Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 64 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    buyucu hak veriyorum sana aynen! çok sabırsızsınız beyler? yani hepimiz özürlüyüz diye hep kendimizi mi düşünmek gerekiyor? hemen anında herşeyin bizim lehimizde mi olmasını bekliyorsunuz? buyucuye katılıyorum eğer dava kabul görürse bende o adama dava açarım!

Üye
    ayla_saglamyasar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla sağlamyaşar
    Son Giriş
    12.04-2013
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten dava açan beyin hayatı pek zor geçmiş..ama ben ünv okuyan engelli işsiz kalmaz sorunumuz eğitim diyenlerin olduğu bi yerde aldığım diplomamla bir kez bile iş bulamazken bulanların kıymet bilmemesini anlayamıyorum.memurluk kanunu çalışırken bir memurun ihraç edilmesiniin kolay olmadığını görmüştüm.yani kimse boş yere çıkarılmaz.ayrıca telekomun engelli indirimi olduğunu bilmiyordum.beyfendinin dava açmadığı yer kalmamış.valla eğer bu davayı kabul ederse mahkeme bende adama değil kabul eden düzene dava açarım.yani sen hakkını denemeişsin olmamış burda 5000 kişinin hakkını yiyerek sınavın iptaline vesile olacak davranışa girmek hiç etik değil.çalışan memur,hizmetli,öğretmen olacak..çalışmayan da kendinde suç arayacağına ona buna sataşacak..

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüseyin;
    nasıl 85 bekliyorsun? ya 84 tür ya 86 dır.

Üye
    filiz3441 Avatarı

Gerçek Adı
    FİLİZ
    Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Gercekten bende anlamıyorum ınsanalrı ve büyücü sizi cok tebrik ediyorum kısaca harıka özetlemişiniz.ne yapılsa yaranılmıyor o kadar sabırsız ınsanalr varki sürekli yersiz tahminlerde eleştirielrde bulunuyorlar.yüksek bekleyipte düşük alanlar arkadaslar zaten meb size 10 gunluk ıtıraz süresi vermiş tabııkı hakkınızı arayacaksınızz hakknızda hayırlısı olsun ama lütfen diğer üitli arkadaslarımzı hepimizi ümitsizliğe düşürmeyin bu fırsat bır daha gecmezz ele..

Üye
    femmy Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

memurlar netin heryerinde dava açanlar var allahım ya ne sınavmış herkes avukat oldu herkes hakim oldu hayırlısıyla bi bitseydi atamalar

Üye
    mysterious Avatarı

Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu dava reddedilir. elemana bak 500 000 - 1 000 000 pardon bunun okunuşunu yazsa bari tam anlaşılsın ki gülerler adama.. o kadar parayı hangi devlet öder ona devlet o kadar mal mı ya o parayı ödesin )) bu davayı kazanıpta sınavı iptal ederlerse bizlerde sınavı kazanmış olarak hakkımızın yendiğini dava açarız o zaman napacak bakalım mahkeme? yok öyle sınava binlerce kişi girmişse 1 kişi için mahkemenin bu sınavı iptal edeceğini sanmıyorum..

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anlamadığım sınava 80.000 kişinin girdiği bilgisine nerden ulaşıldığı

Üye
    ceren.kozaner Avatarı

Son Giriş
    06.07-2011
    Saat
    10:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lord adlı kişi;
    Hasan Başar adlı kişi ile topladığın makaleyi kontrol et öyle yayınla.şu anda 38 yaşında olan Hasan Başar 1985 yılında basın yayın bölümünü kazanmıştır diyosun.Peki 13 yaşındamı üniversiteye kaydoldu bu?

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Bence bu tip davaların açılması çok iyi oluyor, zira yetkililer bilecekki birileri hakkını arıyor.

Bu dava kabul edilir yada edilmez bilemem ama keşke bunun gibi 100 dava daha açılsada engelli sınavlarını daha düzgün yapılacak düzenlemeler yapılsa.

Üye
    Pırıl Avatarı

Son Giriş
    18.06-2013
    Saat
    07:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Memurlar.net'te MEB hakkında yazılan sayfaları takip ediyorum. Herkes kendi bildiğini okuyor.
    84 puan beklerken 32 puan gelmişse ya sınav esnasında şıkları kaydırmış ya da kitapçık türünü yanlış işaretlemiş olabilirsin.
    Zaten sınav sonuçları açıklandıktan sonra 10 günlük itiraz süresi var. İnsan önce bunu değerlendirir.

Sınav sonuçlarının iki saatte değerlendirilebileceği söyleniyor. EĞİTEK sanki yılda bir sınav yapıyor. Çok afedersiniz ama arkadaş saçmalamış.

Üye
    destan6638 Avatarı

Gerçek Adı
    destan1984
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    663806
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar ben bu davayı açan arkadaşı bılmem ama,ben kayserıde kalıyorum ve sınav sonucu acıklanmadan oncede 49 netim oldugunu soylemıstım.ve 98 puan geldı,hemde dayısız.benım nacızane gorusum torpılsız,barutsuz bır sınav oldugu.ama arkadas davasında haklıysa bıle,dava şekıl bakımından dogru kabul edılsede esas bakımından pek kabul gorcenı dusunmuyorum.çunku kayda deger dayanak yok.bu arada sınav ıptalı soz konusu olmaz umarım.valla daha 98 alamam

Üye
    BAĞKURLU Avatarı

Son Giriş
    14.06-2012
    Saat
    16:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya harbiden bu ülküde her başaramıyanın başarısızlığının altında buzağı aramasından, başarısızlığının sebebini habire başkasına mal etmeye çalışmasından sıkıldım. İtiraz edenlerin hepsi düşük puan alanlar, optik okuyucuda hata oranı oldukça düşük ve merkezi sistemde torpil çok daha zor. Herşeye herkese muhalefetiz helal olsun bize... Bu bahsi geçen vatandaş bu kadar sınava giripte helalinden, yatarak değilde çalışarak yüksek puan alan arkadaşların vebalini ödeyebilirmi?? Tazminat tutarlarına bakın adam bunu piyango olarak görüp Nasrettin Hoca gibi ya tutarsa demiş... YA TUTARSA...

Üye
    yılmazzz Avatarı

Son Giriş
    14.09-2010
    Saat
    16:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya adamın derdi para baksana tazminat tutarına o kadar hak hukuk gariban diyor 500.00 tl tazminat istiyor tazminat tutarını sembolik olarak 1 tl yapsaya

Üye
    atmaca_53 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2013
    Saat
    09:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben bu davayı saçmalık olarak kabul ediyorum puan kesilse 40 puan kesilirmi akıl var mantık var 2-4 olsa neyse demekki arkadaş ya yanlış işaretledi yada doğru bildikleri yanlış çıktı para konusuna gelince adam eski para ile 1 trilyonluk dava açıyo bu ne demek sen bu davayı kazanınca o parayı nereye yatırmak istiyon tüm ailenin geleceğini garanti altına almakmı istiyon bu hak aramak değil resmen kendi geleceğini garanti altına almaktır.kusurabakma ama arkadaş sen davayı kazanamassın ..

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    günde 100 simit satan birisi minumum 20 tl kazanç sağlar.trışkadan yazı yada haber bu işin imalatından haberim var kaça gelir kaça gider.

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon