Sayfa 32 / 34 İlkİlk ... 2228293031323334 SonSon
Toplam 510 mesajın 466-480 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kalorifer yaktıramaz ki hizmetliye :S onun belgesi var arkadaşlar ayrıca artık okulların temizlik kalorifer vs işlerini özel firmalar yapıyor hizmetlinin şuanki görevi evrak getir götür işi belki masa başında santral işide olabilir bilgisayar iyi bilen birisi içinde farklı iş statüsü uygulayabilirler yani kimse tam kesin ne iş yapacağını bilmior

Üye
    Zebercet Avatarı

Gerçek Adı
    Zebercet
    Son Giriş
    31.08-2014
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hala aynı konulardasınız. Sınav başvurusunda sizin başvuracağınız hizmetli kadrosunda ne yazıyordu? YH yazması lazım. Yani açıklaması: Yardımcı hizmetler. Büyük ihtimalle memurların yaptıkları işlere yardım edilecek.

hayırlısıyla atanalımda inş rabbim kolaylıgını verir

Üye
    yorgun savaşçı Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sakarya54;

arkadaş mademki eleyiyecektiler.sınava niye soktular. mülakat nerden çıktı.şunu bir açıklayabilirmisin

Üye
    cenk_210 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2015
    Saat
    21:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence yuksek derece ozurlulerı almazlar kızmayın ama gercek bu arkadaslar adam 80 derecelıyse bu adamı nasıl calıstıracaklar ıs yapamazkı hızmetlı statusu zor bır meslek ben emnıyette hızmetlıyım ısten gelelı 1 saat oldu ayaklarımın altı sızlıyor ınsallah atanırsınız ama bencede mulakat olacak olmadan olmaz

yorgun savaşçı;

Sınava sokmak zorundalar çunku ayrım yapamazlar mahkemelık olurlar bız bunları alamayız bunlar fazla ozurlu dıyemezler sınav acarlar ama kazansan bıle almazlar ellerınde olan bırsey puanı dusururler bısey ederler almazlar su anda cogu devlet daırelerınde tekerleklı sandalye ıle gırılecek merdıven v.b yerler bıle yok

Üye
    paradoks79 Avatarı

Gerçek Adı
    ökkeş çakal
    Son Giriş
    06.03-2013
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    kilis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1. agır özürlü kardeslerımıze bir sınır koysalardıda insanları boşuna heveselendırmeselerdı bari.yani %40 la 50 arası 60 arası diye bır sınırlama koyabilirlerdi.şimdi düşünebılıyormusunuz atandı dıye gıdecek ee sen agır özürlüsün bizim işimize yaramazsın diye gerımi gönderılecek.allah hiçbirimizi o duruma düşürmesın.

Üye
    sakarya54 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2011
    Saat
    15:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet puanlarını düşürdüler bende%80 özürlüyüm ama beni yolda görsen ben özürlüyüm diye yeminler etsen kimse inanmaz bu yüzden bu yöntem çok saçma 90 aldım %80 diye 72 yaptılar ben en sağlam insandan bile daha sağlamım

evet bende %80 özürlüyüm ama ben çok emin bir kaynaktan nasıl puan düşürüldüğünü nasıl bir eleme yaptıklarını öğrendim ve hiç tahminimin dışına çıkmadı arkadaşım 90 almam gerekirken 72 aldım ve bunun nedenide özür derecesi ikl adımdan duydum yıkıldım yani biz ölelim sağlam bile olsak %80 diye çalışmayalım istiyorlar artık ne yapcaz bilmiyoruz

paradoks79;
    sana katılıyorum boşuna 2,5 ay ders çalışıp o stresi yaşamazdık

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Bence öyle bir durumda MEB çok ağır tazminat davalarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Üye
    sakarya54 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alanya;

nasıl ispatliycaz adımı soydımı kurşun kalemle yazı yazdırmış nasıl ispatlanır bende çok istiyorum ama herşeyin bir yolunu bulmuşlar

%70%80 özürlüler ankette nasıl olmuşsa hep yetmiş almış bir üniversite mezunlarına vermişler onlarda tamamı alıncak diye düşürülmemiş

Üye
    paradoks79 Avatarı

Gerçek Adı
    ökkeş çakal
    Son Giriş
    06.03-2013
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    kilis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sakarya54 kardes karsıdan baksan hiç özürlü oldugum anlasılmaz dıyosun %80 raporum var dıyosun bu ne çelişki. bir mahsuru yoksa özrünün ne oldugunu söylermısın.

