Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ufkum Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    il
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    30.06.2010 tarih ve 161758 sayılı Bakanlık Onayı ile 19.09.2010 tarihinde yapılacağı açıklanan özürlü personel alımı sınavlarının; sınav teknolojisi, salon ve refakatçi temini, değişik unvanlı özür gruplarının öğrenim düzeyine göre soru ve cevaplar ile sınav kılavuzların hazırlanması ve sınavların tüm illerde yapılabilmesi bakımından, daha donanımlı bulunan ve kanunla kurulu sınav merkezi olan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nce yapılması 31.08.2010 tarihli ve 206154 sayılı Bakanlık Onayı ile uygun görülmüştür.

Sınav tarihi ile diğer hususlar Milli Eğitim Bakanlığı ve Bakanlığımız arasında yapılacak protokolle belirlendikten sonra internet adresinden ilan edilecektir.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu durumda sınav tarihi kesin değişecektir. çünkü anlaşma imzalandıktan sonra birde soru kitapçıklarının hazırlanması, yer temini v.s. derken epey zaman alacaktır. bu da 13 kasımı gösteriyor gibi.

Üye
    dizayniker Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    21.07-2012
    Saat
    17:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Orman Bakanlığınında sınavı meb e yaptırması için orman bakanlığına mail yazalım. Çünkü kurumların sınav sorularını kendileri hazırlaması çok daha sakıncalı torpil açısından bence. Benim gibi düşünen arkadaşlar lütfen bakanlığa mail atsın.... Tşk.ler

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağlık bakanlığı engelli personel sınav soruları için yakın zamanda MEB-EĞİTEKin hazırlayacağı kamuoyuna açıklanmıştı..ama bu sınavdan önce ehliyet sınavı için yapacağı sınavlara şaibe karıştırdı..

MEB-EĞİTEK sınavlarının şaibeli olacağı endişeleri ,ilk belirtileri ortaya çıkmış oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (MEB-EĞİTEK) tarafından gerçekleştirilen Motorlu Taşıt Sürücü Adayı sınavında kopya çekilmesinin önüne geçmek için A-B-C ve D kitapçıkları sınava girenlere dağıtıldı.

Emniyette ifadesi alınan zanlı, "4 ayrı kitapçığın tüm cevaplarını nereden aldın?" sorusuna, "Avcılar Parseller Üniversite Mahallesi İstiklal Caddesi 38 numarada bulunan sürücü kursuna devam ediyordum. Bu kursun sahibi Ercan Ö., sınavdan önce bana tüm kitapçıkların cevap anahtarlarını verdi." şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği dedektifleri, kursun bulunduğu adrese giderek, kurs görevlisi Şengül K. isimli kadına yetkililerin nerede olduğunu sordu. Şengül K. vasıtasıyla kursun sahibi Ercan Ö. işyerine çağrıldı ve kursta yapılan aramalarda, ehliyet sınavına ait 17 adet cevap anahtarı bulundu.

Gündem - Ehliyet sınavında kopya skandalı: Cevap anahtarları cebinde çıktı - ZAMAN GAZETESİ [İnternetin İlk Türk Gazetesi]