Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 89 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben ancıl elde bır yanındayım bu konuda..

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    11:14
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ancıl arkadaşım: şuan devlet hastaneleri raporun nasıl oranlanıp bile verilecegini bilmiyor 2006 öncesi rapor geçerli nedenmi 16 temmuz 2006 tarihli resmi gazetedeki kazanılmış haklar kısmını okursan engeli %40+sürekli olan raporlar geçerliligini korumakta,sen neyi savunuyosun anlamadım,birçok %40 ve sürekli özürlü şuan cahil ve sorumsuz doktorlar nedeniyle %10-20 kimin hakkından bahsediyosun,lütfen bencillik yapma....

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

saban;

kendine güveniyosan tekrar rapor çıkartırsın bu kadar basit, ben burda bencillik yapmıyorum, adaletin sağlanmasını istiyorum, gerçek özürlüler ortaya çıksın, sen buna bencillik demen kendi kabahatini ortaya koyar, açık ve net.

bzm;

teşekkür ederim yanımda bulunduğun için,

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yöentmelik bu değişebilir.gerçekten hakkınsa bu oranalr herkesin düşürüldü önceden %80 olan kişinini de oranı düşürüldü %40 olanın da.asıl senin yaptğın bencillik.destek vermiyorsan yazma.biz hakkmızı arıycaz danıştayda.sen de ara oranları niye düşürdünüz diye 2006 yönetmeliği kaldırlsın diye.ama burda bencil dersen durcaksın orda.benim lafım gerçek engellilere dğil.zaten korkmuyorsan ve gerçekten engelliysen izmirde de alırsın kars da da.niye bu kadar tepkilisiniz ki.anlamıyorum szi.ama hepimiz gördük 2001 raporum %55 şimdi 20ye düşüürldü 2004 raporum %40 şimdi 8 e geriledi.eski süreklı rapormla başvurdum diyenler hiç de az dğildi..bizim de düşürüldü.heralde.

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ancıl arkadaşım
    sen 2006 sonrası %40 almışsın benden sonrası ne olursa olsun mu diyosun,neyi savundugunuda anlamadım dogrusu,şuan binlerce %40 engeli olan özürlü cahil doktor ve aptal sistem nedeniyle %10-20 gibi oranlarda rapor alarak madur olmuşlardır.
    16 temmuz 2006 yılındaki resmi gazetenin kazanılmış haklar kısmını okursan %40+sürekli olan raporların kullanılabilecegini anlatmaktadır,bu rapor kazanılmış bir haktır (%40+sürekli)
    haktan adaletten bahsetme bence sınava çok çalış bu hak adalet saçmalıklarınıda bırak,çalış kazan bencillik yapma....

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yanındayım iki kişide olsak tek kişi de kalsak arycam hakkımı.kimse kimsenin hakkını yiyemez.yine söylüyorum belki kazanmmycam ama kazanın hakkıyla kazandığını bilicem ya ben onun için bu mücadeleyi bırakmıycam.

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haksızlıga karşı tepki elbette gösterilir ama sen bir şekilde %40 almışsın,doktorlar ve il sağlık kurumları yeterli bilgiye sahip degil,

16 temmuz 2006 daki r.gazeteyi yeniden okuyun kazanılmış hakları ne demek istediğimi anlayın sizden yeni rapor istenirsede bu resmi gazeteyi gösterin.
    bu dum toplusal bir sorundur ben aldım raporu digerleri girmesin sınava bu yanlış.....

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

saban; ağzını neden bozuyorsun, ben 2002 de aldığım rapor %65, 2008 de de %65 alabiliyorsam, sorun sistemde değil, gerçek hakkım olan orandır, burda başkasının hakkını yemek isteyen çok insan var, sende o insanlardansın, hak yemek haramdır ziyandır günahtır,

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ancıl ve bzm

size bu sınavda başarılar
    siz ikinizden başka hiçbir engelliyi almasınlar sınava o zaman kazanırsınız herhalde

neden bukadar korku ve panik yapıyosunuz sınava çalışın gerisini Allaha bırakın sebepleri yerine getirin yeter

bu rapor cetvelinide iyi inceleyin,insanların sınava başvuru yapmasını engellemeye çalışmayın lütfen bu herkesin 10-15 yıldır bekledigi durum...

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o senin düşüncen.biz bencilce düşünmüyoruz hakkımızı arruyoruz.sadece kendimizinkini de dğil gerçekten engellilerin hakkını.senin de böle bir problemin yoktur sanıyorum destek çıkman gerekir aslında böle bir şeye.evet 2006 yöenetmeliğinin geçici 1 maddei kazanılmış hakalrı içreriyor eski raporların geçerli olduğunu sölüyor işte biz bunu değişmesi için uğraşıyoruz..2006 yöentmeliği ya kaldırılsın ya da tüm raporlar bu oranlara göre belrlensin.bu kadar basit ve net.

aynı özre sahip olan iki kişi geçmişte aldığğı raporla sınava giriyor ama şimdi alan bu oranlara tabi tutuldğu için giremiyor.bu mu hak yani.bunu savunanlar bencil olmuyor kendimi kurtardım zaten dşünenler bencil olmuyor biz oluyoruz.orda durcaksınız.haaa danıştay olumsuz karar verir yüce adalet der otururuz aşağıya.

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bzm;

Bi mesajında yeni yönetmeliğe destek verilmesini, kimin engelli kimin engelsiz olduğunun ortaya çıkmasını filan yazmıştın. O zaman sende gerçek engelli değilsinki sana bu oranı vermişler.

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çalışıyoruz zaten merak etme sen bizi.öğretmen adayı olarak gircem sınava belki 1000i geçmiycek ama geçse de geçmese de bu iişn peşini bırakmıycam..benim de kafam böle çalişiyor sana da başarılar

Üye
    saban Avatarı

Gerçek Adı
    şaban
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bzm

bende öğretmen olarak girecem sınava ama ben engelli olan herkesin bu sınava girmesini istiyorum çünkü Türkiyede engelli olmak çok kötü bir durum
    sokakta binlerce engelli var bu sınav son fırsat çogu insan için baycin 'in mailine cvp ver istersen%18 raporunu devlet unutmaz...

dersine çalış ve çevrendeki tüm engellileri sınavdan haberdar et,kurnazlık yapma.....

Üye
    bzm Avatarı

Gerçek Adı
    burcu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bay cinnn o benim oranlarım değil kardeşim.bak sende bu haksızlığa karşı geliyorusn bir nevi.55ten düşen ben olunca gerçek englli olmuyorum.o benim oranlarım değil biraz kariştırısan forumları bölelerinin bu yönetemliğin geçici 1 maddeini kullanark nasıl başvurduğunu görceksin.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    saban; bzm ve ben bu işte kurnazlık yapmamız mümkün değil, acep senin yapmadığın ne malum, kurnaz olan sensin, Allah gerçek özürlünün yanında olacaktır, sınavı kazansan dahi bir engel çıkaracaktır, ne demiştim ben sana "ağzını neden bozuyorsun"

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon