Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    13:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    designer__07;

ihtiyozun farklı farklı türrleri vardır bazılarında bölgesel bazılarında tamamendir benim hastalığımla ilgili değil tamemn raporu yazan hastaneden kaynaklanan bir durum var ben rapor yazmam etmem benim bu olaydan sonra fark ettiğim ve raporu iptal eden hasteyle görütüğüm kadarıyla en az 3 hata var raporu ben mi yazdım neden ben suçlanıyorum burda nisan ayındaki bütün raporlar da hata var bir çoğu iptal ben mi hazırladım o raporları saçma sapan konuşuyorsun

ayrıca hangi tedaviden bahsediyorsun öyle bir tedavi varda neden bizlerin haberin yok evet kremi sürüyorsun 1 saate bile kalmadan aynısı oluyor. tedaviymiş... raporum %40 değil buarada üç farklı doktorda %40 ın üstünde veriyor farklı şehirlerde, adamlar yönetmeliği bilmiyor, ben hem mağdur oluyorum hem suçlu durumuna düşüyorum iyiymiş valla

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

pelin553;

Haklısındır büyük bi ihtimalde rahatsızlığında ama benim anlamadığım sonuçta yıllar sonra senin hastalığının tedavisi olabilir.Benim anlatmak istediğim mesala benim gibi hastalığı yıllarça geçmiyeceğini bilen insanların %40 alamaması bana okadar şacma geliyoki senin sonuçta iyi bi tedavi sürecinde iyilleşibileçeği açık ve net.Sen rapor alıyosun ben alamıyorum benim kızgınlığımda bundan ama seni kesinlikle üzmek gibi niyetim yok üzdüysem özür dilerim.Keşke benimde ayagımın öbür ayagım gibi sağlam olsada hayatımı böyle devam ettirsem böyle konular uğraşmasam...

Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

designer__07;

merak etme bizimkininde hiçbir şekilde tedavisi yok çaresizliğin ne olduğunu hiçbrşey yapamadan yaşamanın ne olduğunu çok iyi biliyorum tedaviden kasdettiğin şey o anda cildi rahatlatmak sonrası yine aynı değişen birşey bizim rahatsızlığımızdaki bir çok insan evliliği düşünemiyor mesela çocğunun aynı olma ihtimali çok yüksek çünkü genetik insanlar bize bakışı bazen çok farklı oluyor vs vs işte önemli değil

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Eğer mahkemeye verirsen kazanacaağın açık ve kimse senin kazanılmış hakkını elinden alamaz eğer bu ülkede adelet varsa(bence yok)ama sana tavsiyem arayı sogutmadan bu işi sine'ye çekmeden olayı bitir hakkını alırsın.Seni üzdüğsem tekrar özür dilerim.

Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özür dilemene gerek yok sorunda merak etme... ben o sınavı hakkımla kazandım o raporuda hakkımla aldım ama aldığım hastane rapor yazmayı bilmiyormuş hatam o hastaeden gidip rapor almak oldu... ama adama yedirmezler öyle kolay kolay yapmam gereken ne varsa yapıcam meb personelle görüştüm özür durmunuz varsa ki var mahkeme kararına biz uyarız diyorlar ama neden başkalarının hataları yüzünden ben bunlarla uyraşmak zorun kalıyorum içime sindirimiyorum bu olanları allaha havale ediyorum o cingözleride....

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

pelin neyin tartişmasini yapiyorsun onu anlamadim kaç gündür başka sitedede yazmişin rapor almak birgün bilemedin 3-4 gün sürüyor hastaligin varsa heryerden alabilirsin raporu ve itiraz edip mahkemeye verirsin bundan başka yapacak bişeyin yok şuan ...

Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

JEAM;

rapor almak heryerde 1 2 gün yada 3 4 gün sürmüyor. adana numunede alıyorsan en yakın şuanda 2 kasıma randevu veriyorlar maraşta 2 hafta sürüyor vs vs sizin herhangi birşey yapamıycağınızı biliyorum en fazla yol gösterirsiniz ben birileri duysun istiyorum insanların hatalarının nelere mal olduğunu başkalarıda duysun istiyorum yoksa ben mücadeleme başladım hergün birşey öğreniyorum bu olaydan dolayı... rahatsız ettim seni galiba affedersin...

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hayir rahatsiz olma anlaminda degil gereksiz polemige giriyorsun hastaliğin konusunda şu bu konusunda hastaligin varsa her yerde aynidir merak etme korkmanada gerek yok raporunu alip direk mahkemeye başvur kesin kazanicaksin emin ol burdan tamam

Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

korkum yok zaten hani eminimde ama yediremiyorum kendime bu haksızlığı kendime yediremiyorum her dakika başka bir sorun yaşamaktan birşeyleri düzene koyamamaktan çok sıkıldım tam işte güzel birşey oldu derken birilerinin üstün zekasından kaynaklanan bir durumu yaşamayı kendime yediremiyorurum... sende haklısındır belki ama bende haklıyım

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

burda en çok haklı olsan sensin çünkü magdur sensin biraz daha sık dişini emin ol mahkemede her türlü maddi manevi tazminatinida alicaksin ...

Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah razı olsun....beklemek dışında birşey yapamıycam zaten yine beklemeye devam herzamanki gibi... ama dönücem geri...

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    89
    Verilen Beğeniler
    54

pelin öncelikle geçmiş olsun raporu aldıgın osmanıye devlet hastanesı çok enterasan bir yer ben rapor için 1 gün uğrastım heyete girdim ama sonuç 1 haftadan sonra geldi mal müdürlüğüne heyete girmekle iş bitmiyor takıp edeceksın..ha birde osmanıye devlet hastanesı çok karışık buaralar başhekım ıstıfa ettı yenısı geldı birde artık eskısı gıbı öyle kolay rapor (oranalrı yüksek olarak önceden 60 sa ilerlemişde olsa yenı raporu düşük tutuolar yüksek ortanda ) vermiyorlar...kısaca osmanıyeden rapor alman biraz uğrasmana sebep olacak ...adana yogun olur ALLAH sabır versin inşallah raporu alırsın ve göreve geri dönersin

Üye
    pelin553 Avatarı

Gerçek Adı
    pelin
    Son Giriş
    05.05-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah allahın izniyle bekliycez...

Üye
    cenk_210 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2015
    Saat
    21:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oncelıkle gecmıs olsun ama merak ettıgım bır konu var sen goreve basladıktan bır sure sonramı ataman ıptal edıldı yoksa daha baslayamadan yanı baslamadan oncemı ıptal edıldı nasıl gelıstı anlatırmısın sana bu haberı kım nasıl verdı

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    29

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Pelin rapor alırken bir yandan mahkemeyi aç bence zira hakim senden var olanı değilde başka bir hakem hastaneden yeni rapor almanı da isteyebilir. Hemen bir avukatla görüşmelisin vakit kaybetme.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon