Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hülya hanım tercih yapacaksınız anladık tamam ama neden böyle hava atar vari konuşmuşsunuz anlamış değilim atanmanız çok güzel birşey sevindim ama niye böyle hava atar gibi iş yapıyorsunuz sizden ricam böyle yapmamanız.

Üye
    hly Avatarı

Son Giriş
    05.12-2012
    Saat
    08:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne hava atması beee...ben size sınavı kazananlar için 6. tercıh var diye haber verıyorum bilginiz olsun diye ugrasıorum kimse acıkta kalmasın dıyee. sen böyle anlıosun millet takır takır puan yazıo ben puan bıle yazmadım.. böyle düşünüosan bı daha da bilgi vermem...

hem daha atanan da yokkk belki de olmazz bılemeyız... hakeden atansın her zaman

Üye
    hly Avatarı

Son Giriş
    05.12-2012
    Saat
    08:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığını asıldan kazanan arkadaslar evraklarınızı sınav basvurusu yaptıgımız yerde atama şubesi var oraya teslim ediyorsunuz.. postayla da yollanabılıyormus..bugun gittim teslim ettım ve uzaktakıler için de sordum.ayrıca mal bildirimi formunu doldurup bır zarfa koyup yapıstırıosunuz üstünede adınızı soyadınızı ve ımzanızı atıyorsunuz..haberınız olsun.. herkese hayırlı cumalar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12