Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar

meb personel sınav sonucunda yapılan hatadan dolayı çoğu kadro boş kaldı,bunun nedeni yedek liste oluşturulmamış olmasıydı..sağlık bakanlığı sınavında bu boş kalan kadro daha fazla kalacağını belirtmek sanıyorum kahanet olmaz..bir örnek meb te atanıp ta sağlık sınavına girmiş olan birinin ataması yapılmayacak olmasıyla boş kadro kalacaktır..

bu konuda gerekli önlemleri alıp gerekli yerlere bilgilendirme yapmamız lazım..sağlık bakanlığı sınav sonucunda yedek liste yapılmalıdır..

Üye
    derler69 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende yedek atama bekleyenlerdenım benım sınava girdiğim şehirde bir kişi işe başlamadı il sağlık müdürlüğü ve personel genelmüdürlüğüne dilekçe verdim ayrıca telefonla aradım bana söylenilen yedek atama çalışmalarının olduğunu yalnız tarihin belli olmadığını bu konuyla ilgili duyurunun internet sitelerinden yapılacağı iletildi ilgili arkadaşara duyurulur

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar bende aynı durumdayım bulunduğum şehirde lise memur düzeyinde girdiğim sınavda 2 boş kadro kaldı yani 5 kişilik kadro vardı 3 kişi atandı sadece, bakanlıktanda resmi yazı geldi kesin atananlar sadece 3 kişi diğerleri daha önce orman ve mebe atandıklarından iptal olmuş ve ben ilk yedeğim bakanlığı arayıp sorduğumuzda papağan gibi sürekli atama olunca sitede duyurulacaktır deniyor başka bişey demiyorlar. dava açacağım avukat şu an açman yersiz olur diyor çünki seni atamam demiyor bakanlık diyor avukat . Eğer haksızca senin altıntdaki birini atarsa dava açarsın diyor ne yapacağımızı şaşırdık stres olduk artık ve şunuda hatırlatayım bilindiği üzere müsteşar onaylı ve 81 il müdürlüğüne duyurulmuş atama genelgesi var ve burada açıkca belirtilmiş atanamayanların yerine puan üstünlüğüne göre eğer aynı ise 22. madde dahilinde atama yapılacaktır şeklinde. Lütfen bu konuyu birlik olup yetkili kişilere intikal ettirelim arkadaşlar burada site yetkilisi akadaşlardanda yardım bekliyoruz.