Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Madde 11 - Devlet Personel Başkanlığı'nca dönemler itibarıyla yapılacak sınav duyurularını müteakip, müracaatlar söz konusu duyuruda belirtilen ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacaktır. Müracaatlar sırasında ilgilinin beyanı esas alınarak, (Ek-I)'de yer alan "İş Talep Formu" ve son üç ay içerisinde çekilmiş bir adet orijinal vesikalık fotoğraf ile sağlık kurulu raporunun fotokopisi dışında başka hiç bir belge istenilmez.

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gtrcgokhan arkadaşım verdiğin bilgi için teşekkür ederim.

sorun olursa bu şekilde söylerim bende.

Resmi Gazete Tarihi: 16.09.2004
    Resmi Gazete Sayısı: 25585

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçerli değil zaten hepimiz merakla MEB in elektronik başvuru formunu ve sınav ücreti değişikliği konusundaki resmi açıklamayı yapmasını bekliyoruz.

Üye
    hasankrmn Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mecliste de bu fiyata tepkiler var.İnşallah sonuç alınır.Yalova millet vekili Sayın Muharrem ince anayasa paketi ile ilgili konuşmasında;
    Bu pakette engelliler var.Ama 53 bin engelli kadrosu boş.Milli eğitiminin enngellilere açtığı sınavdan 110 tl ücret alınıyor.
    diyor.

yehha! | MUHARREM İNCE-24 NİSAN 2010 (1) [HQ] video videoları seyret izle indir yükle

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ücret resmi olarak düzeltildi bilginize. Sadece internet sitesinde yayımlanma problemi kaldı. bankaya paranızı yatırabilirsniz. bir arkadaş sınav ücretini yatırmış çünkü..

Başvuru Formu Neden Yayınlanmadı (Memurlar.Net - Forum)

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bylunatic;

bana milli eğitim müdürlüğü özlük hakları şefi telefonda söyledi bunu mebden bilqi qeldiğini sınav ücretinin 50 tl olduqunu söledi bende yazdım kımse ınanmadı

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ücret konusunda bende böyle olacağının duyumunu almıştım. Bende MEB i aradım ve kesinleşmediği söylenmişti bu sabah. Bir arkadaş gitmiş bankaya yatırmış banka bukadar demiş direk zaten.

ayrıca rapor aslı ve sabıka kaydı gibi şeyler istendiğinide söylemiştin hatta rapor aslını almak içinde birsürü eziyet çektiriyorsun kendine. resmi gazete sayısı ve ilgili madde eklendi bi başlık altında. rapor orjinalini başvuru esnasında hiçbir koşulda isteyemezler. aynı zamanda sabıka kaydınıda isteyemezler!! bunlar atama esnasında istenilecek belgeler!

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bylunatic;

bır arkadasım gitmiş.. alel acele hemen yanıma qeldi mehmet böle böle dedi rapor aslını ıstıyolar dedi şok oldum cunku benımde rapor defterdarlık makamında. aradım Karabük Milli Eğitim Bakanlıqını. Sabıka kaydı istiyoruz. rapoırun aslını istiyoruz dediler. ben izah ettim rapor dedım yok vergi indirimden yararlanıyorum bu yuzden aldılar dedim. size dedim tasdikli örnek getirim dedim bana dediği hayır dedi olmaz dedi klavuzda böle birşey yazmıyor dedi. işin ilqinç yanı sabıka kaydı neyın nesıde ıstıyo onuda anlamıs değilim ama bunlar olmadıqı sürece başvurumu yapmıcaklarını sölediler. bende mecburen qiddim defterdarlık'a raporumun gecici süreliğine bana verilmesini talep ettim yarın öğleden sonra raporu qecici süreliğine alacağım.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123