Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musti Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkasaşlar benim çok samimi olduğum bir arkadaşım en üst kademelerden torpil yaptırmak için uğraştı aldığımız cevap atamalar bilgisayar ortamında personel daire başkanlığı tarafından yapılacağı için atamalarda TORPİL YAPAMIYORUZ dediler bizim arkadaş ilk başta üzüldü ama herkez kendi hakkıyla gircekse üzülmüyorum dedi çocuk yıllık iznini sınava çalışmak için harcadı ve sınavdan 96 aldı şimdi sonuçları bekliyor.

Üye
    ali_asker Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ ASKER
    Son Giriş
    14.03-2016
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

96 aldıysa neden torpile gerek duyuyor ki zaten yerleşir diye düşünüyorum...

Üye
    cenk_210 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2015
    Saat
    21:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sacmalık ıste kesın yerlesır zaten o adam

Üye
    musti Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Torpil yaptırmaya çalışırken daha sonuçlar açıklanmamıştı. Bir işte torpil dönüyorsa 96 değil 100 bile alsan o işin garantisi yok...

Üye
    yorgun savaşçı Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar shçek,gaziler vb öncelik verilcekmi.yani bunların puanlarına bakılmaksızın direk atanmaları olacakmı.bilgisi olan arkadaş varmı

Üye
    lvntglcn Avatarı

Son Giriş
    09.11-2015
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ferdi5519;7

bende bakıyorum da toz kondurmama son hızda gidiyor. ağızlara bir sakız bu kadar sınav hangi hükümet zamanında yapıldı. meb sınavını cıkar. bu hükümet kaç defa böyle bir alım yaptı. hadi bu alımı yaptı bundan sonra da bu alımların arkası gelecek diyelim. kadrolaşmanın en fazla yasandığı bir dönem olarak bu alımların da kadrolaşmanın bir parcası olmadığını bana acıklayabilir misin... ben sana yukarda verdiğim bir örnekle bir parçası olduğunu acıkladım.. yalan yanlış temelsiz bir bilgide veremem benim verdiğim bu bilgiyle hükümeti burdan düşürecek halim yok.

kayıt yapsaydın diyen arkadas

ben her zaman yanımda kayıt cihazıyla dolaşmıyorum. bu işler senin bildiğin kadar basitte değil en az 3-5 aracıyla oluyor ki böyle bir durumda bunu kayıt etmem ve ya kayıt etsem dahi torpili yapan,paranın büyük bir kısmını alan kısma hiç bir zaman zarar gelmiyeceğini bilmemden dolayı kayıt etmeninde bir işe yarayacağını acıkcası pek düşünmedim...

sadece torpile önlem acısından bir kaç gazetenin bir kaç yazarına mail attım onlardan da ses gelmeyince pek yapacak bişiy kalmadı

gerekli yerlere şikayet etmeyi düşündüm... hem ispat edemem hemde en azından bir öğretmenlik diplomam olacak onu riske etmem..

Üye
    emr-osm Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    28.05-2012
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben mesala % 72 ağır özürlüyüm ama baktığında aslan gibi adamım benim özürlü olduğuma kimse inanmaz şimdi ben çalışamazmıyım mesala oturan boğanın dediği gibi felçli birisi bile iş yapar zaten sınavın adı özürlü alımı ayırdım yok adam giripte 50 bile alsa demekki yapabiliyo lütfen kafa karıştırmayalım yo para ile torpil olacak yok ağır özürlü giremeyecek.diyelimki 15000 lira verdin gireceğin garantimiydi dolandırılmayacağın ne malüm.HERKES RAHAT OLSUN HAKEDEN GİRECEK ALLAH HERKESİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN

Üye
    yorgun savaşçı Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meb atamalarının adeletli olacagı söylenmez......hep bir şüphe...hep acabalar....hep soru işaretleri kafada olacak hakkım yendi diye.....

Üye
    XeNDeWaN Avatarı

Gerçek Adı
    Cengiz
    Son Giriş
    09.08-2012
    Saat
    14:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emr-osm;

%72 aslan gibi , hic bir şekilde özürlüğü belli olmuyorsa ...
    bunu neresi %72 özürlü oluyor , bunun veren heyet nasıl bir heyet....
    arkadaşım kendi kendimizi kandırmayalım , bilmem ben %72 aslan gibi adamım , özürlü olduğumu kimse inanmaz falan filan , o zaman bakım maaşı almak için bu raporu almışsın olabilirsiniz aslan gibi olduğuna gore ..
    özürlü olan her türlü bellidir ..
    ya ben %40 özürlüğüm bir elim tam sakat dirsekten sinoztez sakat , diğer elimde hafif sakatlık var , sol elimi gorenler sakat olduğunu tahmin ediyorlar.
    ağır şeyler bırak , bardağı düz olarak taşyamam...

Üye
    musti Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Özürlü değince aklınıza el, kol, bacak gibi uzuvlar geliyor. Organ nakli olan kişiler var bunlar %60 %70 özürlü sayılıyorlar bunların dışardan bakıldığında hiç bir özürleri yoktur. Bu kişilerin organ naklinden dolayı bağışıklık sistemleri bilerek göçertilir vücut organı kabul etmesi için ve ömürleri boyunca böyle yaşamak durumundadırlar tozlu ortamda ağır işlerde vb. işlerde çalışamazlar hayati tehlike söz konusudur. Bu nedenle bu kişilerde özürlü sayır.

Arkadaşlar MEB SINAVINDA KESİNLİKLE TORPİL YOK HERKEZ HAKKIYLA GİRECEK BUNA %100 GÜVENCE VERİYORUM.

Bazıları bilip bilmeden atıyor 15000 TL istemişler filan onlar kesinlikle dolandırıcı böyle insanlar hep var insanların umutlarını çalıyorlar kimse PARA VERMESİN. Dolandırıldığınızla kalırsınız.

Yasaklı Üye
    cılgın-x Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

musti;

cok ilginc bir durum %100 garanti ediyorsunuz nasıl bu garantiyi veriyorsunuz atama yapacaklarla bir tanıdıgınız ilişkiniz mi var ki bu guvenceyi verebiliyorsunuz hadi buyurun burdan

Üye
    musti Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce yazmış olduğum mesajları okursanız ne demek istediğimi anlarsınız

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sınava hizmetli kadrosundan basvurdum ve 98 puan aldım.sağlık sınavınada girmeyecem.torpilimde yok ama atanacağıma inanıyorum.neden sağlık bakanlığını açtıgı sınavada girip bir arkadasın hakkına gasp edeyim demi yani.ayrıca mülakat felan bunlar boş laflar,bunu ortaya atan arkadas bizimle dalga geçiyo.ve suna emin olun mülakat olursa,ki forumda böyle birşey yoktu,o zaman meb.den mahkeme yoluyla istediğimizden fazlasını alırız.lütfen mantıklı olalım biraz yaa,her denenin peşinden körü körüne koşmayı bırakın lütfen.üstelik benim özür oranım %70.agır özürlü kısmında hayır yazıyo.psikolojik bir rahatsızlık.ama beni görseniz hiçbiriniz %70 engelli olduguma inanmassınız,herkes gibi.yani ortada dönenlre son bir sözüm var,DAM BAŞINDA SAKSAĞAN,VUR BELİNE KAZMAYI.

Üye
    turanalpertunga Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ağır özürlülerle(nakilli) ilgili bende birşeyler söylemek isterim:
    organ nakilliler bundan 5-6 sene önce nakil oldukları halde %80 rapor veriyorlardı? ilk 1-2 yıllık süre gerçekten
    çok riskli süreçtir. enfeksiyona karşı sıkı denetime tabi tutulursunuz.özellikle böbrek nakilli hastalar için söylüyorum.

ilk 3-4 ay zaten hasteneye gidilip gelinir............ kan tahlilleri,idrar tahlilleri, böbrek ultrasonu vs. ancak 1-2 yıllık süreden sonra böbrek vucut tarafından kabul edildikten sonra ilaca bağımlı olmak şartı ile çok kaliteli bir hayat sürerler.(diyalizle kıyaslarsak tabii)
    inanın engelli demeniz için kahin olmanız gerekir.
    çok ağır işlerde çalışamak risklidir..
    (zaten raporda -süreklidir- der ve -ağır işlerde çalımaz-hafif işlerde çalışabilir-ibaresini sağlık kurulu belirtir)
    şimdi üzülerek söylemek isterim ki; BİLİP BİLMEDEN KONUŞUYORSUNUZ
    ÖZÜRÜ YÜKSEK OLUPTA ÜMİDİNİ DİRİ TUTAN ARKADAŞLARIDA PANİKLETİYORSUNUZ. tamam iyi niyetli olabilirsiniz ama;'kaş yaparken göz çıkarmak' denir bunun adına......
    ben organ nakillilerin şansının yüksek olacağı kanatideyim....saygılarımla

Üye
    emr-osm Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    28.05-2012
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    XeNDeWaN;

arkadaşım bende okb var psikiyatri raporu illa el ayak bacak veya görünen bi rahatsızlıkmı olacak kırıcı olma ben nediyorum ya nasip allah hayuır eylesin diyorum lütfen yakışmıyo böle itamlar

xendewan..: beden senin bedenin sorun etmeyi bırak...bende okb var psikiyartri.illa kol bacak veya görünen bi rahatsızlık mı olması gerekiyo kırıcı olma lütfen

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon