Sayfa 6 / 11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
Toplam 161 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaplumbağa Avatarı

Gerçek Adı
    Ulaş yılmaz
    Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    izmir/menemen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İl M.E.M. Müdürlüğü İlsis Yöneticisi Tarafından ( OZURLUBSVAT + İl Plaka Kodu ) ndan oluşan bir onaylama kullanıcısı bu işlemi yapabilmek için il milli eğitim müdürlüğüne mi gitmemiz gerekiyor acaba yanı elektironik iş talep formunu doldurduktan sonra çıktıyı alıp gidip onaylatıcaz mı yardımcı olursanız sevınırım

Üye
    ilknurcebi Avatarı

Gerçek Adı
    İlknur Çebi
    Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Gaziosmanpaşa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar işte seınavla ilgili değişiklikler:

2010 YILI TAŞRA TEŞKİLATI ÖZÜRLÜ PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN SINAV BAŞVURUSU
    ENGELLİ ADAYLARIN DİKKATİNE

1- Sınav Tarihi 4 Temmuz Pazar günü saat 14:00 olarak tekrar belirlenmiştir.
    2- Sınav ücreti alınmaması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Sınavın ücretsiz olması halinde sınav ücreti yatırmış olanların ücretleri iade edilecektir.
    3- Ücret ile ilgili farklı bir durum çıktığında ayrıca gerekli açıklama yapılacaktır.
    4- Özürlerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ve Yapılacak Yarışma Sınavları Hakkında Yönetmelik gereği İlk Defa Devlet Memuru olacak adayların başvuruları alınacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarında halen Devlet Memuru olarak görev yapanlar ve bu görevlerinden ayrılanlar ile 5335 sayılı Kanunun 30’uncu maddesinde belirtildiği üzere “herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alanlar…”başvuruda bulunamazlar. Adaylardan yukarıda belirtilen durumlarını gizleyerek başvuruda bulunanların, başvuruları geçersiz sayılacak ve atama yapılmış olsa bile atamaları iptal edilerek haklarında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanacaktır.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ikiçeşme
    çıktı almıyosun formu doldurup gönder ve meb il müdürlüğüne git onaylat

Üye
    kaplumbağa Avatarı

Gerçek Adı
    Ulaş yılmaz
    Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    12:51
    Yaşadığı Yer
    izmir/menemen
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başvurusunu tamamlayan arkadaş var mı acaba?

Free Upload - Dosya Yükle - Resim Yükle, File, mp3, video, film; Bedava Dosya Yukle | Free File Upload | www.GentSoft.net sınava burdan çalışabilirsiniz...! by_cin arkadaşa tşk ederiz

Üye
    hakbilirr Avatarı

Son Giriş
    07.05-2010
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ankarayı aradım ince 85 arkadaşın bahsettiği ali uzun la konuştum çalışamaz ibaresi olmayan bütün raporlar il milli eğitimler tarafından onaylanacak diyor
    inanmayan arasın burdakiler daha niye kaflarına göre ısrar ediyorlar öyle şey olmaz kafalarına göre içtihat yapamazlar, personel genel müdürü nevzat yalçıntaş imzalı lokman ayvaya gönderilen bilmem kaç sayılı yazı da var, orada bakan adına genel müdür hiç bir ünvan için raporlarda çalışabilir ifadesi istenmeyecektir diye resmi olarak yazmış daha ne .
    gerekirse bu yazıyı da götürüp halen daha yanlış içtihadda ısrar eden arkadaşın gözüne sokarak başvurumu yapacağım sen bakanlığın yazısını kafana göre yanlış anladığın gibi yorumlandıracaksın sıkıntıyı biz çekeceğiz yok öyle.

sevgili arkadaşlar raporlarında hiçbirşey yazmasa bile çalışamaz yazmayan kişi öğretmenliğe başvurabiliyor bu kadar açık.

Üye
    kolibandi9 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    12.06-2011
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ankara milli eğitime başvurumu yaptım hatta başvuru yapan ilk öğretmen adayı benim ankarada
    raqporumda çalışabilir yazmamaısna rağmen hiçbir sorun çıkmadı raporu bölüm şefi aldı inceledi çalışamaz yazmadığı sürece kabul edilicekti dedim ewet kabul edicez dedi ve kabul edilidi
    hadi herkese hayırlı olur işallah
    istenen belgeler ise
    1-sağlık raporu aslı ve fotokopisi
    2-diploma aslı ve fotokopisi ( formasyonu olanlar için onunda aslı ve fotokopisi
    3 1 vesikalık fotoğraf
    4-nufus cüzdanı aslı fotokopisi
    bu belgeler yetrlidir
    not:raporum sürekli ve engelli kadrosunda istihdam edilebilir sorusunda evet yazılıydı yani çalışabilir aramıyorlar ama o kısma bakıyorlar ayrıca ağır özürlü olup olmadığınada bakıyorlar tabi birde çalışamaz ibaresi varmı yokumu kontrol ediyorlar.

Üye
    yavuz-58 Avatarı

Gerçek Adı
    yav
    Son Giriş
    14.07-2010
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bana yardımcı olun % 50 oranında iş kura kayıtlı raporum var ben tekrar 2010 yılında rapor aldım o da% 34 oranında çıktı eski raporu kullanabilirmiyim

Üye
    edam Avatarı

Gerçek Adı
    eda
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    22:39
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

4- Özürlerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ve Yapılacak Yarışma Sınavları Hakkında Yönetmelik gereği İlk Defa Devlet Memuru olacak adayların başvuruları alınacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarında halen Devlet Memuru olarak görev yapanlar ve bu görevlerinden ayrılanlar ile 5335 sayılı Kanunun 30’uncu maddesinde belirtildiği üzere “herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alanlar…”başvuruda bulunamazlar. Adaylardan yukarıda belirtilen durumlarını gizleyerek başvuruda bulunanların, başvuruları geçersiz sayılacak ve atama yapılmış olsa bile atamaları iptal edilerek haklarında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanacaktır. şimdi bu maddeyi koymuşlar net ve açık degıl ben ünv öğretmenlik son sınıfta okuyorum. ilk defa atanmam olacak fakat eşimden dolayı maaş alıyorum ben başvurabılecekmıyım tşk

Üye
    femmy Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vee başvurumu yaptım ne çalışabilire bakan oldu ne başka bişeye darısı başınıza
    bu arada çok fazla lise mezunu vardı müracat eden 50 soru ile nasıl ayrım yapacaklar acaba oda bi muamma

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

femmy;

muhtemelen yaşı küçük olana öncelik tanınır peki ücret olayını ne yaptınız?

Üye
    BelginCan Avatarı

Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    19:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

femmy :
    Tebrikler darisi başımıza. İstanbul'da mı başvurdun...

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşlar başvuru klavuzunda baraj istenmiyor bence yüksekten düşüge doğru alım apılacak sansınızı iyi değerlendirin derim

Üye
    femmy Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BelginCan;
    kayseriden başvurdum

gtrcgokhan;

memur son güne kadar bekleyin dedi ücret için gökhan yaşı büyük olana öncelik tanıyolar

Üye
    gerkurt Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    06.02-2013
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / pendik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yavuz-58;

%aldığın rapor vergi indirimiyle ilgili

Üye
    naciselamet Avatarı

Gerçek Adı
    selamet
    Son Giriş
    01.07-2010
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yukarıdaki cümleden yola çıkarak yok onaylamak için bilmem tekrar hastane yolu göründü gibi manalar çıkartmayın bu nedek bu şu demek eğer raporunuzda çalışamaz iberesi yoksa meb 1998 tarihinden sonraki bütün raporları kabul etmek zorunda....gayet açık net anlaşılır...yanlış anlamalar...vehimlerimiz...hem ne kadar çok hastane meraklısı olmuşuz...bütün hastaneler benim için firavun mezarı gibi....sizin içinde öyle olsun

mükerrer raporlarınönünü kesmek için eski raporların kabul edilmesi için 2006 yönetmenliğe bu konu düşünülmüş...buna rağmen kişi yeni rapor almış ise eski raporun geçerliliğini ortadan kaldırmaz.zaten bunu denetleyen ortaya çıkaran bir mekanizma da yok...sadece 2006 temmuzundan sonra çıkan bütün raporların bir nüshası özida ya gönderilir...o da sadece araştırma inceleme doktorlar üzerinde bir baskı unsuru olsun diye...

Sayfa 6 / 11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon