Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910
Toplam 143 mesajın 136-143 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YUCi Avatarı

Gerçek Adı
    Yücel Gürsoy
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ali_askere katılıyorum.Ben adını vermeyeyim özel bir eğitim kurumunda çalışıyorum soru bankası bölümünde.Sınavları yazıyoruz bilgisayarda hocalara düzeltmelerini veriyoruz hocalar düzeltme-kontrol işlemini yaptıktan sonra bize veriyor biz de sınavı son haline getirip hocalara veriyoruz.Sonra hocalar o sınavlarla öğrencileri sınav yapıyorlar.Ortalama bir öğretmen en az 50 öğrenciyi sınav yapar.Sınavın en yoğun olduğu günlerde 200’den fazla öğrencinin sınavını okuruz bir günde hatta daha fazla.Bunu da optik okuyucu sayesinde yaparız.Bu sınavların okunup işlenmesi ve notların bilgisayar ortamına aktarılması 3 bilemedin 4 haftayı geçmez.Sınav 4 temmuzda yapılmış, o tarihten bu yana önümüzdeki pazar gününden itibaren tam 7 hafta geçmiş olacak!4 haftası sınavların okunması ve itiraz-değerlendirmeye gitse geriye kalan 3 haftada çoktan bitmiş olmalıydı işlemler.Buna atama işlemleri de dahil çünkü puan üstünlüğüne ve seçilen ile göre yapılıyor bu işlemler.O kadar da zor olmasa gerek.

Üye
    ali_asker Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ ASKER
    Son Giriş
    14.03-2016
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne kadar uzuyorsa o kadar torpil döner...

Üye
    millibirlik Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    anKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Microsoft JET Database Engineerror '80004005'

Unspecified error /connect.inc, line 4

Bu ne anlama geliyor siteyle uğraşa uğraşa sonunda göçerttiniz yahu

Üye
    kovboyy Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese selam arkadaşlar
    1-öncelikle zihinsel engellilerden bahsedilmiş bende kendi görüşümü sunayım ama yanlış annlaşılmasın vede niyetim kimseyi farklı boyutta görmek değşl çünki hepimiz özürlü insanlarız halimize bin şükür olsun
    ilk olarak zihinsel engellilerin soruları kolaydı tmm ona ses çıkarmıyorum normal olabilir ama biri zihinsel engelli ve çoğu ki 100 ve 98 almış dikateimi çekti burda aklıma gelen tek şey refakatçi yardımı başka bunun açıklaması yok çoğu kişi bilirki sınavlarda basit hatalar yüzünden çok basit soruları yanlış yapıyoruz ama zihinsel engellilerin çoğu yüksek almış yani demem o ki ister istemez kendi özürlerine bakarsak bu kadar netlerin çıkmaması lazım bana gere dediğim gibi refakatçı yardımı tekrardan söylüyorum arkadaşlşlar amacım zihinsel engellileri küçük görmek değil lütfen yanlış anlaşılmasın eğer kırılan varsa özür dilerim çoğu kişide aynı kanaatte olduğunu sanıyorum benim kendi görüşüm bu
    2- başarı listesi olmasa yayınlamassalar mutlaka karışıklık var demektir kurallara uymak zorundalar herkes hakkını arasın lütfen bu konuda duyarlı olalım

Üye
    slcko6 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAAT 14:00 VE HALA YOK HA BU ARADA YIL YİNE 2010 DAHA 2011 E VAR.

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kovboyy HAKKIMIZI ARAMAK konusunda sana katılıyorum. Başarı listelerini yayınlayacaklarına dair sitelerinde yazılı açıklama yaptılar. Eğer yayınlamazlarsa sadece senin benim değil HERKEZİN aklında ??? kalır...

Üye
    sarıkanarya Avatarı

Gerçek Adı
    Muzaffer BAYAR
    Son Giriş
    17.01-2013
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara, Turkey, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhab arkadaşlar ya sınavda hangi konular soru gelecek bilgisi olan paylaşırsa sevinirim hepinize saygılar

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    suat06;

bende katılıyorum liste yayınlamazlarsa sesimizi cıkaralım.sonucta kim ne almış ne ile atanmış görmemiz acısından önemli bence

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910