Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadirist_denge Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    17:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili arkadaşlar haziran ayındaki kpss sınavında Atatürk ilkeleri ve inkilap tarihi-Temel yurttaşlık bilgisi-Görevin özelliğine göre mesleki bilgiler bu 3 dersten sorular sorulacak diğer 3 dersi saymıyorum bu yukarıda sözünü ettiğim derslerin kitapları hangisi 1 haftadır araştırıyorum ama bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

görevin özelliği diye bir konu kpss de yok o dediğiniz sadece kurum bazlı sınavlarda var türkçe mat inkılap coğrafya yurttaşlık anayasa ve güncel sorular kpss de çıkar

yargı yada güvender yayınları kpss genel yetenek genel kültür kitaplarını alın konu açıklamalı bide soru bankasını işinizi görür

http://www.engelliler.biz/forum/cali...e-sorular.html

Üye
    kadirist_denge Avatarı

Son Giriş
    24.04-2010
    Saat
    17:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki hocam burada diyorki Atatürk ilke ve inkilap tarihinden 10 soru-temel yurttaşlık bilgisi 5 soru-türkiye coğrafyası 5 soru- türkçe 10-matematik 10-görevin özelliğine göre mesleki bilgiler den 10 soru sorulacak diyor bu sizin dediğiniz kitapta hepsini bulabilirmiyim diğerleri kolayda özellikle temel yurttaşlık bilgisi görevin özelliğine göre mesleki bilgiler ve birde Atatürk ilkelerini biliyorumda bunun yanında türk inkilap tarihine nereden başlıyacağım o konuda beni bilgilendire bilirmisiniz kusuruma bakmayın bu sınava ilk defa giriyorum ve çok ciddiye alıyorum bundan dolayı çok titizim bana yardımcı olursanız sevinirim...

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı Görevde Yükselme Ders Notları VAR TÜM KONULAR ONUN İÇİNDE. TABİ TÜRKÇE VE MATEMATİK YOK ORASINI BAŞKA YAYINLARDAN HALLEDERSİN.

BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU KİTABI.

T.C. BABAKANLIK DEVLET PERSONEL BAKANLII

Üye
    serkan005 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yargı yayınlarının kpss hazırlık kitabıda olabilir bende vardı öernek çözümü konu anlatımlı tüm dersler tek kitapta 1170 sayfa falan biraysel çalışmaya uygun.