Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şöyle bişi buldum

Atama yapıldıktan sonra göreviniz tebliğ edilmedikçe yani göreve başlamadıkça bir senelik memur olarak istihtihdam edilmeme gibi bir durum yok Ama atanmadan dolayı kazandığınız hakları kaybedeceksiniz. Sınav kazanımlarınız kaybolacak. Tekrar memur olabilmeniz için yine sınava gireceksiniz.
    Yasal açıdan anlatmak için ya da dayanak sunmak için daha da araştırmam gerekior Yukarıda bahsettiğimiz 63. madde görev yeri tebliğ edilenler için geçerli. Bu kesin.
    Ama atanma kararını almanız ve sonucunda atandıgınız yere gidip başvurmamanız farklı bir olay. Nasıl anlatacagımı bilemiorum. Atanma kararıyla göreve başlatılma kararı farklı şeyler. Şimdilik bu kadar

Üye
    44mustafa44_ Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

teşekkürler melek hanım ilgilendiğiniz için...

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar gezinirken bu sayfayada gözüme ilişen konu hakkında bende yorum yapmak istedim. Bu konu benimde kafamı kurcalamıstı 1-2 ay önce. Başbakanlık özürlüler idaresini aradım. Onlar bu konuyu en iyi DPB bilir dediler. Bende DPB nosunu netten numarasını alıp aradım. Onlara şöyle sordum. "Ben diyelimki MEB'in sınavına girdim ve ilk tercihim olmayan bir yeri kazandım. Gtmesem ne olur? Bundan sonra açılacak engelli kadrolara başvuru yapmamda yada atanmamda bana dez avantaj sağlarmı?" diye sordum. Onlarda hayır dediler. Eğer bir yanlış bilgi varsa bende onların yalancısıyım

Üye
    yorgun savaşçı Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşlar.bugun il saglık müdürlügüne başvuru yaptım.memurluk lisans görevli memura sordum meb sınavını kazanır ,gitmezsem 1 sene memur olamıyorummu dedim.cevap işe başlar istifa edersen 1 sene memur olamazsın dedi.dolayısıyla işe başlamaman gerekli dedi .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12