Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ALİALİ Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar meb e atanan özürlü memur adayı sağlık bakanlığın sınavanıda kazanırsa ne olur bu konu hakkında paylaşalım lütfen.....

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ya biraz duygusal bi cevap olcak ama madem meb kazanmış bir memur adayını soruyorsun... o kişiye söyle kazanmıssın zaten kazanamayan bir sürü insan var açıkta kalan. onların haklarını egale edeceğine (o aday) bir yıl beklesin.. asil memur olduktan sonra paşa gönlü hangi kurumu isterse o kuruma tayin olsun... yazıktır günahtır onca issiz engelli varken kazanıpta (kurum) beğenmiyorlar.

Üye
    filiz3441 Avatarı

Gerçek Adı
    FİLİZ
    Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

sanaa katılıyorum efekt meb sınavını kazanmadan önce bende başvurmustum saglık bakanlıgına ama gerek kalmadı tabiiki cok şükür suan idealim olan mesleğimi öğretmenliğimi yapıyorum ve cok rica ediyorum memur olup calısan bulundugu konumu begenmeyen arkadaslara nankörlük yapmayalım işssiz arkadaslarımızın yolunu acalım ve sunude belirteyim az daha sabır arkadaslar işssiz kimse kalmayacak inşlh..

Üye
    nihalalver Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    14:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Memur olarak kazanmadan önce çevre ve orman bakanlığı sınavı ile sağlık bakanlığı sınavlara başvurmuştum...artık gerek kalmadı...sınava girecek arkadaşlara engel olmayalım bencede...Bulunduğumuz konuma şükredelim...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123