Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 56789101112 SonSon
Toplam 174 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hafaydinli Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok pahalı bizleri kullanmasınlar arkadaşlar ugraştım gönderemedim İTİRAZ EDİLMELİ

Üye
    mehmetmehmet Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    08:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya arkadaşlar 10 000 kişi katılacak dediniz ben gerek kpss sınavı olsun gerekte engelli sınavları olsun benim başarı pauanım 65 - 72 arasında değişiyor sizce benim nekadar şansım olabilirz ?

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu sınavda kpss den daha çok şanslısın kpss de85 altı kurtarmıyor burda tercihine bağlı işte tercih edeceğin yerde puan üstünlüğün olursa garanti girersin

Üye
    chamyapragi_82 Avatarı

Son Giriş
    20.05-2011
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Erol_2_AngeL son durum nedir arkadaşım???

Üye
    hasan58 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:42
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üzümü Bıraktınız Bağcıyı Dövmeye Başladınız.

Ya arkadaşlar el insaf yani Hükümet bu güne kadar alınmayan engelli personel alınması emrediyor. Sizler yıllardır 100 kişilik kadrolara talim ederken şimdi 38 bin rakamı var siz kalmış 110 TL sınav parasını burada tartışıyorsunuz bu rakam çok evet çok fazlam ama emin bu rakam başvurundan önce düşecektir.

Şu yorumlarınıza bir bakın çok sert ve yanlış tutum içindesiniz burada herkes teşekkür ve memnuniyetini ifade etmesi gerekirken kafayı yolun hemen başında 110 TL taktık önce bir teşekkür edin sonra kibarca sınav ücreti fazla olmuş diyip eleştirinizi yapın şu yazılanları bir bakın siz yetkili olsanız ne düşünürsünüz bu yorumlar karşısında ben olsam bu kadar acımasızca yazılanlara karşı bırakın kardeşim ne halleri varsa görsünler der bu işten vazgeçerim
    Biraz insaflı olun bu hükümetin engelliye verdiğini hangi hükümet verdi iktidara geldiler maaşlarımıza %300 zam yaptılar bakım ücretlerine yine öyle şimdi de boş kadroların hepsini doldurun dediler ben bir tek şey söylüyorum çok teşekkürler Hükümet çok teşekkürler sayın Recep Tayip ERDOĞAN ve tüm emeği geçen yetkililere sonsuz şükranlarımı sunarım Allah hepinizden razı olsun saygılar Malatyalı

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

2022 maaşını ne yapayım ben ben çalışıp alnımın teri ile kazanmak istiyorum....
    Neden asgari ücrete %300 zam yapmıyor onu soralım .....

Üye
    evcian Avatarı

Gerçek Adı
    atakan
    Son Giriş
    09.12-2015
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burası siyaset arenası değil siyaset yapacak tv ye çıksın alınacak kodro özürlülerleilgili adam evine ekmek alamazken herkes tarafından 2sınıf vatandaşmuamelesi görürken sınava girecek ver 110 tl diyeceksin bu nun için tek söz söylenir elinsaf 3 aydır rapor almaya uğraşıyoruz bürokrasiyi geçemedik baltazar çıktı raporlar baltalandı bunları görüpte burda siyasi probaganda yapanları kınıyorum

sert kaçmış olabilir biraz ben hiç bir siyasi görüşümü burada dile getirmem burası engellilerin paylaşım yeri siyaset yapılınca kızıyorum elimde değil herkese iyi günler diliyorum

Üye
    Soner Güç Avatarı

Gerçek Adı
    soner güç
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    10:47
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker abiye ve evcian a sonderece katılıyorum yorumlarının uzerine imzamı atarım

Üye
    mat_ögretmeni Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

koyu bir akp taraftarı olduğun belli hasan. tenekeler dolusu balı birbirleriyle paylaşırken senin agzına bir parmak bal sürmeleri senin hoşuna gitmiş anlaşılan. bırakalımda bazı şeyleri yapsınlar. biliyorum hemen diger hükümetleri sunacaksın önüme diğer hükümetler yapmamış olabilir ama bu hükümette herşeyi kendi ekseni etrafında yaptığının farkında değilsin sanırım. yaptığı guzel ve iyi hizmetlerde var tabiki ama götürdükleri daha fazla bunu görmen lazım. ve bunları yaparkende herseyin arkasında bir plan var ve bu plan ne göremiyorsun sanırım. zam yaptılar diyorsun, ekonomiden haberin varmı senin herşey çok güzelmiş gibi gösterip aslında hiçbirşeyin öyle olmadığını görmen ve bilmen lazım. anlaşılan senin ve sizin gibilerin karnı tok sırtı pek. çözüm herkese avantadan para dağıtmak değil. bizim çocuklarımızın malesef gemicikleri yok malesef burs alıp yurt dışında okuyamıyor bizim çocuklarımız 200 tl bursla 1 tl ye tavuk döner yiyorlar bunları unutma. bu hükümet geldiğinden beri bazı kazançlara göre fiyatların oynanıldığınında farkına var amaç nee birilerine kazanç sağlamak diğer hükümetler bazı hizmetleri yapmamış olabilir ama hiçbir hükümette bunun kadar birilerini zengin etmedi... BEN ÇİFTÇİ ÇOCUĞUYUM VE ÇİFTÇİLERİN NELER YAŞADIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUM YANLIZ ÇİFTÇİLERDE DEĞİL... ÇİFTÇİYE ANANIDA AL GİT DİYEN BAŞBAKANIMIZA MI TEŞEKKÜR EDECEZ BEN ETMİYORUM. HERŞEYİ BEN YAPARIM DİYEN BAŞBAKANIMIZA MI TEŞEKKÜR EDECEZ BEN ETMİYORUM..............

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Konuyu haber merkezine anlattım gündeme göre hareket edeceklerini söylediler ama olumsuz bir yanıt almadım. Sanırım bu haberi Ankara star habere yaptırabilirler. Bugün netleşir gündem.

Yasaklı Üye
    kayaozesen Avatarı

Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

akepe yandaşı olarak bakmayın biraz objektif olun 38bin dendi rakam 2000 ve önlisans artı fakulte beraber girecek bu ne biçim kadro tekniker elemansa tekniker olrak al birde meslek seç yani diğer taraftan hemşerim sağlık bakanı kalkmış 10bin engelliye iş verdik ozida başkanı aynı şekilde bir açıklama yaptı geçen yıl resmen turkiye turnesine çıktım maridn universitesine eleman alınacak kaya koş eller boş ... sınava gir yok bişe ordu univ. eleman alınacak kaya koşş eller boş izmite adam alınacak koş ankara koş şimdi bunda sadece sınava girmek için seyahat yok ama seyahat parasını alıyo hiç olmazsa 2 şehir geziyoduk ona bile gözdiktiler hala savunmasını yapıyorsunuz ya helal olsun size

Üye
    Hafaydinli Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ohhhhhhhh beee düşse ii olur arkadaşlar

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Sevgili arkadaşlar az önce haber müdürümle odasında bu konuyu konuştuk ve bana konuyla ilgili bazı sorular sordu ve Ankaraya haberi bildirip araştırmalarını söyledi.

1- Bu 110 lira daha önce başka sınavlarda da alınmışmı yoksa bu sınava yada engellilere mahsus bir ücret mi ?

2- Bu 110 liranın açıklaması ne ? Ne için bu para isteniyor ?

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Erol_2_Angel;
    daha önce böylebir sınav ücreti alınmadı. bu ücret Milli Eğitim Bakanlığının alacağı 5000 adet özürlü personel alımı sınav parasıdır ve miktar aşırı fazladır. Gördüğüm en yüksek sınav ücretidir.

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyu...uNisan2010.pdf

Bu kılavuzun 7. sayfasındaki 6.2 maddesini okursan göreceksin....

Üye
    zeycanımbenim Avatarı

Son Giriş
    20.08-2013
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar kurum sınavları tahsilatları çalıştığım banka aracılığıyla yapılıyor.şu bir gerçek ki yapılan tüm sınavlar arasında alınan en büyük mevla bugune kadar bu sınav olacaktır.bir kaç örnek vereyim.kpss-40-50-60 tl kpds-40 tl ales-40 tl yus-50 tl -meb tasra teskilatı-50 tl en yuksek mevla spk sınavıydı 100 tl ,engelli sınavı bile sermaye piyasası sınav tıtarını geçmiş...bu nedir acaba bir ceza mı?yoksa tanınan imkan mı?enteresan....

Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 56789101112 SonSon