Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    kayaozesen Avatarı

Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sınav sonrası soruları okumadan cevabı bu diyerekten çözdüm 42 netim var eee şimdi gleen 62 puan sınava ortopedik engelli olrak girdim şimdi bi baktım rapora %30noroloji (asabiye) %20 ortopedi acaba değerlendirmeye alırken zihinsel engelli diyemi aldılar ki ne dersiniz ve nasıl itiraz edebilirm bu sonuca

bilgisi olan yokum bi kaç yere mail attım ama

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Yönetmenlikte açıkça belirtiliyor.Bilginize.

6.9 - SINAV İTİRAZLARI
    [...]
    b) Sınav sonuçlarına itirazlar sonuçların internetten yayımlanmasından itibaren en geç 10 (on) gün içinde Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne yapılabilecektir.
    c) İtirazların incelenmesi için adayın Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara Şubesindeki TR690001000799054952185001 numaralı hesabına 10 (on) TL yatırması gerekmektedir. Aday ücretini yatırdıktan sonra banka dekontunu eklemek kaydıyla yazılı dilekçe ile birlikte Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne müracaat edecektir.
    ç) Sınav sorularına, sınav uygulamasına ve sınav sonuçlarına yapılan itirazlar Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından en geç 15 (on beş) gün içinde adaylara bildirilecektir
    [...]
    e) İtirazların cevaplanmasında Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü genel evrak kayıt tarihi dikkate alınacaktır.
    f) Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. kimlik numarası
    belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, adı ,soyadı, imza ve adresleri olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
    g) Sınav Merkezinde bulunan her türlü sınav evrakının aslı veya fotokopisi yargı organları dışında, aday dâhil hiçbir kişiye ya da kuruma verilemez ve gösterilemez.

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyu...6Nisan2010.pdf

Üye
    cenk_210 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2015
    Saat
    21:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kaya kardes su raporunun noroloji olan kısmını bana bi acıklarmısın ne problemın varda norolojıden rapor aldın alabılmek ıcın ne gıbı teste tabii tutuldun cvb ver ona gore sana diyeceklerım var