Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon
Toplam 193 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tekümit Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    29.08-2015
    Saat
    00:11
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YİRİZMA. pazartesi okula gideceksin onlarda senin il müdürlüğünden ilçe mem e gönderilen evraklarını alıp gelmeni söyleyecekler.artık okul evraklarını alır almaz seni yapman gerekenler konusunda yönlendirecek. çeşitli beyanları doldurup okula vereceksin. arkasından anlaşmalı oldukları bankada hesap açtıracaklar. sonra ilçe mem e tekrar gönderip sgk sicil numarası isteyecekler. onuda okula vereceksin. sonra birgünde mal müdürlüğüne mal beyannameni seninle gönderecekler..böyle devam edip gidiyor. sonrasını bende bilmiyorum. slmlar.

Üye
    tekümit Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    29.08-2015
    Saat
    00:11
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün okul müdürümün çalıştığını ve bana yardıma ihtiyacı olabileceğini düşünüp çağırmadığı hade, sabahtan gittim. iyiki gitmişim. çok yorucu ve kalabalık bir gündü ama neredeyse bütün velilerle tanışmış oldum. onlara çay ikram ettim. bana yardıma temizlik firmasından bir eleman tutmuşlardı. ikimiz el ele verip çevre sakinlerini memnun ettik. mesai alırmıyım bilmiyorum ama almasam da önemli değil.kendimi o ortama alıştırmak istedim. müdür bey de çok sevindi . bende okulun bilmediğim ayrıntılarını öğrenmiş oldum. çok güzel bir okulda çalışmaktan mutluyum.

Üye
    nihalalver Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    14:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

soykaan abi hayırlı olsun.ben 6 eylülde işbaşı yaptım.Okuluma alıştım.Hemen odamın tozunu almaya başladım.Benimle birlikte müdürüm bile hareketlendi.Arşivleri ayarladım.Okullar başlamadan dosyaları hazırlamaya evrakları düzeltmeye odamızı düzeltmeye başladım.Bilgisayarımd bulunan dosyaları güncellemeye başlayacağım.Okul açılınca öğretmenlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı olsun nihal memur - hizmetli hangisinden göreve başladınız?

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hadi hayırlı olsun balıkçı.. İnşallah alışırsın tez zaman da..

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

bugün bende göreve başladım biraz ilginç oldu okula gittim dedim müdür ve yardımcılaına böle haberleri yok okula hizmetli atandığından şaşırdılar evrağı verdim göreve başlıyosun bugün dediler başladım.misafir olarak kaldım bugün okulda kot pantolan birazcıkta sakallı halde çünkü yarın başlarım die hesap ediyordum okul şantiyeye dönmüş tadilat var 5 tanae şirket elemanı var okulda hizmetli olarak iş yoğundu bugün bi pikap kitap geldi müdür bey sen misafirsin bugün sen karışma dedi diğer şirket elemanları indirdiler bana da müdür bey bi kaç sınıf verecekmiş pas pas için işin kötü yanı olduğum okulun yurdu var öğle yemeğini oradan telafi edebiliyomuşuz ama okul tadilat gördüğü için önümüzdeki hafta başka bi okula taşınacakmışız yurt yemeğinden mahrum kalcağım 3 ay istanbulda yeni okul yerini öğrenmek te ayrı bi dert olacak yaf bu okulu 4 beş gündür gidip geliyodum nerden kaç dakikada ulaşabiliyorum die... bide okuldaki şirket elemanı hizmetlilerin goncunması var tabi benim kadrolu olmamdan ben devletin öz evladı kendileri üvey evladımışlarbugünüm böyle geçti ayrıca bu ayın 15 inde maaşta alabilecekmişiz ben bugün hsap açtırdım mutemedcim beni bekar sanmış evli ve 1 çocuk olduğınu bilmediğinden ona göre bekar olarak yapmış işlemimi 1220 alacakmışım eş ve çocuk görünmüyo şu an onlarıda önümüzdeki ay kaydedlim bu ay olmaz diyor ALLAH hayırlısını versin işi olmayan kardeşlerimizede nasip olsun hayırlı bir iş

Üye
    nihalalver Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    14:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı olsun faruk abi,aykut ben memur olarak işbaşı yaptım.çalışmaya başlayhan arkadaşlarada başarılar dilerim...herkese sağlık ve iyi günler dilerim.

