Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1:arkadaşlar yılın hangi aylarında memur alımı yapılıyor sadece engelliler için değil tüm ortaöğretimler için soruyorum hangi kurumlar alıyor nasıl başvuruluyor nasıl takip edicez soroyurum mesala meb ortaögretim memur alıcak yada vs nerden takip edicez şartları nelerdir kpss puanı barajı varmıdır 2011 de hangi aylarında alım yapılıcak...
    2:arkadaşlar adliyeye ortaögretim puanı ile memur alınıcak baraj 70 diyorlar ögrenmek istedigim bu alımlarda engelli yada gazi ve şehit ailerine öncelik tanınıyormu komşumuzun oğlu gazi ve şehit ailesi liseyi dışarıdan bitirmiş bu sene ortaögretim kpss puanı 69 adliyeler ise kpss puanı 70 olarak açıkladı acaba engelli ve şehit ailerine bir öncelik hakkı tanınıyormu teşekürler saygılar jon83

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Adliyenin memur alımında özürlü alımı yok ki
    ve eğer engelli alıyosa onun adresini yayınlar mısın? Ben göremedim özellikle aranan şartlarda işitme kaybı kekemelik vs olmamak diyo sağlam raporu istiyo...2011 Adalet Bakanlığı Memur Alımı

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alıp almadıgını bilmiyorum bilen arkadaşlardan ögrenmek istedigim memur alımlarında engelilere ve şehit ve gazi ailerine hak veriliyormu bunu ögrenmek istedim arkadaş 69 puan almış kpssden ortaögretim adelet bakanlıgı 70 baraj olarak açıklamış öncelik hakkı varmı onu sordum arkadaş için

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    jon83
    ortaöğretim için memur alımı sınavı sadece kpss dir buda 2 yılda bir yapılmakta adalet bakanlığının sınavına engelliler alınıyormu öncelik varmı 70 puan engelliler içinde geçerlimi bende merak ettiğim için geçen cuma adalet bakanlığına bilgi edinme yoluyla sordum cvp gelince burda paylaşırım