Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 33 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    "Her İnsanın Düşündüğünü Söylemeye, Her Dinleyenin De Ona Karşı Çıkmaya Hakkı Vardır. "

Memurlar Yüksek Öğrenim müfredatına bakacaklar.

Askıda Üyelik
    restless Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    biyer
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

meb saolsun konular hakkında hiçbir açıklama yapmamış, biz de burda akıl yürütmeye çalışıyoruz, hiç mi akıllı insan yok bu devlette merak ediyorum, kısaca ben şahsen ÖĞRETMENLİK İÇİN KPSS MÜFREDATINA çalışıyorum, bize gidip de integral sorarlarsa onalara cevabım şu olur " adamın .....den kan alırlar kamil kaaan"

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

arkadaşım integral çok zor bir konu değilki; abartmayalım.

Üye
    hatiguven1406 Avatarı

Son Giriş
    09.08-2011
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

muhalefet melek sen yırum yapmasan insanları karamsarlığa sürüklemeye gerek yokki Zaten öğretmenlerin işi ders çalışmasada oldu şimdiden onlara hayırlı olsun. kaçgün kaldı zaten moral bozmaya gerek yok sen bir meleksin iyi şeyler yaz...

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: restless Mesajı Gör
    meb saolsun konular hakkında hiçbir açıklama yapmamış,

6.4- SINAV KONULARI VE SORU SAYILARI
    Sınavda, Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ile Yapılacak Yarışma Sınavları
    Hakkında Yönetmeliğin 15. Maddesinde yer alan ve aşağıda belirtilen konuları kapsayacak
    şekilde 50 adet çoktan seçmeli (4 seçenekli) soru sorulacaktır. Sorular Ortaöğretim mezunları
    için Millî Eğitim Bakanlığı müfredat programındaki kitaplar; Yüksek öğrenim mezunları için
    ise Yüksek öğretim kurumlarında okutulan ders kitapları esas alınarak Eğitim Teknolojileri
    Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanacaktır.

Klavuzda açık bir şekilde yazmış okumadıysan bu senin sorunun arkadaşım hemen MEB e taş atma.

Üye
    halitunal Avatarı

Gerçek Adı
    Halitünal
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    19:22
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne yaptınız allah askına unutmamanızı soylımkı bu ozurlu persenol sınavı ... yaw eskı oss de bıle turev ıntegral ... yok bu sınavda olması cok sacma olur.. kpss ılede memur allıyolar bakın bakım orda lısans sınavında bıle turev ıntegral varmı die.. 6000 memurluk ıcın basvuranların kacı turev ıntegral bılıyodur acaba merak edıyorum..
    ne ıse ben sıze egıtek tarafından ıstatıstık kurumunun yapmıs oldugu ozurlu persenol sınavının lınkını verım
    http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/So...statKurumu.rar

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

halitunal;

senin verdiğin sınav ortaöğretimler için hazırlanmış bir sınav, Lise veya Lise Dengi Meslek Lisesi Mez . hazırlandığına rağmen fonksiyondan çıkmış farkedin.

memurluk için girenler yüksek öğrenim müfredatından sorumlular, çıkacak konular belirli.

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halitunal;
    benim daha önce girdiğim başka kurumların memurluk sınavlarında türev integral matris determinant çıkmıştı. yani bunda da çıkabilir.

Üye
    halitunal Avatarı

Gerçek Adı
    Halitünal
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oncelıkle sunu soylıyeyım kurumları lutfen bır tutmayalım..yani istatıslık kurumu ıle tubıtak dıyelım alım yapacak ıkısının sınavı bır olmaz. mesela tubıtak ınce eler sık dokur. ozurlununde en ıyısını ıster bu sebeble soruları zor tutabılır. yada bır kurum 100 kıı alıcak ama basvuru sayısı olur 100000 kısı o zaman da sorular zor yapabılırler kısılerı elemek ıcın. ama allah askına zaten 6000 kısı basvurmus 2000 kısı alıcaklar burda soruları zor tutmaya gerek yokkı zaten ınsanlar tercıhlerde elenıcek fazla soru yapan tercıhte elenebılıcek. boyle bır durumda bence cok mantıksız olur soruların o kadar zor olması. gercı zor olsada onemlı dııl. zor olucakta sadece bana zor olmıyacak herkes ıcın zor olacak istatıslık kurumunun yapmıs oldugu sınav lınkını vermıstım o sınavdada soru sayısı aynı konular aynı fakat sorular cok kolay.. ne dıım ıns ole kolay sorarlar..

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

halitunal;

Senin sölediklerine katılmam mümkün değil. Sorular kişilere özel yada başvuru sayılarına göre hazırlanmıyor. Bir yönetmenlik var ve burada nelerden çıkacağını sölemişler. Ayrıca incelersen istatistik kurumu lise ve dengi kişilerin başvurusu alınmış, ve ona göre hazırlanmış

"Çok Konuştukça, Düşünce Ölür."

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halitunal yorumlarına yorum yapmıyacağım. Sınav yönetmeliği senin mantığına göre işlemiyor haberin olsun

Atatürk kültür dil ve tarih kurumu özürlü personel alımı sorularına bak istersen. 2 yıllık olanlara bile limit parabol fonksiyon ne kadar kazık sorulmuş. yüksek öğrenim görmüş kişilere 2+2 kaç eder diye soracak değiller ya

Sorubak- Eğitim Dünyasından Haberler

bu linkte soruları gör ona göre yorum yap artık

Üye
    halitunal Avatarı

Gerçek Adı
    Halitünal
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uzatmaya gerek yok gırıcez gorecez .. hayırlısı olsun herkes ıcın..

Askıda Üyelik
    restless Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    biyer
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Benim burda bahsettiğim sıvandan çıkacak konuların belirsizliğidir, 6.4 nolu maddenin yetersizliğidir, ozaman ben üniversitede coğrafya ve vatandaşlık dersleri görmedim (bazı branşlarda olan hiç kimse görmedi) bu konulardan nasıl soru çıkıyor? Ayrıca benim branşım gereği matematik1, matematik2 ve matematik3 derslerini gördüm, bugün oturup çalışabilirim, benim derdim bu konulara gerçekten çalışmalıyım?, tüm adaylar bu dersleri gördümü? Edebiyat Fakültesi mezunu olup formasyon alanlar ya da Sosyoloji okuyanlar vs vs yani sözelden gelenler integral problemlerini çözebilecekmi? ( çözer çözmez herkesin kendi problemi de) bu sınav ortak bi sınav olduğu için müşterek konulardan olmalı diye düşünüyorum.

Türev integral vs. çıkabilir, benim burdaki amacım konuları net belirleyip ona göre çalışalım ve zaman kaybetmeyelim dir.
    kpss ile öğretmen olan diğerlerinin kpss de çözdüğü matematik konuları bakınız: Imageshack - kpssmat.jpg

burda benim kimseye taş attığım falan yok, meb in avukatlığının yapılmasına da gerek yok bence. Forum başlığı içinde bahsedilen ileri matematik konularının çıkacağına dair sağlam bir kanıya ulaşırsak oturup ona göre çalışcam,

Üye
    HEXE06 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    AYDIN -Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

artık son 2 gün arkadaslar bu saatten sonra ne dense boş herkese başarılar diliyorum

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    restless matematik konuları hemen hemen aynı zaten. burda kimsenin meb in avukatlığınıda yaptığı yok. kpss lisans denemesi çöz bitane zorluk derecesini gör. bu saatten sonra arkadaşında dediği gibi çalışmaya gerek yok

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon