Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atlantis Avatarı

Son Giriş
    09.08-2012
    Saat
    22:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar ben mebin engelli personel alımı sonucu, öğretmen olarak tercihime atandım. fakat daha önce KPSS 2010/1 tercihlerinde bir üniversiteye memur olarak atanmış durumdaydım üniv. başlama tebligatı göndermişti fakat ben fiili olarak işe başlamamıştım üniv.
    konuştuğumda fiili olarak başlamadığınız için siciliniz personel genel md lüğüne işlenmez ne zaman başlarsanız o zaman başlamış sayılırsınız demişlerdi.
    bu durumda benim meb atamam iptal olur mu??
    sınava başvuru ve sınav zamanında atanmış değildim ve şuan da fiili olarak başlamadım bilgsi olan varsa cevaplarsa sevinirim...

Üye
    denizyel Avatarı

Son Giriş
    18.06-2014
    Saat
    00:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende buna benzer soruyu soracaktım,bilenler varsa cevaplar...

Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kadrolu memur olarakk atanıp göreve başlamama durumunda nasıl bir uygulama yapılıyor onu 657 sayılı Devlet memurluğu kanunundan bakabilirsiniz ama bildiğim kadarıyla kadrolu olarak atanıp göreve başlamayanlar 1 yıl memurluğa atanamıyordu

Üye
    denizyel Avatarı

Son Giriş
    18.06-2014
    Saat
    00:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engelli alımı ile kpss aynı kurumlar mı, birbirini bağlamamalı. bir arkadaşım kpss den kadrolu kazanmıştı,atanamamıştı, sadece kadrolu olanlara atanamıyordu,sözleşmeli yi tercih edebiliyordu...engelli alımı ile kpss birbirinden bağımsız kurum olmalı,yine de emin olmak lazım...