Üye
    millibirlik Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    anKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

boş boş konuşmayın ne engel ayrımı nede mülakat var kim çıkarıyor bu saçmalıkları. paradok bende engelliyim %40 raporum var beni karşıdan görende özürlü olduğumu anlayamaz ta ki ben söyleryene kadar sakarya nickli arkadaşımızda engelli oabilir benim iş arkadaşım vardı %80 engelliydi sonradan söyledi engelin nedir dedim kanında bir problem varmış mesela bir yeri kesilirse bu onun ölümüyle sonuçlanıyormuş. çelişki filan yok. 25 gün sonra yani ayın 16 sı ve 252i arası açıklanır biraz sabredin nolurki dünyanın sonu değilya

Üye
    sakarya54 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diğer diye geçiyor özür durumu

Üye
    heri19 Avatarı

Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence yuksek derece ozurlulerı almazlar kızmayın ama gercek bu arkadaslar adam 80 derecelıyse bu adamı nasıl calıstıracaklar ıs yapamazkı hızmetlı statusu zor bır meslek ben emnıyette hızmetlıyım ısten gelelı 1 saat oldu ayaklarımın altı sızlıyor ınsallah atanırsınız ama bencede mulakat olacak olmadan olmaz.

cenk_210 arkadaşım.her insan farklıdır.tamam 80 derceli olabilir.ama nerden 80 derceli orası önemli.mesela ayaklar diyelim.danışmalarda sağlam insanlar otura otura göbek bağlamışlar.santraldakiler gene aynı.mesela benim raporum %60 engelim sağ kolum.ama kendimi öyle yetişdirdimki o koluma 50 kiloyu koy götürürüm.ama o elimle çay bardağını tutamam.
    sakarya 54 arkadaşım:evet bende %80 özürlüyüm ama ben çok emin bir kaynaktan nasıl puan düşürüldüğünü nasıl bir eleme yaptıklarını öğrendim ve hiç tahminimin dışına çıkmadı arkadaşım 90 almam gerekirken 72 aldım ve bunun nedenide özür derecesi ikl adımdan duydum yıkıldım yani biz ölelim sağlam bile olsak %80 diye çalışmayalım istiyorlar artık ne yapcaz bilmiyoruz.diyosun.ve ordaki tüm insanları vebal altına sokuyosun.formdaki biz engellilerinde mebe olan güvenini kaybettiriyosun.bu emin kaynak sana kimlerin atandığını söylemediği kalmış.belkide söyledi.ama inanma kardeşim öyle bişey yok.emin bildiğin bile sana sıkmış.şimdi ben 94 bekliyodum raprum %60 ama 92 aldım.itiraz etme hakkımı kullandım.bakalım ne gelecek.öyle hiç rapor derecem yüksekte 2 puanımı düşürdüler diye düşünmedim.ordakilerde insan onlarda hata yapabilir.insanın olduğu her yerde hata olur.kimseyi kulaktan duyma bilgilerle lütfen suçlamayalım.ya öyle değilse onların günahlarını almış olmazmıyız.tabi bu benim düşünce ve yorumlarım herkeze saygılar sunarım

Üye
    suat46 Avatarı

Gerçek Adı
    suat uludağ
    Son Giriş
    27.02-2011
    Saat
    15:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

insanlar bir sınava girdi kurum tuttu uzattı açıklamadı ,,,,,bilmeden veya insanların moralini bozmak için açıklama yapmayın insanların zaten canı burnunda mülakatdiye bişey yok manyağın biri bir taş atıyor millet çıkarmaya çalışıyor

Üye
    cenk_210 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2015
    Saat
    21:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mulakat olmadan memur alımı nerde yapılmıs kımı almıslar kım memur olmus mulakatsız cok merak ettım varmı oyle bırı

Sayfa 32 / 34 İlkİlk ... 2228293031323334 SonSon