Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 36 mesajın 31-36 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kovboyy Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    zaman azaldıkça herkes kalp kırıyor bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkartaamış ne bu anlam veremiyorum

Üye
    XeNDeWaN Avatarı

Gerçek Adı
    Cengiz
    Son Giriş
    09.08-2012
    Saat
    14:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emr-osm;

işte türkiyenin hali , gelde gülme...
    ben senin halinde olsam tedavi görürüm ve başarırım
    boşuna Allah (s.a.v) beyin vermemişmi , onu çalıştırmak ta bize kalıyor
    herkes te psikoloji bozuk olan var , bişey sinirlendiğin de denegsini kaybedip nefsini tutmayıp cevredekilerini zarar verir..
    ama düşünerek nefsini tutabilir insan .. şimdi sen bu yazıyı okurkende içinden küfürler yağdırdığini tahmin ediyorum..
    ne kadar burada yok desende bu bir kesin...
    ben halime sükretiyorum , beterin beteri var... ama beden olarak

Üye
    lvntglcn Avatarı

Son Giriş
    09.11-2015
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[B]XeNDeWaN

emr-osm arkadasın tam olarak rahatsızlığı nedir bilmiyorum ama psikolojik bir rahatsızlığı varsa bu senin sandığın kadar basit bir raharsızlık olmamalı. Allah beyin vermiş onu çalıştır moralini bozma yüksek tut denecek kadar da laubali yaklaşımı olmayan bir rahatsızlıktır. senin muhtemelen basına gelmemiş biraz rahat konusuyorsun. o dediğin beyin koldan bacaktan yeri geldimi cok cok daha önemlidir insan için. o kadar ki insanları intihara götüren kol bacak değil psikolojidir. olumlu düşünürüm ki ne var demek koskoca psikoloji biilimine biraz haksızlık etmektir.

Üye
    YAĞMUREDA Avatarı

Gerçek Adı
    Sibel
    Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende inanmıyordummm torpil olacağınaa ama maalesefff (trabzonlu arkadaşlarr anlamışlardırr)

Üye
    osmanlı_1453 Avatarı

Son Giriş
    11.10-2011
    Saat
    01:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2007 diyarbakır milli eğitimin özürlü sınavına gelip girdim sınava girmeden önce samimi bir arkadaşımla karşılaştım birza konuştuk adam bulup bulmadığını sordum 15.000 tl anlaştığını sınavı kazandıktan sonra parayı verecegini söyledi arkadaşım 2 yıldır orda çalışıyor sınavda 3 oldu yıl sonunda da milli egitim müdürüde apar topar emekliliğini istedi ama ne yazıkki o arkadaşıma sınavı kazandıran kişiyi bana hiç söylemedi söyleseydi şimdi ben meb çalışıyor olurdum diyarbakır meb 4 kez sınava giridim batman meb 2 kez şırnak 1 kez mardin 2 kez elazığ 1 kez malatya 1 kez ankara 2 kez artık siz düşünün kimse kendini kandırmasın ülkemde en çok torpilin döndüğü yer meb

Üye
    Domainajans Avatarı

Gerçek Adı
    Doğan
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    %80 raporum var.. Kronik böbrek yetmezliği.. Tek böbreğim.. Ve sağlam bir insanın yapabildiğinden daha fazlasını yapabiliyorum.. Bu kadar söyleyeyim..

Not: memur kategorisindeyim.

Not2: Çalışmaya başlayacağız kurum sizin özür durumunuza uygun iş vermek zorunda.. Ayrıca çalışacağınız ortamı da size uygun olarak düzenlemek zorunda.. Kanunda bu geçer..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123