Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Özürlü Personel Alımı
    10.12.2010 00:00Ankara Orman Bölge Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere özürlü personel alımı sınavı yeniden yapılacaktır.

al%C4%B1m - Ankara Orman Bölge Müd. Engelli Personel Alım Sınavı, Sınav Uygulama Usulleri...Ankara Orman Bölge Müdürlüğümüzce 24.10.2010 tarihinde saat 10.00 da Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi B blokta yapılan Özürlü Memur alımı sınavında bazı usûl hataları tespit edildiğinden Bilgisayar İşletmeni ve Memur alımı sınavı 08.01.2011 tarihinde saat 10.00’da Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde yeniden yapılacaktır.
    Sınavla ilgili detaylı bilgi adayların adreslerine postayla gönderilecektir.
    SINAV UYGULAMA USULLERİ
    SINAVIN ADI:
    Ankara Orman Bölge Müdürlüğü Özürlü Personel Alımı Sınavı
    SINAVIN BAŞVURUSU:
    - Adaylara ait sınav giriş belgeleri sınav tarihinden önce http://gazisem.gazi.edu.tr internet adresinden yayınlanacaktır.
    Sınav giriş belgesinin üzerine sınav tarihinden önce Ankara Orman Bölge Müdürlüğü’nce fotoğraf yapıştırılarak onaylandıktan sonra adaya verilecektir.
    SINAV YERİ:
    SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ :
    08 Ocak 2011 Cumartesi Saat 10.00
    SINAV UYGULAMASI:
    - Sınav 75 dakika sürecek, tek oturum olarak uygulanacaktır.
    - Sınavda 50 soru soruluk çoktan seçmeli (dört seçenekli) testlerden oluşup A ve B kitapçığı kullanılacaktır.
    - Adaylar sınava, fotoğraflı giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) birisi ile sınava gireceklerdir. Fotoğraflı sınav giriş belgesi kartı ve özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar kesinlikle sınava alınmayacaktır.
    Sınav binasında sigara içenler hakkında ilgili kanun gereğince işlem yapılacaktır.
    SINAV KONULARI:
    - Özürlü personel sınavında uygulanacak sınav soru kitapçığında yer alacak sorular;
    Memur adayların ögrenim durumları ve işitme ve/veya dil ve konuşma ile zihinsel özürlüler için algılama düzeyleri ile dil gelişimleri ve sözel iletişim güçlükleri göz önünde bulundurularak ayrı ayrı hazırlanacaktır.
    1.Grup: Ortopedik, Görme ve diğer engelliler,
    2.Grup: İşitme ve Konuşma engelliler,
    3.Grup: Zihinsel engelliler,
    Bilgisayar İşletmenliğine başvuran adayların soru kitapçığı eğitim durumları dikkate alınarak hazırlanacaktır.
    1.Grup: Önlisans Mezunları,
    2.Grup: Lisans Mezunları,
    - Özürlü Personel sınavında uygulanacak sınav soru kitapçığında yer alacak 50 (elli) aşağıda belirtilen derslerden hazırlanacaktır.
    a) Memur kadrosuna başvuran lise veya lise dengi mesleki veya teknik teknik okul mezunu olan adaylara sorulacak soruların dağılımı:
    DERS
    SORU SAYISI
    Atatürk İlkeleri ve Türk İnkılâp Tarihi
    10
    Temel Yurttaşlık Bilgisi
    6
    Türkiye Coğrafyası
    4
    Türkçe
    10
    Matematik
    10
    657 sayılı Devlet Memurlar Kanunu ve İlgili Mevzuat
    10
    TOPLAM
    50

b) Bilgisayar İşletmenliği kadrosuna başvuran Önlisans ve Lisans mezunu olan adaylara sorulacak soruların dağılımı:
    DERS
    SORU SAYISI
    Atatürk İlkeleri ve Türk İnkılâp Tarihi
    10
    Temel Yurttaşlık Bilgisi
    6
    Türkiye Coğrafyası
    4
    Türkçe
    10
    Matematik
    10
    Donanıma Giriş, Win XP, Word, Excel, Power Point, İnternet Kullanımı
    10
    TOPLAM
    50

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilgi için sağol. Ben giremeyeceğim ancak girecek adaylara başarılar dilerim. İnşallah yerleşirler.

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnşallah. Bu güzel DUA'lara ihtiyacımız var. Hayırlısı diyelim... Saygılar...

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Ormanın kendi sitesinde evlere tekrar postalanacağı yazıyordu ?

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet yine öyle. Evlere posta ile bilgilendirme yapılacak. Yukarıdaki metinde de yazıyor zaten. Sanırım yine eline posta ulaşmayan kişilerin, orada yazılı internet sitesinden sınava giriş belgelerini almaları için yayımladılar... İlk sınavda öyle bir karışıklık olmuştu

Üye
    adempeh Avatarı

Son Giriş
    25.07-2014
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne mezunu olmak gerekiyor şartlar bnedir acil cevab kütfen

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni başvuru alınmıyor adempeh.

Üye
    mertcan74 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar zihinsel ve ruhsal bozukluğu olupta ilkokul mezunuda girebiliyomu artık sınavlara ve en ykın nezaman olucak sınavlar ve nereye başvuru yapmak lazım yardımcı olursanız sevinirim..

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Sınav giriş belgesi eline geçen oldumu ?

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben taşındım o yüzden diğer adrese geldimi bilmiyorum. Ankara Orman Bölge Müdürlüğü sitesinin Engelli Personel Alım sınavı ile ilgili konusunda Gazi Üniversitesine ait bir link verilmiş. Oradan Sınava Giriş Belgelerimizi temin edeceğiz anladığım kadarıyla. Ama kötü bir haberim var.... TC'den sonra güvenlik kodunu giriyorunuz ama "resimdeki kodu yanlış girdiniz" uyarısı veriyor. Geçen seferde aynı hatayı veriyordu, son gün hallettmiştim

Üye
    sungur.member Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    21.02-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

suat06;

