Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    farukt Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merak ediyorum kurumların kendisi hazırlarsa soruları müdürmü hazırlar?

Üye
    malkocoglu22 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2011
    Saat
    16:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

soruları sınav komısyonu hazırlar baska kımse bılmez mudurde komısyonda ıse bılır

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    konu dışı olarak görülen mesleki sorular için,diğer eğitim kurumlarından yardım isterler,mesala ebe veya hemşire için sorular hazılanacaksa,ilgili kurumdan soru istenir yeterli sayıda,bu soruların içinden seçilir..yani bu komisyonun ,bu kadar çeşit soru hazılama kapasitesi olduğunu düşünmeyin..mesala ben T.S.K. bir sınav için bir üniversiden soru istediğine şahit oldum,bu da toplam on adet soru ,stenmişti..yani eğitekte bu yolu deneyecektir..ama hangi kurumdan bu mesleki soruları isteyeceği bilinmez..belkide birden çok kurumdan bu soruları ister ve karıştırı içinden seçer..

ama genel olarak ilk kırk soru için zaten ,meb komisyonun elinde hazır sorular vardır,bir tür soru bankası,ellerinin altından seçerler..bu sorularda ,yılların birikimiyle oluşturulmuş sorulardır..