Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 24 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar başkalrından duyduğum bilgilere göre adalet bakanlığı emniyet ve meb ekim kasım döneminde alım yapacaklarmış
    meb şimdiki alınan puanlara göre atama yapacakmış

ekim kasım dönemi olacakmış inş...

bilgilerinize

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    12:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ESSELAMU ALEYKUM ARKADASLAR
    FARUK kardes bu söylediğin bizim için gerçekten çok önemli ama şimdiye kadar çok şey söylediler ve hep bir umut gemisine bindirip en sonunda o gemiyi alabora ettiler o yüzden şimdi MEB'in yapacacağı alımalrı bu sınava göre yapacağını söylüyorsun
    buna delilin gerçekten sağlamsa söyle ama değilse lütfen bizi umutlandırmayın
    çünkü çok hayal kırıklığı yaşadık...

Üye
    aslanharun Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

dostadoğru adlı üye arkadaşım GAKKOM23 adlı üyemizin dediği gibi kesin bir şey varsa söyle kesin değilse lütfen kimseyi umutlandırma.
    Hem bu başkaları dediğin kim?

Üye
    baran sertaç Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kaynak nerden paylaşırsan seviniriz kardeşim

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

evet evet bende duydum...öyle bır sey varmıs...ınsallah alımlar olur...

Üye
    farukt Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakketmi loo? agam bizimle egleniy

Üye
    KırımTilkisi Avatarı

Gerçek Adı
    Ergül Karakoç
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MEB'deki alımları anlamadım? Atanmaktan vazgeçenlerin yerine geçmek için mi yoksa fırsatını kaçıranlar için mi? Bana mantıklı gelmiyor, daha kazananlar yerlerini geçmek için canla başla uğraşırken bir taraftan ilanın çıkması doğru bulmuyorum. Seneye en erken, bu sene ki olduğu gibi olacak.

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kısa bir araştırma yapotım ama bişey göremedim ama eger varsa cok güzel olur..

bir de şu var arkadaşlar biraz önce baktığım bir resmi sitede 4 temmuzda yapılan sınavla alakalı bazı değişiklikler yapılmıştı ve hatta kayıt parsı bile kaldırılmıştı bu konyla alakalı açıklama yaparken ADAYLARIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA diyor arkadaşlar..
    demem o ki; biz eğer gerçekten istersek bazı şeyleri lehimizde değiştirebiliriz bakın şimdi siyasiler engellileri hep özel gördüklerini söylerler değil mi? hatta başbakan dahil..peki 5000 kişilik bir alım yapıldı neden bir televizyon kanalına çıkıp veya herhangi bir yerde basına bir açıklama yaparak ATANAN VATANDAŞLARIMI TEBRIK EDERIM ALLAH UTANDIRMASIN..ATANAMAYANLARDA SAKIN UMUTSUZLUĞA KAPILMASIN SIRADA YENI ALIMLAR VAR BEN YANINIZDAYIM GELECEĞINIZDEN KORKMAYIN..demedi? bu sınava giren yaklaşık 23000 belkide daha çok kişiydi bu insanlara birşeyler söylemek zormuydu bu insanlar ayrı cumhuriytten mi gelmişler hani vatandaşındı...olmaz eğer gercekten engelli olsun olmasın vatandaşalrına gercekten sahip çıkacaksan bunu hissettirmelisin insanalr kendi aralarında konuşurken '' DEVLETIMIZ GERCEKTEN BIZE SAHIP CIKIYOR ALLAH RAZI OLSUN'' diyebiliyorsa sen devletsin dmeektir...e 23000 tane insan hatta engelli insan sınava giriyor ses yok sınav acıklanıyor ses yok...atamalar yapılıyuor ses yok...90 puan alan bazı insanlar bile atanamıyor açıkta kalıyor gene ses yok... e hani devlet nerde? haa eğer bizde bir yerde buluşmas tertipleyip buluşsaydık ve televizyon kanallarını yada gazetecileri çağırıp sesimizi duyursaydık emin olun şuanki gündem olan KPSS sınavındaki iddiaları araştıran kurumlar varsa başka kurumlarda bu sınavla alakalı sınavdfan yuksek puan alan ama atanamyan insanlar için bazı çalışmalar yapacaktı ama yapmadı niye? çünkü ağlamadık ve meme verilmedi...bu yanlış bir sistemdir yarıjn öbürgün gelip oy isteyeceksiniz hangi yüzle????? tavrımızı ve tarzımızı değiştirip BİRLEŞMELIYIZ SESİMİZİ DUYTURMAKTAN BAŞKA CAREMIZ YOK....

CEM arkadasim

CEM arkadaşım peki bu KPSS sınavı kac yılda bir yapılıyor?? o sınava girmediysen bir kaç sene memur adayı olamıyor bu bir haksızlıkmıdır peki? değils eo zaman mebin sınavının puanlarıda geçerli olabilir niye yeniden sınav için uğraşılsın ki? kpss de de aynı sistem uygulanıyor..bide tonlarca insan yeni rapor almıyor bunu nerden çıkarıyorsunuz bilmiyorum ki?