Sayın suat06 sitedeki güvenlik kodunu büyük kçük harfe duyarlı sanıyorsam ben girebildim.Bir önceki sınav sınıfı ve sıra no değişmiş.Ayrıca salı günü arkara obmye gittim:Personelden sorumlu memurlar sınav giriş belgelerini zarflıyorlardı.Ne zaman adreslere ulaşı bilemiyorum.Ben eski sınav belgemiz geçerli olacakmı diye sorduğumda eskisi geçerli dedi ama yukarıda bahsettiğim gibi salon no ve sıra no değişmiş.Sitedeki açıklamarı buraya aktarıyorum.
    YENİLENEN ORMAN GENEL MÜD. ENGELLİ PERSONEL ALIM SINAVI
    T.C. NO : ********
    ADI SOYADI : ********
    SALON : *****
    SIRA NO : ****
    SINAV YERİ : G.Ü.İKT.FAK. BİL.FAK. B BLOK
    ADRES : Dö- gol Cadesi İncitaş Sokak Beşevler / ANKARA
    SINAV TARİHİ : 08.01.2011
    SINAV SAATİ : 10.00
    1. Sınav, 08/01/2011 Cumartesi günü, saat 10:00'da başlayacaktır. Adaylar sınav başlama saatinden en az 1 saat önce, sınav kimlik belgesinde gösterilen
    sınav yerinde hazır bulunacak ve sınav başlama saatinden 50 dakika önce sınav giriş kartları kontrol edilerek sınav gözetmenleri tarafından sınav salonlarına
    alınacaktır. Sınav giriş kartı yanında olmayanlar ise nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli resmi kimlik belgeleri kontrol edilerek sınav salonuna
    alınacaktır. Personel Alım Sınavına çağrılan aday kendilerine gönderilen sınav kimlik belgelerinde yazan sıra numarasına göre oturacaklardır.
    2. Adaylar sınav sırasında hesap makinesi kullanabilir. Ancak üzerinde program yapılmasına, saklanmasına ve çalıştırılmasına izin veren (EXE STORE,
    RUN gibi) tuşları bulunan hesap makineleri ile databank ve benzeri gibi özel donanımlar kullanılamaz. Hesap makinesinin sınav sırasında ödünç alınması
    verilmesi ve değiştirilmesi yasaktır.
    3. Sınavı tamamlamış olsa da sınavın başlamasını izleyen ilk 15 ve sınav süresinin son 10 dakikası içerisinde salon dışına çıkamayacaktır. Sınav esnasında
    salonu terk eden bir aday, tekrar sınava alınmayacaktır.
    4. Salon Başkanı talimatıyla adaylar soru kitapçıkları dağıtıldığında, kitapçığın sayfalarının eksik olup, olmadığını ve kitapçıkta basım hatasının bulunup,
    bulunmadığını kontrol edecek, varsa özürlü soru kitapçığının değiştirilmesi için yüksek sesle Salon Başkanı veya sınav gözetmenlerine başvuracaktır.
    5. Sınavda kullanılacak cevap kağıtları optik form şeklinde olup, sonuç değerlendirmesi bilgisayar ortamında yapılacağından, dogru cevapların cevap
    kağıdında yumuşak kurşun kalemle işaretlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle adayın sınava gelirken, yanında mutlaka yeterli sayıda kurşun kalem ve
    silgi getirmesi gerekmektedir.
    6. Adaylar sınavda dağıtılacak cevap kağıdının uzerinde bulunan, Kimlik No'sunun, ad ve soyadının kendisine ait olup olmadığını kontrol ederek
    imzalayacaklardır. Cevap kağıdı kendisine ait degilse sınav gözetmenlerini uyararak kendisine ait cevap kağıdını alacaktır. Daha sonra cevap kağıdında
    ayrılan bölüme aday Kimlik No'su kodlanacaktır.
    7. Cevap kağıtları optik form şeklinde olup, bilgisayar ortamında değerlendirileceğinden, cevap kağıtlarının katlanmaması ve kırıştırılmaması gerekmektedir.
    Bu şekildeki cevap kağıtları bilgisayar tarafından değerlendirilemeyecektir. Ayrıca birden fazla cevap seceneği işaretlenmiş olan cevaplar, yapılacak
    değerlendirmede dikkate alınmayacaktır.
    8. Soru kitapçıklarının boş olan yerleri müsvedde olarak kullanılabilecektir. Başka bir kağıdın müsvedde olarak kullanılması yasaktır. Cevap kağıtları üzerine
    herhangi bir özel işaret konulmayacaktır. Bu şekildeki cevap kağıtları değerlendirme dışı tutulacaktır.
    9. Sınav sırasında diğer adaylarla konuşan veya cevap kağıtlarına bakmaya calişan veya sınav masası üzerinde 2.maddede belirtilen esyaları bulunduranlar
    kopya çekmiş kabul edilerek, Sınav Salon Başkanı ve Gözetmenlerince bu personel hakkında tutanak düzenlenerek, sınavı geçersiz sayılacaktır.
    10. Sınav sırasında sigara içilmesi, adayların birbirinden kalem, silgi vb. şeyleri istemeleri yasaktır.
    11. Adaylar, soru kitapçığının ilgili bölümlerine adı ve soyadını yazacaktır. Sınav sonunda, soru kitapçıkları, cevap kağıtları mutlaka sınav gözetmenlerine
    teslim edilecek, sınav sonunda soru kitapçığını teslim etmeyen veya eksik sayfalı olarak teslim eden adayın cevap kağıtları değerlendirmeye alınmayacaktır.

1 maddeki şu ifadelere dikkat
    "Sınav giriş kartı yanında olmayanlar ise nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resimli resmi kimlik belgeleri kontrol edilerek sınav salonuna
    alınacaktır. Personel Alım Sınavına çağrılan aday kendilerine gönderilen sınav kimlik belgelerinde yazan sıra numarasına göre oturacaklardır."

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu an tekrar denedim hala aynı, hata veriyor. Küçük harf büyük harf hepsini denedim.

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Benim geldi.

Üye
    murat-t Avatarı

Son Giriş
    30.04-2015
    Saat
    23:10
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benimde sınav giriş belgem geldi ama resim yok girişte bir sıkıntı çıkmaz inşallah

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İnş çıkmaz zaten onca zaman geçti aradan şimdi bazıları diyecek hemen nerden biliyorsunuz torpil olduğunu,babasının hayrınamı iptal etdi bu sınavıda birisi itiraz etdi aman iptal edelimde görsünler torpil olmadığını yüzbinde bir torpilsiz oluyor olmuyor değil.Ben kendim şahitim gözümle kulağımla duyuyorum adamlar şirkete bile artık torpille başlatır oldular,hastane müdürünü tanıyan gelsin güvenliğe başlasın,başhekim yardımcısını tanıyan gelsin temizliğe başlasın vs vs saymakla bitmez bu ülke böyle gelmiş böyle gider.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon