Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşLar MEB'in özürLü personel alımı sınawına girip trabzon iLini kazandım. bu durumda sağLık bakanLığının sınavına girip kazanırsam atamam yapıLır mı? bu konu hakkında yardımcı oLursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mebe atamanız yapıldığı için sağlık bakanlığı ve diğer kurumların sınavlarını unutun. sınava girip bir kişinin atamasını geciktirebilirsiniz ama atanamazsınız başka bir kamu kuruluşuna

Üye
    mami6 Avatarı

Son Giriş
    09.09-2017
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    hatay/iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu insan oglunu anlamıyorum neden derseniz benım en az 4,5 tane tanıdıgım var insanların işleri güzel devlete sırtını dayamıslar ama hala insanların haklarını calmakla ugrasıyor neden dersenız meb sınavına girdiler atandılar ama kendı işlerınden memnunlar vede gitmeyecekler meb o zaman neden sınava girer diger engelli arkadasalrınız onune engel olursunuz anlamam allah herkese akıl fıkır versın ....

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ee insanoğlu böyledir. zaten insanoğlunda bu hırs istek olmasa dünyada kıtlık olmazdı. bu dünyada imtahan dünyası oldugna göre bunalr ona göre sınav veriyorlar. meb sınavını kazanmış oalbilrler ama bakalım ahiret sınavında sonuç ne olacak

soruna gelince yirizma ne diyeyim inşallah sağlık bakanlıgınıda kazanırsın vardiyalı olarak ikisindede çalışırsın. baktın başka sınavlarda çıkar onlarıda boş geçme

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

arkadaşım kazanacaksında nolacak? sen şimdi zaten istediğin yerde değilmisin? yani senin tercihlerinin arasında bi yermişki trabzon oraya atanmışsın. seninkine bulmuşta bulumsuyo derler.Trabzona atanmışsın ötesi varmı yaaa!! neden tekrar sınava girip anca barajı yükseltiyorsun.Peki senin gibiler yüzünden sınavda kadroya giremeyen arkadaşların bedduları yakanı bırakırmı sanıyornuz?? Midyata pirince giderken elinizde ki bulgurdanda olmayın oturun oturduğunuz yerde ...! kendi egolarını tatmin etmek için sınavlara girenleride anlamıyorum. bi çok kişinin hakkını gaspediyolar. ALLAH topunu bildiği gibi yapsın!

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meb ataman olduğu için sağlık bakanlığı sınavına giremezsin girsende geçersiz sayılır. yönetmeliğe gözat anlarsın. sağlık bakanlığına geçiş yapmak istersen meb'de 1 yıl çalışıp sonra istifa edeceksin sonrada sağlık bakanlığının kura ile memur alımına başvuru yapıcaksın sınavsız geçişini yaparsın. yinede araştırmanı tavsiye ederim.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım Allah gözünü doyursun. ne bu kanaatsizlik doymazlık anlayamadım. MEB e girmek için kendini paralayan arkadaşlar girdikten sonra yeni gelinin yerini beğenmediği gibi nazlanıp duruyorlar. Allah iki cihanda gözünü doyursun.

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüseyin aksoy;

usule göre anlatmak için usullü birşey sorulması lazım yani bu şekilde davranarak sadece kendini düşünen bir bencillik olmuyormu ve böyle yapıldıgından degilmi bu memlekette ve dünyada bu kdar insan mağdur oluyor. nedne tatmin duygusundan yoksu ndavranmayı seçiyoruz ve yeter demiyoruz. bunu diyebilseydi ne bu konuyu açardı nede sorardı. küfür söz konusu bile degil en azdından benim açımdan ama arkadaşın böyle bir konu açarak hoş olmayan bir davranışta bulunduguna inanıyorum. tepkiminden agır oldugunu düşünmüyorum. en azından böyle düşünen arkadaşlar için de yeniden düşünme fırsatı sağlar inşallah gerçi niyet art oldukdan sonra ne söylerseniz söyleyin insan bildigini okur oda ayrıda

Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar neden kızdınız ki meb sınavı açıklanmadan sağlık bakanlığınada başvurmuş olabilir ayrıca meb hizmetli kadrosunda aldı sağlık memur kadrosunda alacak özründen dolayı çalışma şartlarınıda düşünebilir arkadaş mebi beğenmedimmmm sağlıkmı olsa demiyor mebde ilk defa memur olacaklar ibaresi vardı.sağlıkda varmı bilmiyorum siz mebe atandığınız için sağlık sınavına girmeniz üsulsuz olabilir zor durumda kalmayın mebe hizmetli atandıysanız sağlıkda memur olarak çalışmak isteyebilirsinz doğal hakkınız ama atanmışsınız bu zamanda iş bulmak zor

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

engellinin haklarına lütfen biraz daha duyarlı olalım. Nasılsa Kazanmıssın arkadaşım git çalış 1 yıl kadar asil memurluğunu al. ondan sonra hangi kuruma geçmek istersen geçersin. şimdi bir kişi bir kişidir bu şekilde kazanmış ama diğer kurumların sınavlarına girmeyi düşünen arkadaşlar lütfen biraz insaflı olun.

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kişisel bir tavrım yok sertlik belki kelimelerim keskin olabilr ama bununda sebebi hak yenme ihtimaline karşındır. oysaki bu sınava kadar bu arkadaşıızda ya işsizdir yada mağdur. ama sınav kazandıkdan sonra tatmin olmayıpda ektra düşüncelere dalınması bence hak yenmesi anlamına geliyor. zaten dünyada adaletsizlik var neden ektra bizde buna katkıda bulunalımki onun içindir tepkim yoksa sadece bu arkadaş degilki sırf egosunu bile tatmin etmek için böyle şeyler yapanlarda var işi oldugu halde yada başka bir sebepden dolayı neyse herşeyin hayırlısı

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gözünü toprak dorsun.. hem memleketin nere bilimiyorum ama trabzon atanmısın zaten.. birde memleketine gidip birde saglık bananlıgına mı girecen.. ??? YUUU HHHH ARTIK

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah bize nasip etsin arkadaşlar Ramazan gunu eleştirinin dozunu kacırmaın derim ben gereksiz zaten sağlık bakalnlıgı sansı yokmus neden yukleniyorsunuz

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

- Eğer meb atamanı yaparda gidip göreve başlamazsan 1 yıl süreyle hiç bir kurumun sınavına giremezsin.
    - Eğer meb atamanı yapar göreve başlarsan, başka bir kurumun sınavına atandığın kurumdan istifa etmeden giremezsin.
    - Bütün bu sınavlar ilk defa devlet memuru olacak kişiler için açılıyor, şuan devlet kadrosunda çalışan kişi bu sınavlara giremez.

Üye
    BURCU_87 Avatarı

Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    15:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya arkadaşlar cidden sizi anlamıyorum mebe atanmışsınız hayırlı olsun daha ne sağlık orman diye tutturuyorsunuz sadece kendınızı dusunmeyın sızde mebe atanmadan once bizim çektıklerımızı cektınız zaten topu topu 250 kişi alacaklar yapmayın ne olr boş yere kadro doldurmayın insaflı olun ya bu dünya da hep ben diye yaşanılmaz!!!

Sayfa 1 / 3 123 SonSon