Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mayıntarlası Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kpss ile başvuracağın normal memurlukta sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Ama rapor isterlerse eğer sma hastasına %40 altında vereceklerini sanmııyorum. Ben de sma tip 3 hastasıyım, yakın zamanda rapor aldım, %70 verdiler. Tabi aynı durumda mıyız onu bilemem. Puanın da iyiymiş, umarım bir sorun çıkmaz. Hayırlısı olsun..

Üye
    nigmae Avatarı

Son Giriş
    20.04-2011
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben özel şartları olmayan memurluklara --yani 4001 lere başvurdum..başvurduklarımın hepsi için gerekli resmi belgeler hazır..bilgisayar sertifikası vb..ben normal yürüyebiliyorum..merdiven ve basamak çıkmakta zorlanıyorum..yürürken de biraz aksaklık var..ama uzaktan bakınca normal görünürüm..o zaman yüzde 40 in üzerinde verirler mi acaba?

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım sen normal kadroya başvurduğun için senden özürlülük ölçütünün belirlenmesi için rapor istemezler. senden sadece atandığın yerde çalışıp çalışamayacağına dair bir rapor isterler. onuda kolaylıkla alırsın zaten.

Ben özürlü kadrosunda çalışmak istiyorum dersen ancak ozaman gidip kendin rapor talebinde bulunur ve raporu alırsan ozaman özürlü kadrosu ile çalışabilirsin. tabi özürlü kadrosu için başvuru yapıp ataman yapıldıktan sonra geçerli bu söylediğim.

yani demem oki normal kadro ile atanmış birisinden yüzdelik olarak rapor istenmez.

Üye
    nigmae Avatarı

Son Giriş
    20.04-2011
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlginize ve cevaplarınıza çok teşekkür ediyorum..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12