Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    halitunal Avatarı

Gerçek Adı
    Halitünal
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadasım eger hızmetlı olarak trabzonu kazanmıssan tabıkıde gır dıer sınavlara .. bu senın en dogal hakkın baskalarının lafına da bakma onlarda kendılerını dusundugu ıcın ole dıolar.. ama memur ıcın girme bence tam bılmıyorum ama saglık sozlesmelı alıyodu sanırsam .. vede memur olarak gırıpte kazanırsan vede meb kazandıgın ıcın ataman yapılmazsa dıer ınsanların hakkını yemıs olursun bıle bıle bunuda yapma bence... ayrıca nerelısın bılmıyorum , ben trabzonluyum bende trabzonu kazandım ve trabzon cok guzel bır yerdır .. yasanacak yerdır yani..

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar bende meb sınavını kazanıp atandım.atancamı bildim içic sağlık sınavına girip bir arkadasında hakkını gaspetmek istemedim.yazık yaa arkadasım gerçekten biz azla yetinmeyen,herzaman hırsına yenilen ve baskalarını khiç düşünmeyen insanlarız.isterseniz alının ama gerçekten böyle zihniyete yazıklar olsun.

Yirizma denen sahıs bak elindekindende olursun.adam gibi git mebde çalış.zaten saglıgı kazansan atanamayacan,bırak birini engelleme.benide dellendirme.ben psilojik özürlüyüm.uyarmadı deme.

bENDE KAYSERİ YE ATANDIM 98 PUANLA.NAPCAM ŞÜKREDİP ÇALIŞCAM.SİZİN BÖYLE BEGENMEMEZLİĞİNİZ YOKMU ÇILDIRIYORUM ULAN

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halitunal tuzunu kuruttun şimdide başkalarına mı tavsiye ediyorsun. kazanamasaydın görürdüm senin bu konuşmalarını. şimdi nasılsa tuzun kuru konuş bakalım

Üye
    halitunal Avatarı

Gerçek Adı
    Halitünal
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yesıllı
    kardesım evet kazandım ama kazanamasamda aynı seyı soylerdım zaten bu gıbı bır cok konu acıldı hıc bırınde su ana kadar olumsuz bı yorum yapmadım.. devlet adama bole bı hak vermıs bıze konusmak dusmez o zman.. zaten acıklamamı ıyı okusan benı anlarddın.. adam hızmetlıyı kazanmıssa memur olabılmek ıcın saglık sınavına da gırmesı bence cok normal.. yanı adama nasıl dıyebılırızkı gırme.. bu bencıllık olur bence .. yanı sırf kendını dusundugun ıcın bole konusmak olmaz.. ama memur kazanmısda tekrar saglık gırerse dedıgınız doru nasılsa gıremıcegı ıcın bu sefer hak yemıs olur buna da lafım yok..

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halitunal;

o zaman bu mantıga göre bu güne kadar devlete ettiğin itirazlarda haksızsın demekki devlet o kadar hak vermiş niye razı olmuyorsunda itiraz ediyorsun ? yani bir şeyin devlet tarafından hak verilmesi bunu dogru oldugu anlamına gelmez birde işin ahlaki ve insani boyutu vardır ha şunu diyebilrsin ben beni ilgilendiririm banane başkasından diye buda senin sorunundur ama birşeyler yapacaksan yada yapmak isteyeceksen kılıf aramadan yapmak daha dogru olur sanırım. ama öncedende dediğim gibi insanın tatmin duygusu olmadıgı içni hep fazlasını istemiştir. sadece bu oalyda degil herzaman bu iş böyledir ve böyle oldugundan zaten dünyanın yarısı açlıktan kıvranırken ufak bir azınlık zengin geziyor. dahada söylenecek söz olabilr ama uzatmanında alemi yok. herkez kendi dogrusunu yaşıyor. ama gerçek ve asıl olan tekdir amaç onu bulmaktır

Üye
    Zebercet Avatarı

Gerçek Adı
    Zebercet
    Son Giriş
    31.08-2014
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sen hizmetli kadrosundan asaletini alana kadar sınava girebilir ve sağlık bakanlığı sınavını da kazanırsan oraya memur olarak alınmanı sağlayabilirsin. Sınavı kazandığın zaman sağlık bakanlığı seni milli eğitim müdürlüğünden isteyebilir.(Dilekçe dolduracaksınız: Sağlık bakanlığına dair yazı: Muvaffakat isteyeceksiniz. )

Üye
    GuLeNKIZ Avatarı

Son Giriş
    17.03-2013
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    uzaklar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu insanoğlu ne kadar doyumsuz memur olmuşsun işte daha ne diye başka yerleri deniyorsun.. böyle saçma sorularla buraları işgal etmeyin lütfen

Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakın arkadaşlar,

Bazılarınız Hiç düşünmeden yorum yapıp, birilerinin haklarını ellerinden aldığımı düşünebilirler.Ancak benim elimde birden fazla meslek olmasına rağmen mebden kazandığım yer bana temizlik işi verirse herhalde kendime bir seçenek daha sunup sağlık bakanlığı sınavına girecem. Ki zaten ben meb sonuçları açıklanmadan sağlık bakanlığı sınavlarına başvurdum Bilip bilmeden neden konuşuyorsunuz ki, Sormak zor geliyor. Önce bir sorun bu adam neden atanmasına rağmen farklı seçenekler arıyor ondan sonra yargılayın. Ön yargılı davranmak kimseye birşey kazandırmaz. Ben Cevabımı aldım düzenli bir şekilde mesajıma karşılık veren arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum...

Umarım sizin içinde hayırlısı olurda atanır, yada kazanırsınız...

iyi Çalışmalar.

GuLeNKIZ;

kim memur oLmu$ Lavoba faLan temizLEMEk istermiydiniz acaba çok merak ediyorum ikincisi Burayı saçma sapan sorular değil mantıkLı olan sorular soruldu sen nerde yaşıyorsun acaba, Bu konuya saçma sapan diyorsan git kumda oyna ozaman...

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım Hizmetli kadrosuna başvururken ne yapacağını düşünerek başvurdun. Sana güzel deri döşemeli bi oda son sistem bilgisayar vs vs vereceklerinimi sandın ? Hiçmi formu okumadın Hizmetli ne iş yapar görevi nedir diye. Elbetteki hizmetli lavaboda temizler tuvalette temizler paspasta çeker.

Sen meb sınavına girdin atamanda yapıldıysa ve sırf sana temizlik yaptıracaklar diye (ki görevinin gerektiği konu bu zaten) göreve başlamayacaksan 1 yıl boyunca başka bi kurumun sınavına girip atanmayı unut.

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU

Madde 63 - Bir göreve ilk defa veya yeniden atananlardan belge ile isbatı mümkün zorlayıcı sebepler olmaksızın 62 nci maddedeki süre içinde işe başlamayanların atanmaları iptal edilir ve bunlar 1 yıl süreyle Devlet memuru olarak istihdam edilemezler. Bunların belge ile isbatı mümkün zorlayıcı sebepler nedeniyle göreve başlamama hali iki ayı aştığı takdirde atama işlemi atamaya yetkili makamlarca iptal edilir.

Bilip bilmeden çeşitli başlıklar altında yorum yapan arkadaşlara duyurulur önce kanunu okuyun ondan sonra yorum yapın . .

Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler arkadaşım.Bunun bilincindeyim zaten. Detaylı bilgilendirme yaptığın için Sağol.

iyi Çalışmalar.

Üye
    baran sertaç Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu tür insanlar yüzünden biz açıkda kalıyoruz.. yıllardır bu böyle sürüp gitmiş çünkü adaman arkası sağlam sağlık bakanlığını kazanacağından emin gibi ???
    araştırın engellide degil

Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

wuhahahahhahaha Koptum Hay ALLAH'ım yaa Arkam Sağlammış vay anasını yaa. Arkası sağlam olan bir insan gelipde burda neden soru sorup sıkıntıya girsin. Ne enkaz adamlar var ya ALLAH'ım sen büyüksün

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim dışarıda dünya kadar ihtiyacı olan engelli kardeşimiz var. Çok şükür yerleşmişsin hayırlı uğurlu olsun daha ne giriyorsun sağlığa, Eğer giripte sağlığı kazanır ihtiyacı olan birinin önüne geçersen vicdanın sızlamayacakmı. Böyle bir durum olursa hayrını görme derim tüm işe ihtiyacı olan engelli arkadaşlarım adına.

Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Amin inşALLAH. Ben kimseye mani Olduğum yok Kimsenin işini de aldığım yok. Biraz Mantıklı Düşünüp Burda yorum yazın. Konu Kapanmıştır. Ben alacağım Cevapları aldım. Konu kilitlenebilir görevli arkadaşlar.

Saygılar.

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yirizma bilmiyor oalbilrsin ama şöyle izah edeyim senin meb de hizmetli olarak kazandıgın ve begenmedigin işi sonra il saglık sınavınada girip kazanır ve il saglıgı seçersen meb deki yer boş kalacak yani alttan başka yedek kişiler alınmıyor onun için senin tercih yapmak içni yaptıgın işlem yüzünden belkide kazanıp girebilecek bir kişinin ekmegine mani olacaksın. yada meb den hizmetli oalrak atanmayıpda saglıka atandıgındada meb de kalmadıgın için saglıkta senin yerine girebielcek kişiyede engel olacaksın bilmem anlataibliyormuyum. mesele bunun olup olmaması degil böyle olsaydı yada sistem böyle işleseydi o zaman açıkta olan hiçbir engelli işe giremzdi neden kurumalrda çalışan ve işini begenmeyen kişiler sınava girip orda kazanıp yer degişirlerdi bu böyle kızır döngüye dönüşür devam ederdi inşallah demek istediğimi anlatabilmişimdir

ha burda günah keçisi sen oldun ama senin nezninde bunu ve bundan daha beterini yapan kişiler içindirde bu mesela başka bir konuda sahte raporla girenler vs de var bunalrda aynı şekilde

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon