Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2- Özürlerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ve Yapılacak Yarışma Sınavları Hakkında Yönetmelik gereği İlk Defa Devlet Memuru olacak adayların başvuruları alınacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarında halen Devlet Memuru olarak görev yapanlar ve bu görevlerinden ayrılanlar ile 5335 sayılı Kanunun 30’uncu maddesinde belirtildiği üzere “herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alanlar…”başvuruda bulunamazlar. Adaylardan yukarıda belirtilen durumlarını gizleyerek başvuruda bulunanların, başvuruları geçersiz sayılacak ve atama yapılmış olsa bile atamaları iptal edilerek haklarında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanacaktır.

yani ben şimdi özel sektörde calısıyom ve işimi beyenmıyom zor yanı bıde mevsımlık işcıyım ve devlet memuru olmak istıyom yanı ben şimdi burdakı sonuca göre suclumuyum yanı calısıyo oldum için ?

Üye
    hakan0101 Avatarı

Son Giriş
    05.10-2017
    Saat
    20:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım arkadasım basvurabılırsın.basvurmanda herhangı bır sakınca yok.bende ozel sırkette bılgı ıslem elemanı olarak calısıyorum ve bende basvurdum basvurum kabulda edıldı.sende basvurabılırsın...

Üye
    Islık Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:41
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    . Kamu kurum ve kuruluşlarında halen Devlet Memuru olarak görev yapanlar ve bu görevlerinden ayrılanlar ile 5335 sayılı Kanunun 30’uncu maddesinde belirtildiği üzere “herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alanlar…”başvuruda bulunamazlar.Burda yazılanlarda özel sektörün adı bile geçmiyor tabiki baş vura bilirsiniz.