Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 89 mesajın 76-89 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    magnum Avatarı

Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ticet77;

ticet77 ben sana demedim ki ancıl kendince bir ayrım yapmış vs.
    ben konuya çıklık getirmek için dedim.dışardan çok normal görünen ama özürlülük hakkı olanları kastettim.böyle olanları dile getirirdim.özürlülük sadece bedensel engellilik olmadığını söylemeye çalıştım.

söylediğimin seninle ilgisi yok,anlamamak için de direnmiyorum.

aynı hakları savunuyor ama farklı kelimeler kullandığımız için ayrı düşüncelerdeymişiz gibi algılanmasın lütfen.sen ne sıkıntı yaşıyorsan bende yaşıyorum.farklı değil yani durum.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2006 daki değişiklik kaldırılırsa öncesinde rapor alanlarda sıkıntı yaşamazlar bu sadece bu sınav için değil her anlamda sıkıntılar ortadan kalkar herkese başarılar hakeden nasibi olan kazansın başkada birşey denilmez

anladım magnum ben yanlış anlamışım özr dilerim

Üye
    magnum Avatarı

Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

önemli değil ticet77
    özr dilenecek bir durum yok ,önemli olan bağdaşabilmek

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya saban atıp tutma ordan sınırımı de bozma benım ya hayret bır sey.sınava gırmeyın demedık bız 2006 öncesi raporlulara.zaten basvurdular gırecekler.istedığımız sey ısterse 100000kısı gırseın ama aynı oranlara tabı tutularak gırelım.bunu savunuyoruz ve atama sırasında 2006 sonrası alınmıs raporlar gecerlı olsun diyoruz.atıp tutuyosun orda.ya biz anlatamıyorz ya sen anlamıyorsun...bu forumun her tarafından sinir akıyor ya.hayret bir şey.bu kadar mı sorun bu ya.istediğimiz sadece ya bu yöenetemliğe uyulması ya da kaldırılması.destek verin arkadaşım.sınava girilcek zaten.ama yönetmelik maddei de (gecıcı 1 madde)gayaet acık yenı rapor istenmıycek.burda yırtınıyoruz bunun için çalışıyoruz tutmuşsun böle düşünüyor şöle düşünüyor.biz kimsenin girmesini istemiyor kaznamasını istemiyor değiliz.sadece yanlış olan bir şeye karşı çıkıyor destek arıyoruz..dilekçe yazalım aldığımız cevaba göre birlik olalım hakkımızı arayalım diyoruz.bu madde.haksızlık maddesi.başka hiçbir şey değil.benim hakkımdaki yorularına ihtiyacım yok.ben kendimi içimi kalbimi biliyor ve bu uğraşı neden veriyorum bunu biliyorum ya.sen veya bir başkası.hiiiiççççç umrumda değil.ama benim hakkımda yorum yapma..istemiyorum

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senin sinirini yerim burcuuu

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım sıkılıyor artık ya.ne bu)memurlar nette var böle iki üç tane.dangalak.elimden tutup danıştaya götürcekmişinsan kendinden bilirmiş.bencil mencil..kendileri asıl benclliğin danişkasını yapıyorlar.farkındalar ama ha..gerçekten..kendilerini düşündükleri için ona buna saldırıyorlar

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ralax relax

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    11:14
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bzm;

bzm sözlerine dikkat et...
    sen ve ancıl'ın arkaşınızın ne yapmak istediği açık bunu herkes anladı daha fazla açıklama yaparak batma istersen,yaptıgın yorum ve öneriler çelişkilerle dolu''içinizde biraz insan sevgisi olsun ayrımcılıga karşı mücadele ediliyor ama asıl ayrımı ikiniz ve kurdugunuz çakma pardon gerçek engelliler grubu ile yapıyosunuz siz böyle yaparsanız çevremizdeki engelli olmayıpta ayrımcılık yapan insaları suçlamamak lazım''kendinize gelin haklar aranacaksa sınav sonrası hep birlikte aranır şimdi yaptıgınız bencillikler için herkesten özürdileyin vekimsenin kafasınıda karıştırmayın artık...

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

bulut25;
    atama esnasında zaten istenenecek bizim yada senin demenle olmuyor ercan, yönetmenlik bu.

saban;
    artık sen kafayı kimle bozdun, sana güzellikle anlattım olmadı, tartışmaya girmedin, çünkü girmem, seviyemi düşürmem, seviyen ne kadar düşük olduğu burdan belli, yorumu yap sus, ama forumda birine sataşmak suçtur, kuralları oku lütfen

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ancıl hayat acı ama benim sözlerim dogru oldugu için sana hayattan acı gelebilir?ben şimdiye kadar yazdıgım tüm yorum ve önerileri engelli arkadaşlarımızın sınava girebilmeleri için yazdım ve yazdıklarım tamamen kanuni ve dogru yazılardı yalan-yanlış ve engellilerin sınava başvuru yapmalarını engellemek içindegildi... bu forum engelli insanları dogru bilgilendirmek ve sorunlarını çözmeye yardımcı olmak için var,sen yanlış bilgilerle zaten yeterince sorunlu olan hayatlara sorun yaşatmazsan dogru bilgiler verirsen sevinirim
    ancıl kimsenin gelecegi ile oynamayın bu forumda yanlış bilgide vermeyin sende özürdile verdigin yanlış bilgilerden dolayı...
    engellileri kendi içinde bu forumda gerçek çakma diye ayırma 'el 5 parmaktan oluşarak bardagı tutar'

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

şaban; gerçekten sana ben sana özür dileyeceğimimi sanıyorsun, senin bizlerden özür dilemem gerekir, bende senin özür dileyeceğini sanmam,

kimsenin burda yanlış bilgi filan verdiği yok, yanlış bilgi sunuyor ifadesini kullanıyor isen, forum yöneticisine bildirirsin o senden daha iyi bilir, bir daha lüzümsuz yere yazılar yazma,

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Yayınlanan ilanın 7 maddesini okudunuz mu siz şimdi eski rapor ile müracaat eden ve kazanan birisi 7 madeye göre yeni rapor almak zorun da demi..
    Peki aldıgı yeni rapor düşük olursa engelli olmaz ise ne olacak burada işte gerçek engelli olan arkadaşlarımızın hakkı gasp edilmiş olmayacak mı?
    Bu konunun gerçekten önemli bir konu olması gerekli...
    Ben yine söylüyorum eski kanuna göre alınan raporlar dikkate alınmamalı..
    Ya yeni kanunu uygula yada eski kanunu 2 kanunuda uygularsan böle sacmalıklar ortaya cıkar ..

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benden özürdilemeni istemedim çünkü sen beni yanlış bilgilerinle kandıramassın...fakat senin kuru gürültü yanlış bilgilrin bazı üyelerin canını sıkmış durumda ben bu arkadaşlardan özürdilemeni istiyorum...ve bundan sonra bilgin yoksa kendi menfaatine göre bilgi vermeye çalışma...artık konuşacak bu konudabaşkada bişey kalmadı sanırım...tüm engelli arkadaşlar 2006 önce ve sonrası %40+sürekli raporlu arkadaşların tamamı sınava başvurdu sende amacına ulaşamadın herkese hayırlı olsun...

Üye
    femmy Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    daha sonra çağırabiliyolar boş kontenjanlar için boş kalmaz hiçbiyer

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456