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar şunu aklınızdan çıkarın bir kere.Eğer ekim-kasım döneminde alım olmazsa bir daha alım falan olmaz.Çünkü yılbaşından sonra genel seçimlere çok az bir süre kalıyor.Seçim takvimi başladığı andan itibaren alımlar durdurulur.Çünkü seçimleri etkileyeceği için kanunen yasak.O yüzden durmadan email atalım yeni alımların bir an önce başlatılması için ve bu MEB te yüksek puan alıpta atamamayanların puanlarının yeni alımlarda kullanılması için.Aksi taktirde seçim takvimi başladıktan sonra asla ve asla alım olmaz seçimlerden sonra alımların olacağı söylenir ki buna da inanmayın.Seçim geçtikten sonra bir daha ki seçime kadar kesinlikle alım olmaz.

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu senin söylediğin normal alımlar için geçerliydi alımlar bu kadar çok değildi ve türkiye genelinde yapılmıyordudaha doprusu kpss gibi bir sınav yapıldı dikkaty ettiysen
    birde şu var mesela sağlık bakanlığı olsun orman bakanlığı olsun bu kurumların sınavlarıda sadece o alımnalr için geçerli çünkü alım sayısı cok az. MEB'e gelince siz hangi sınava 23000 kişinin girdiğini gördünüz? ve ders çalışmış uğraşmış yüksesk puan almış bir insan niye bir daha girsin sınava girmiş almış puanını eger ki MEB alım yaparsa bu yaptığı sınavdaki puanları göz önünde bulundurup yapacaktır ki; 90 puan alıp yerleşememek ne demek biliyormusunuz???
    o yüzden devlet her zaman mevzuatı değiştirme hakkına sahiptir arkadaşım ve bu ayrı bir sınavdı normal dönem sınavı gişbi bir sınav değildi diye düşünüyorum....saygılar..

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım şu anda Sosyal ve Yardımlaşma Vakıfları durumu iyi olmayan vatandaşlara gıda yardımı yapıyordu.Muhalefet partisi sözcüleri hemen harekete geçtiler.Gerekçe ise. refarandum süresinin yaklaştığını ve bu yardımların iktidarın lehine olacağı ve vatandaşı yönlendireceği şeklindeydi.Kaldıki bu meb in yapmış olduğu sınav duyurusu referanduma 6 ay kala açıklandı.Genel seçimlerin hava sıcaklıkları dolayısıyla bir iki ay öne alınacağı açıklandı.Yani haziran 2011 de seçim var.Eğer yani alım yapılacaksa bunu en az 6 ay önce den duyurması gerekir.Bu da gösteriyor ki yılbaşından önce bu ilanların açıklanması gerekiyor.umarım anlaşılmıştır

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yanlış anlaşılma olmasın tartışma niyetinde değilim ayrıca her fikir ayrılığına tartışma deyip hemen kestirip atmayın çözüm bulmaya çalışın lütfen...
    bu arada ben bu alımların bu puanlarla yapılacağını söylemedim yukarıdaki yorumlareımı okursan o kardese dedim ki eğer delilin sağlamsa bunu yaz.. aynen böyle demişim
    benim demek istediğim şey şudur arkadaşım
    ben bu alımların bu puanlarla yapılmasını istiyorum yapılacak demiyorum yapılması gayet mantıklıdır diyorum
    siz cevre orman bakanlığından sağlık bakanlığındna bahsediyorsunuz ama arkadaşım o kurumların alım sayısı çok düşük MEB gibi değil bir unutma ki; şu an ağustos ayı bitmek üzere artı bayrama giriyoruz madem sınav ile alınacaksa ne zaman açıklanacak duyurusu yapılacak millet ders çalışacak ve sınava girilecek zaman da sizden yana değil bunu iyi düşünün çünkü ewkime kasıma bişey kalmadı resmi bişey olsaydı çok önceden haber verilirdi diye düşünüyorum

Üye
    shaft Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    19.07-2012
    Saat
    17:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozcemoz;

simdiki puan deddigi artkadasın meb icin gecerli olucak her kurum kendi sınagfvını nyapıyor zaten

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınav duyurları sınavdan 2 gün önce mi yapılır?? biraz mantık lütfen..biraz mantık..

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi de milli eğitim bakanlık olarak türkiye genelinde sınav yapmış almış alacağını ve geri kalan eksiğinide bu sınav sonucuna göre alsa kanunen resmi olarak ne gibi bir hata yapmış olur söylemisin? eğer her kurum kendi sınavınbı yapıyorsa o zaman şöyle demeliyiz mesela adalet bakanlığı meb puanıyla almaz emniyette öyle ama MEB zaten sınavını yapmış bir daha ne diye yapsın alsın işte yüksek puan alanları..30-40 alan kardeşim de diğer kurumnların sınavına girsin çok mu zor?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon