Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    günaydın.siteye yeni üye oldum. ama her zaman konuları-yorumları takip ediyorum.birşey sormak istiyorum. bi arkadaşımda bu sınava girdi.yani başvurusu kabul edilmiş.açıklise son sınıftaydı.meslek lisesi bölümünü bitirmiş.kredisi de tamammış ama zorunlu 2 dersi kalmış. 7 ağustos ta bu 2 dersini verip mezun oluyormuş.yani kaygılanıyor.acaba iptal edilirmi diplomam olmadığı için diyor.bende burada sormak istedim.teşekkürler. cevap ve yorum bekliyorum.inşallah engelli insanların umudu boşa çıkmaz.herkes atanır ve mutlu olur.

Üye
    femmy Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mavera;
    sınava mezun olacak durumdakilerde girdi derslerini verirse sorun olmayacaktır ders çalışmaya baksın

Üye
    Pırıl Avatarı

Son Giriş
    18.06-2013
    Saat
    07:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mavera;

İlgili kuruma işe yerleştirmeler yapılır ve kazananlara tebligat yapıldıktan sonra gerekli belgeler istenecektir. Bu da Eylül ayını bulur. Kılavuzda atamalar 15 Eylül'e kadar yapılacağı yazıyordu. Aksi takdirde mezun olup da diploma bu süreye kadar alınamazsa diploma alınıncaya kadar geçici olarak okuldan eğitim durumunu gösterir belgeyi vermek yeterli olur sanırım.

Üye
    mavera Avatarı

Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    23:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler .arkadaşımda sevinecektir.7 ağustos ta 2 dersten girince diploma hakediyormuş.halkeğitim den hemen çıkmasada okulu bitiyor sonuçta.