevaplayabilirmi?

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Valla ben siteye baktım orda böyle bir bilgi yok keşke olsa keşke

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım ne tebligatı daha çok var lütfen buraya şikayat maiilleri atalım dilekçe burada http://www.engelliler.biz/forum/kamu...tml#post831561

Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mavera ben cuma günü evraklarımi teslim ettim.diploma çok uğraştırdi beni yoksa sağlık bakanlığındaki işlemler 20dakika sürmedi. Herkes çok bilinçli bir şekilde yönlendirme yapıyor. nisan başı gibi aramami söylediler.yanlız binanın fiziksel yapısı tekerlekli sandalyeliler için hiç uygun değil.mavera aklına takılan bişey varsa telefon numaranı özel mesajla gönderirsen arayabilirim.

Üye
    gezgin_21 Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    14.02-2011
    Saat
    11:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slmlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben sağlık bakanlığı enggeli memur alımı sınavına girdim lise düzeyinde ankarada girdim sınava. 88 puan aldım ve 11. sıradayım yerleşme duumumda 22. maddeye göre belrlenecek ibaresi var. arkadaşlar kesin ne zaman iş başı yaparız bir fikriniz varmı

arkadaşlar sınavdan ankara ilinde girdim sınava 88 aldım inş atamam olacak hayırlısıyla kesin sonuç ne zaman belli olur iş başı ne zaman yaparız bir fikri olan varmı

?????

?????

Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dönence özel msj yazdım ama gelmedi galiba.yine yazarım bugün özel msj.sende tlf no yazarsan haberleşiriz olurmu ?

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

nisan yada mayısta işbaşı yapılır.

Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mavera sanırım biz konusamayacagiz Bende özel yazdım sana.inşallah okuyabilmişindir.

Üye
    Sultan Avatarı

Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    16:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sınava malatyada girdim beş kişi alınıyodu altıncı oldum. Beş kişi arasında olan bir arkadaş meb de memurmuş ve sınavı iptal oluyomuş. Bu aşamadan sonra liste dört kişiye düşüyor. Beşinci olarak yedekten benim girmem gerekiyor değilmi ayrıca belirtilen sayıyı doldurmak zorundalalrmı

Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba dönence mesajını okudum şükür.sana çağrı atarım bacım. kntr oluncada ararım inşaallah.

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar sınava malatyada girdim beş kişi alınıyodu altıncı oldum. Beş kişi arasında olan bir arkadaş meb de memurmuş ve sınavı iptal oluyomuş. Bu aşamadan sonra liste dört kişiye düşüyor. Beşinci olarak yedekten benim girmem gerekiyor değilmi ayrıca belirtilen sayıyı doldurmak zorundalalrmı
    Sevgili Sultan; Daha önce Meb veya başka bir kurum olsun atananlar ve sağlığın sınavını kazananlar evrak verse dahi hiç bir şekilde atamaları yapılmayacaktır. Çünki 657 devlet memurları kanununu herkez bir incelesin eğer ki; aksi olursa mahkeme hakkın var takip ve mahkeme aç hatta gerekirse avrupa insan hakları mahkemesine kadar gitme hakkın var ama hakkını ara, ha bu şahısların atamaları iptal olursa ne olur sorusuna gelince tabiki bakanlığın atama genelgesi var zaten yayınlandı bu sitede puan sırasına göre aşağıdaki adaylardan atama yapılacak. Bence Meb e ya da başka bir kuruma atanan arkadaşlar hiç zahmet etmesinler çünki önceki işlerindende olmasınlar çünki; ortada kanun hükmünde yayınlanmış koskoca yasa maddesi var hiç kimse bunu ihlal edemez gerekirse avrupa insan hakları mahkemesine kadar başvurulur ve gerekirse 1 veya 2 yıl sonrada olsa atamaları iptal olunur ve haklarında cezai kovuşturma başlatılır o güne kadar aldığı tüm maaşlar kendilerinden tahsil edilir aç gözlü arkadaşlarımıza ilgi ve alakayla duyrulur. Hani demesin kimse sağlık bakanlığı neyin komisyonunu kurup bu kadar inceleme yapıyor diye... Hepinize saygılar.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678