Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 28910111213 SonSon
Toplam 193 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    15 inde gittim okula müdür baba adam, hocalar çok iyiler hemen kolları sıvadık. çocukların kitaplarını hepsinden birer tane alarak poşetlere yerleştirdik. ders programımızçıkarıldı komisyon ve kolları paylaştık. Okul yurtlu olduğu için satınalma komisyonuna yazdılar beni. biraz tehlikeliymiş para işleri gözümüzü dört açacağız.okul binası eski ve ihtişamlı, sınıflar 15 er kişi ortalama ve bahçemiz çok güzel, evi de okulun iki sokak arkasında btuttum, gerçi şimdilik otostopla okula gidiyorum hangi hoca gelirse müdür aldı bu sabah beni. cumaları öğleden sonra ders yazmadı arkadaş, herşey güzel geçiyor, bakalım pazartesi çocuklarla anlaşabilecek miyiz. yurtta nöbet de verdiler.idaremiz çok iyiler her konuda yardımcı oldular...

bu arada milli eğitimdeki memurun yüzünden okula 2 defa yürümek zorunda kaldım hep yanlış evrakları yolluyorlar tatlı bir telaş, darısı kazanamayan arkadaşların başına...

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dört mevsim bende izmirden - erzuruma atandım ama tercihim olduğu için sorun yok allah hepimize yardımcı olsun inş. düzelir senin işlerde...
    Erkan hocam tekrar hayırlı olsun

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

izmir buca şirinyerde hizmetli olarak göreve başladım. ilk gün sıra çektik ufak bi çevre temizliği derken şimdi arşivde 15000 dosyayı bilgisayara işliyorum 7000lere yaklaştım (: bilgisayarı iyi bilmenin faydalarını görüyorum bu görevim bittikten sonra kütüphanede görevli olarak devam edicem temizlik işlerinden kurtuldum

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Benim görev yaptığım okulda acayip bir okul okulda görevli 2 şirket elemanı var kendilerini müdür sanıyorlar bana emir veriyor hoş dedim sen kimsin hemen beni şikayet etmiş müdüre müdürde siz deli misiniz adam kadrolu geldi okula hizmetli o evrak işlerine bakacak dedi o lafın üstüne g...... oldular tabiki sonra bana yok ben giderim çalışmam burada gibi laflar etmeye başladılar bende güle güle dedim yani şirket elemanları ile aramız nahoş...
    Okul müdürü ise tam kafa dengi hemde hemşehrim çıktı şimdilik iyi anlaşıyoruz okul mem arası evrak götür getir okulun fatura yatırma işlemleri ve idari binaların temizliği bana ait.. 3 adet idari kısım ve bir adet öğretmenler odası
    Yalnız bu evrak getir götür fatura yatırma işlemlerini yapar iken yol harcırahı vermiyorlar hakkım var mı alabilir miyim..

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ilker abi güldürdün beni abi koydum diyorsun agırlığımı benim bildim diş göreve giden memur vs devlet dairesinde çalişanlara yol parasi verilir

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yol parası vermezler böyle bir hak yok ilçe milli egitim il milli egitim mersin üns daha bir çok yere gidiceksin ilker bey okulunuzda öss kpss açıklise açıkilkögretim sınavları yapılıyorsa onların giriş kagıtları alıcaksın gelicek gidicek vs işler sınıflar numaralandırılıcak yanlız ilker bey sana tavsiyem idare odaların temizligini yapıcaksın yani tuvalet sınıf vs şirket elemanı yapıcak eger olurda sınavlara kalır sınav ücreti alırsan seni temizlik yapmadıgı halde para aldı diye şikayet edebilirler bilgin olsun bu müdürün insifatinde degil direk müfettiş gelir bilgin olsun

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Jon kardeş sende bu şirket elemanlarını çok tutuyorsun ha adamların zaten görevi temizlik beni nereye şikayet edecek o zaman bende şikayet edeyim temizlik yapmıyor diye öyle şey mi var ya.
    Ben evrakları getirirken cebimden yol parası verir iken yada arabam yakıt yakarken (su yakmıyor arabalar) ayrıca o sınıfları numaralandırılır iken şirket elemanları ne yapacak işleri temizlik yapmak ve görevlerini yapacaklar...
    Şirket elemanları biri gelir biri gider bizim okuldaki şirket elemanlarıda yeni gelmiş zaten temmuz ayında

