Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gunter Avatarı

Son Giriş
    13.03-2012
    Saat
    16:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Diyarbakırda özürlü sınavını kazanan tüm kişilerden yeniden özürlü sağlık raporu istenmiş, acaba yapılacak veya yapılan diğer özürlü sınavlarında yeni rapor isteniyor mu. bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kanunlara göre 1998den sonra alinan süresiz raporlarda yeni rapor istenmez lakin rapor süreliyse yeni rapor istenebilir

Üye
    gunter Avatarı

Son Giriş
    13.03-2012
    Saat
    16:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim dostum. yalnız bazı kurumlar yeni raporda ısrarlıymış bu durumda kazanılan haklar hükümleri çerçevesinde itiraz edilebilir mi. hastanelerden rapor almak çok zahmetli ve çileli bir iş özellikle doktorların afra tafrasını çekmek insanı geriyor, sanki sana malını bağışlıyormuş edasında davranıyorlar. birde ben raporuma çalıştırılamayacağı iş alanları kısmına çalışabilir yazdırdım. bu benim için sıkıntı olmaz değil mi

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sezer arkadaş sen bizim yazdıklarımızı dikkatlice okumuyorsun galiba. iş alımı için üst yaş sınırlaması kaldırıldı. her yılın 3 döneminde (nisan-mayıs, temmuz-ağustos ve ekim -kasım) engelli memur veya işçi alımı oluyor. şu an nisan mayıs, temmuz ağustos dönemi alımları ve kayıtları bitti. şimdi sıra ekim kasım döneminde. eğer sende bu siteyi dikkatlice takip edersen işe alımların ne zamana denk geldiğini görmüş olacaksın. hala geç kalmış sayılmazsın. ekim alımları için ben buradan seni bilgilendiririm. merak etme psikolojini sakın bozma arkadaş.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cümlemizden kardeşim