Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    12:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bak kardesim ben 6 ay süre vermedim ayrıca rüğyamda gördüm de demedim söylemediğim şeylerle itham ederek yorum yazacaksan hiç yazma daha iyi...
    bak iyi oku yazdıklarımı diyorum ki alım yapılacaksa zaten ağustos ayı bitmek üzere geriye 1 ay kalıyor bu sürede kurum sınav duyurusu yapacak sonra sınavı yapacak sonra sonuc acıklayacak ve sonra atama yapacak bu kadar kısa sürede bunlar yapılabilecek gibi değil bunu sende biliyorsun ama neyin inadı bu anlamadım gitti neyse zaten günü geldiğinde haklı olan ortaya çıkar zaten

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu kardesim illede MEB'e girmek zorundamısın bir sürü kurum engelli memeur alacak git onlara başvur beni niye bekliyorsun ki? ha ayrıca bu sınavdaki alımlar puan sıralamasına indirgenir yani senin anlayacağın atıyorum 70 puana kadar atama yapılır sonra sınav hükmü kalkar yani her gireni atarlar diye birşey söylemiyorum mutlaka bir sınır koyarlar
    ayrıca ben aldığım puanı niye hiçe sayayıom ki çalışmışım kazanmışım hakkımı bırakıp tekrar nie gireyim sınava ??

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

gakkom23;

arkadaşım bu sınava bi şekilde giremeyen insanlar bunların başındada ben geliyorum.teknik öğretmenım bu sınav tekrar olmasa ben nasıl giricem bunu bana söylermisin.eger sınav merkezi olsaydı sana katılıyorum tekrar sınav olmazdı ve puanlar 2 yıl gecerli olurdu herkes ordan gireceği kurumu secerdi.

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

orasını bilemem sonucta KPSS sınavı da yapılıyor ama herkes giremiyor ve o puanlar bir kaç sene geçerli oluyor o zaman o sınava giremeyenler de haksızlığa uğradığını söylesin olmaz ki böyle bişey..
    ama şunuda söylüyoru devletin zaten öğretmen açığı var sınava bile gerek kalmadan sizi ayasa yeridir bana göre

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım ben hukukçu değilim.o ilgili kanun maddesini bulmam konusunda söz veremem.Ancak siz inanıyormusunuz ki yılbaşı geçtikten sonra alım olacağına.40 bin kadro açıklandı 5 bin alım oldu hala.bu kadrolar bugün mü ortaya çıktı.daha önce bu kadrolar dolu muydu.8 yıl neden hiç gündeme gelmedi.cevabı çok basit.çünkü seçim yaklaştı.refarandum var.engellilere şirin gözükmek için yapılan bir oyun bu.bundan sonra genel seçim yatırımı olarak 5 bin kişi daha alırlar en fazla ondan sonra 4 yıl alım falan olmaz.yaşarsanız görürsünüz.

Designer niye girmediniz sınava.Kurumlar azınlığa göre kanun çıkarmazlar geneli göz önüne alarak kanun çıkarılır ve kararlar alınır.bu sınavda 30 bin kişi atamamadı.puanları mı azdı.hayır çoğunluğu 70 den yukarı.devlet 30 bin kişiyi düşünür 3 yüz 5 yüz kişiyi düşünmez

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya özürlü kadrosu bu.devletin bugüne kadar boş olduğu halde doldurmadığ özürlü kadrosu.bugüne kadar gündeme gelmedi.seçim yaklaştı diye kullanılıyor.yani ellerine koz almışlar bizi kullanıyorlar.samimi olduğunu biliyım hükümetin yılbaşına kadar doldursun kadroyu.

Üye
    GAKKOM23 Avatarı

Son Giriş
    27.08-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beklemeseydin sınava girseydin arkadaşım ben uğraşıp girdiysem ve yüksen puan aldıysam suç mu işledim? benim hakkımı kim savunacak peki söylermisin??? ya zaten kimin boş konuştuğunu göreceksiniz devlete boşu boşuna masraf yaptırmaktan başka birşey değil bir sınav ne kadar maliyet biliyormusunuz? zaten cumhurbaşkanlığından gelen cevapta gereksiz külfet olmaması için çalışma yapacağız denmiş siz konusmaya devam edin bakalım sonuclar ne olacak...
    sen 90 puan alan adamın atanmayışına üzülmöüyorsun da sınava bile girmemiş birinin hakkını savunuyorsun o da gider başka kurumnların sınavına girer illede mebin sınavına girecek diye bişey mi var ha bird eşu var ki yani sınav olmadan önce akşama kadar evde pinekliyormuydunuz sonucta bişeylerle uğraşıyordunuz o zaman uğraşmaya devamö edin günü gelince tekrar giersiniz yani mebe girmedin diye intihar mı etmen gerkeiyo hiçbir kuruluş sana iş vermeyecek mi dünyanınnı sonu mu bu arkadasım ya mantıksızlık dizboyu geniş düşünün geniş !!
    zaten yakında acıklanınca göreceksiniz kimin haklı oldugunu

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

arkadaşlar öncelikle ben belirtirken resmi olmayan duyumumu söyldim ayrıca memurlar.net forum sayfasındada bu söylenti var adalet ve emniyet müd ekim kasım dönemi alım yapacağına dair gidin sizlerde sorun ben soran arkadaşlardan duyduğumu yazdım.meb atamasınında yine gayri resmi olarak 80 puana alım yapılacağını meb sınavına giripte 90 puan altında alan bir arkadaşımızdan duydum elbetteki kesin bilgi deil....ayrıca şu hususuda belirteyim daha önceki sınavlara girdiğimiz zaman asil kazanan kadarda yedek seçilirdi çünkü asil kazanan bir şekilde göreve başlamadığı zaman yedeklerden alım yapılıyordu fakat bu sınavda yedk listesi oluşturulmadı bu atamalarda görev başı yapmayacak çok özürlü çıkacağını sitelerden gördüğüm kadarıyla söyleyebilirim.ve 90 ve üzeri ataması yapılamayan kişi sayısınında 350 kişi olduğunu belirteyim mebden öğrenebilirseniz öğrenin.

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dün dpb çalışan arkadasımı aradım bu bilgileri verdi bana Bayram sonunda açılacak haberiniz
    olsun sizler için çok sevindim Rabbim hepinizin yardımcısı olsun selam ve dua ile
    bu haber memurlar.netten alıntıdır..diyanet ve adalet bakanlığı alacak..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12