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bir cumartesi göreve başladığım ilk haftanın sonu tadını çıkarayım derken 4 gündür 3 temizlik şirketi elemanıyla birlikte kitap poşetleme işleminin yorgunluğunu atarım die düşünürken bugün de kitap poşetlemeye gittim tabi şirket elemanlarının baskısı var üzerimde kendilerini müdür sanıyolar ezmeye çalışıyolar sürekli okula gelişim 4 personel içinde hoş olmadı bi kıskançlıktır kapladı elemanları şükür müdür bey ve yardımcıları beni seviyorlar okulumuz tadilat gördüğünden pazartesi başka okulda göreve başlayacağız inşaalah müdür bey artık bana kolay işler vereceğini söyledi.inşaallah yeni haftaya bu haftaki gibi hep psikolojik hemde bedeni bi yorgunlukla girmem elemanın biri baskıcı üzerimde baskı yapmaya çalışıyor diğeri sürekli işten kaytarma peşinde üstüne benim üzerime yıkmaya çalışıyor işleri bide ben az kendisi çok çalışıyomuş gibi tavırlar içinde tam bi dayaklık herif boğacam onu böyle giderse harbiden kıl bi herif yaff otlatçılığıda bir yana inşallah müdür bey iş bölümü yaptırırda onlarla muhatap olmam çekilir gibi değil

Üye
    safeldino Avatarı

Son Giriş
    18.02-2012
    Saat
    22:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar Arkadaşlar.
    Ben de Meb'de ilçe milli eğitim müdürlüğünde Memur olarak göreve başladım.Diğer başlayan arkadaşlara da burdan hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
    5 yıllık fakülte mezunu olmama rağmen 2 yıllık önlisans olarak başlattılar.İl milli eğitim müdürlüğünü aradığımızda bunun ileriki zamanlarda değişeceğini söylediler.Asaletin tasdik olmasını mı bekliolar nedir anlamadım.Bu arada aldığım maaş 1152 tl ..Forumda gezinirken hizmetli bir arkadaşın 1220tl aldığını okumuştum.Meb'de çalışan bir memurun aldığı maaşı öğrenmek istiyorum.teşekkürler.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

FARUK ;
    Okullarda bulunan şirket elemanları sana ne yapabilir ki hala anlamıyorum ya adamları benle kendini bir tutuyor valla benim üstüme fazla gelir ise basarım şikayeti ve sende sakın c.tesi çalışma zorunluluğun yok çalışırsan bile fazla mesaini alabilirsin bence mutemet'e başvur..
    Safeldino;
    Maaş hesabı evli,bekar.eş çalışıp çalışmadığı ve vergi ind. hakkı olup olmadığına göre hesaplanıyor ben hizmetli kadrosun dayım evli 1 çocuk ve 3.derece vergi ind.hakkım var bu ay 1640 tl maaş aldım..

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ilker abi 1640 senin aylik maaşin değil bu maaşin 1aylik peşin +çalıştıgın gün yevmiyesidir ortalama sizin maaşiniz 1200 küsürdür ...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Hesaplattım öbür ay 1300 gibi dedi 1300 den aşağısı kurtarmaz zaten yoksa bırakırım

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

birak tabi kadro açilsin az gelir sana bu para

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

maaşlarin hesaplanmasi evlilik bekarlik çocuk durumu vergi indirimi ve ögrenim durumuna göre degişiyor ama arada çok büyük uçurumlar yok

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    jon83;

Okuldaki memurlar müdüre bağlı.Öğretmen.okul aile birliği başkanı ve ya diğerleri senden bir şey istediği zaman . müdür beye söylerseniz o bana iletir derseniz iyi olur.Bana müdür böyle dedi. birde size görevlendirme yazısı vermek zorundalar.orada neler yapacağınız belli

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 28910111213 SonSon