Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fullmoongokturk Avatarı

Gerçek Adı
    Göktürk KARAGÖZ
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3 yıl önce Kredi Yurtlar Kurumu'ndan Öğrenim Kredisi almıştım. Krediyi çektiğim zamanlarda bitime 3 aylık kala Öğrenim Kredim "Burs" a yani "Geri Ödemesize" dönüştü. Ve Borcum haliylen silinmiş oldu.

Ben başvuru yaparken bu seçeneklerde "Evet" seçeneğini mi yoksa "Hayır" seçeneğini mi işaretleyeceğim.

Bilgisi olan arkadaşlar yorumlarıyla konuya dahil olurlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok önemli bir detay olduğunu sanmamakla bereber hayırı işaretlemen gerekir diye düşünüyorum.

Şayet kyk ya borcun tamamen silindiyse. Olaki silinmedi MEB inde canı sıkıldı seninle alakalı detayları araştırdı. yalan beyandan istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

Bu durumda yapacağın en mantıklı şey öncelikle KYK nın sitesinden bilgi edinmeye bir online dikekçe yollamak ve cevabın e-posta olarak gelmesini istemek. cevabın muhtemelen 1 ay içinde verilecektir. Beklediğin cevabı alacağına eminsen zaten bu önemli değil. sadece olaki bir durum başına gelirse elindeki evrakla kendini savunabilirsin

Üye
    ayseee43 Avatarı

Gerçek Adı
    ayşeee
    Son Giriş
    18.08-2013
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    krediniz sizin başvurunuz neticesinde mi bursa çevrildi ?
    eğer öyleyse nasıl bir yol izlediniz
    paylaşır mısınız ?