Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kovboyy Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar genel bir araştırma yapan varmı derinden ataamalar kaç puana kadar iner ben biraz gezindim tmm puanlar yüksek ksorulardan dolayı ne yalan söylim 96 ya bile net gözüyle bakmıyorum şöyleki hizmetliden giren 23917 kişiydi bu baz alınarak herkes aynı seviyede ölçülerek düşününce zor gibi fakat sanıyorum bunu 7000-10000 arası sıfır denecek kadar düşük tür benim tahminim böyle ise 90 kadar iner zatenn söz konusu biz engelliler isek herkes nete girip aratırma yapıyor yani %85 kısım nete bilgisini paylaşıyor vel asıl kelam yüksek çekenler zaten nette hep çoğu hiç ilgilenmyor bile hal böyle oluncada çoğumuz çekimser kalıyoz nettekiler ve bi bu kadar daha iyi yapanlr varsa 88 bile düşer sadece bir tahminkimse umudunu yitirmesin 23917 kişide çok çok iyi yapacak değilya elbette çok fire vardır eminim bundan ortpedi sorularında 3-5 soru yanlış yapan %90 dan fazldır kesin gccen hafta bir sorulara göz ttım daha zor geldi sanki

Üye
    millibirlik Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    anKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ne yazık ki halen açıklanmadı sınav merakla bekliyoruz

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şu atamalar bi açıklansaydıda rahatlasaydık hep birlikte sıkıldım artık stresten sivilce bile çıkıyor yani..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12