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

teşekkür edrim nihal ablası seninde hayırlı olsun ALLAH sırada bekleyen arkadaşlarada nasip etsin

Üye
    Asmina81 Avatarı

Gerçek Adı
    Asmina
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir-Buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar şükür bende memur olarak atandım ve sonunda başladım işe. Allaha şükür çok güzel ve şirin bir ilk öğretim okulunda çalışıyorum çok iyi ve babacan bir müdürüm ve yardımcıları var hepsi çok süper insanlar ve çok güzel bir ortam aile ortamı gibi çok saygıdeğer insanlarla birlikte olduğum için çok mutluyum.
    Darısı tüm arkadaşların başına...

Üye
    dört mevsim Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    10:47
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya bir ben şansızım o zaman.eskişehir den izmire geldim ama özlem yüklüyüm hemde nasıl anlatamam.ilk iş günümde müdüre haber vermeden öğleden sonra işe gitmedim.tabi bugün biraz azarladı.okulun memuru benim geldiğimi duyunca sinir harbine girdi.sanırım emekliliğini isteyecekmiş.aile bilmem ne birliği kuruludan bi kadın da bana emirler yağdırmaya başladı.yok fotokopi çekecekmişim artık kendisi çekmeyecekmiş.ağzının payını verdim tabi.azarladım sen kimsin be dedim karşında devletin memuru var hattuni bil dedum.çayçı karıyı da ayrı bi azarladım.taktığı yok kadını 2 saatte çay istedim gelmedi.bende bastım fırçayı kadın dedim kendine gel görevini yap.karşında 657 de tabi memur var be biraz saygı dedim.hemen eldi çay işte böle bi okul benimki de.

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dört mevsim böyle davrandıgın sürece sen kaybedersin unutma 657 arkasına sıgınma müdür isterse 1 dilekce ile gönderir müdürlerin yetkisi çokdur ilçeye gerekirse ile bir yazı yazar ve seni başka yere gönderir

Üye
    dört mevsim Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben deneyimliyim bu konuda nasıl başlarsa öyle gider.ezdirmeyeceksin kendini.hakkını savunmayı bileceksin.asıl pasif kaldıkça sesin çıkmadıkça binerler tepene akbaba gibi.o yüzden sorun olmaz.en fazla işten atarlar.rahat adamım ben umursamam yane

birde vergi indirimi 2. derece olanlar için maaşa net yansıması 330 tl mi oluyor bilen varmı :?

Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alımlarda 1 sene süresi vardı araştır istersen neden koyulmuş okul aile birligi çaycı şirket elemanı sana cephe aldıysa seni orda tutmazlar müdür bey yazar ilçeye yada ile tayini yaptırır tahminim şirket elemanı olarak bir çok okulda çalıştım bir keresinde senin gibi konuşan biri gelmişti ibreti alem için adamı gece bekcisi yaptı ilçede onayladı adam ilçeye itiraz ettiginde başka tayin istermisin demişlerdi iş bulmuşssun bence şansını fazla zorlama fotokobi evrak takibi işler en basit işlerdir

Üye
    dört mevsim Avatarı

Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hımm demek benim gibi konuşanların sonu gece bekçiliği.ibretlik olması da güzel.en azından saçma sapan muhabbetlerden uzakta sakin bir memurluk yaşantım olur.şaka bir yana benim yerimde olmak isteyen birçok engelli kardeşim vardır mutlaka.ama ilk günden de adama bu kdar yüklenilmez ki canım

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dört mevsim neden bu şekilde davranmışsın ilk günden valla ben de anlamadım. yüklenilmesi de gayet doğal

Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon