Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    medusa0102 Avatarı

Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    08:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi geceler benim size bir sorum olacaktı ben özürlü personel sınavında adana ya ögretmen olarak atandım bugün basvuruya gittigimde raporumun aslı olmadıgı için kayıt yapmadılar. raporun aslını istiyorlar bende hastaneden aslı gibidir sekli var bunu kabul etmiyorlar bu raporun aslını hastaneden alabilir miyim öyle bi hakkım var mı. yada bu raporu nasıl noterden onaylatabilirim böyle bi hakkımda var mı şimdeden teşekkürler iyi geceler

Üye
    halitunal Avatarı

Gerçek Adı
    Halitünal
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı sorun bendede var . hastanede aslı yoktur.. ılla ası dıe tutturdugu ıcın kurum bastan alıcaz raporu..buda 1 hafta surer malesef..

Üye
    medusa0102 Avatarı

Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    08:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

olur mu ya hastanede aslı var fotokopisini cekip aslı gibidir yapıp verdiler gözlerimle gördüm raporumu

Üye
    lvntglcn Avatarı

Son Giriş
    09.11-2015
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende de aynı sorun vardı.(aslını bularak hallettim)

hastaneden kesinlikle raporun aslı cıkmaz. bana hastane tarafından söylenen: verdiğimiz rapor bilmem kaç yılının kaçıncı ayına kadar. bu tarihten önce ne bu hastaneye ne de baska bir hastaneye özürlü sağlık raporu için basvuramazsınız. sağlık bilmem ne kuruluna rapor oranı ile ilgili itiraz dilekçesi yazacan cevap gelecek tekrar saglık kuruluna gireceksin ve yeniden rapor alacaksın. ama bu dedikleri kaç gün sürer bilemem. hastaneden bana dedikleri aslı gibidiri kabul etmeleri lazım tekrar rapor verilmez.