Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    44mustafa44_ Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    KRAL;
    Bu form,daha önceki sınavlar için başvuruda da kullanılan form örneğidir.Ben internet ortamından herhangi bir başvuru olacağını sanmıyorum.Yine tabanlara ve sabırlara kuvvet MEB'in kapısında kuyruk oluşturulacak.

Kardeş internet ortamında başvuru yapıyorsun Milli Eğitim Müdürlüklerinden Onaylatıyorsun

Üye
    murad Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam;
    ben dün il müdürlüğüne gittim ve öğretmenlik için başvuru yapmak istedim fakat memur başvuruların perşembe günü yapılacağını, her gün bilgilerin değiştiğini söyledi, mesala sınav tarihi 04/07/2010 olarak değiştirilmiş bunu oradaki memura gelen resmi yazıda gördüm. sınav ücreti bazı gazel-telerde kalktığı yazılmıştı fakat oradakiler böyle bir yazının çıkmadığını söylediler. bir en önemlisi raporun aslını ve aslı gibi onaylı örneğini istiyorlar mezuniyet belgesininde aslı veya onaylı örneğini istiyorlar. Ayrıca raporunda SÜREKLİ ve ÇALIŞABİLİR kısmında ÇALIŞABİLİR ifadesi yer alan tarihi ne olursa olsun rapor kabul ediliyor.branşlar konusunda da Vali ilçe müdürleriyle toplantı yapılacağını her halde branşların o zaman belli olacak gibi geliyor.
    yani arkadaşlar bu işide biraz acele karar verip ayrıntıları belirlemede altyapı çalışması yapmadan alınan bir karar gibi geliyor. yinede hayırlı olsun. İhtiyacı olan herkese nasip olur inşallah. benim öğrendiklerim bunlar. bu bilgileri İZMİR milli eğitim müdürlüğü branş atamadaki memurlardan bizzat kendim dinledim.

Üye
    murad Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar meb kılavuz girişinde ki yazıyı aktarıyorum.ENGELLİ ADAYLARIN DİKKATİNE

1- Sınav Tarihi 4 Temmuz Pazar günü saat 14:00 olarak tekrar belirlenmiştir.
    2- Sınav ücreti alınmaması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Sınavın ücretsiz olması halinde sınav ücreti yatırmış olanların ücretleri iade edilecektir.
    3- Ücret ile ilgili farklı bir durum çıktığında ayrıca gerekli açıklama yapılacaktır.
    4- Özürlerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ve Yapılacak Yarışma Sınavları Hakkında Yönetmelik gereği İlk Defa Devlet Memuru olacak adayların başvuruları alınacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarında halen Devlet Memuru olarak görev yapanlar ve bu görevlerinden ayrılanlar ile 5335 sayılı Kanunun 30’uncu maddesinde belirtildiği üzere “herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alanlar…”başvuruda bulunamazlar. Adaylardan yukarıda belirtilen durumlarını gizleyerek başvuruda bulunanların, başvuruları geçersiz sayılacak ve atama yapılmış olsa bile atamaları iptal edilerek haklarında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanacaktır.

Üye
    xeon Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    02.06-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murad;

peki bu aslı yada aslı gibidir için noter tastiki mi gerekiyor desene bide notere bayılacaz ((

Üye
    ulas Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul/tuzla
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadslar m.e.b sitesinden nasıl baş vurucaz en son başvuru tarihi ne zman

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12