Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    deniz54 bence siz yarın yola çıkın gidin eldekinden de olmayın sonra şaka gibi memurun söyledikleri meb demekki sorunlu bir kurumki bu sınav ilanından buyana bayağı ilginç olaylarla karşı karşıya kalındı atanan ve göreve başlayan herkese hayırlı olsun darısı bizim başımıza sağlık bakanlığın da inşallah

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eseszeus;

Memur - Hizmetli maaşları arasında öyle uçurumlar yoktur, en fazla 50 - 60 Tl farkedebilir (eş çocuk yardımı hariç) şuan göreve başlayacak olan Hizmetli biri ortalama 1.150 - 1.200 tl arasında bir maaş alır.

Normal Prosedürü; Memur göreve başlar ve 1 yıl stajyer olarak çalışır. Bu stajyerlik dönemi içerisinde tayin isteme hakkı yoktur. 1. yılın sonlarına doğru Temel ve Hazırlayıcı eğitim kursu görür, bu kurs bitiminden sonra sınav yapılır ve sınav sonucuna göre memurun stajyerliği kaldırılarak asaleti tasdiklenir. Yani 1 yıl hiç bir tayin isteme hakkınız maalesef yok. Memurların tayinleri valilikler arasında olur, atanmak istediğin il valiliğine dilekçe ile müracaat edersin ve valilik dilekçene istinaden çalıştığın il valiliğinden seni talep eder, eğer çalıştığın kurum müdürü gitmen için muavfakat verirse tayin işlemin gerçekleşir, vermez ise tayin istemin redle sonuçlanır.

Üye
    eseszeus Avatarı

Gerçek Adı
    Şaban Yıldız
    Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevabın için teşekkürler BaY_Cin... Bende eşte yok çocukta yok tüh ya iyice düşçek maaş desene... Bazı arkadaşlar 900 tl falan demişlerde memurlar.nette falan ondan bi korktum... Ben zaten 1 yıl beklemeye razıyım ama kimse tam bişey söylemiyo biri 2 yıl diyo biri 3 yıl diyo falan her kafadan bi ses yani ama 1 yıl yetiyosa tayin için bu güzel haber teşekkür ederim tekrar...

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben asaletim tasdik edildikten sonra ki günler de , tayin isteme hakkım doğar mı diyorsunuz

Yoksa farklı bir süreç mi var .?

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234