Sayfa 16 / 20 İlkİlk ... 6121314151617181920 SonSon
Toplam 291 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar kötü bir haberim var. şartlarda diyor ki ;
    Lise veya Lise Dengi Mesleki veya Teknik Okul Mezunu Olmak. Sınavı Kazandığı Takdirde Atandığı İl’de Görev Yapmayı Kabul Etmek.

milli eğtim açıklamalarına bakarsak istediğimiz yerde sınava girebiliriz ancak koşula bakarsak "atandığı yerde çalışmayı kabul etmek"burdada şu anlam çıkıyor sınava gireceğimiz yerde sadece sınava gireceğiz çalışmaya gelince sınava gireceğimiz yer çalışacağımız yer değil...milli eğitim bakanlığı sınav sonuçlarına göre illere atama yapacak yani çalışılacak ili milli eğtim bakanlığı belirleyecek.

Bu çok kötü oldu yani bulunduğumuz şehirde görev verilmeyecek....

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

orda demek istediği atıyorum istanbulda gidin orayı kazanmış oluyosun orda görev yapacaksın ben x yere gitmek istiyorum diyemezsin

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

ticet77;
    İnşallah öyledir kardeşim.... Şüpheliyim ben yine de. gerçi engellileri bulunuğu şehirden başka yere yollayacak kadar da düşüncesiz değillerdir umarım. Hani atama bölgeleri var ya ,1. 2. 3. diye, belki puan üstünlüğüne göre oralara yayarlar diye düşündüm. inşallah yanılıyorumdur... Her ildeki kurum kendi sorularını hazırlarsa yani sorular ilden ile farklı olursa bu dediğim durum doğmaz ama sorular aynıysa öyle olabilir.....

Üye
    Cagatay09 Avatarı

Gerçek Adı
    Cagatay
    Son Giriş
    12.08-2010
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu şu calisabilir ibaresini ne zaman halledicekler.. gına geldi artik kafalari yiyecegim. sadece çalışabilir ibaresine sahip arkadaslar varsa lütfen yazsınlar.. benimkinde agir ve tehlikeli işlerde yazıyor.. baska birsey yazmiyor.. özürlü kurul raporlarinda simdiye kadar çalışabilir ibaresi koymadiklarini söylediler.. bir cok yere mail attim cevap vermediler.. 9 nisandan beri ugrasiyorum. kimseden hic bi kurumdan cit cikmiyor.. hastane ise yeniden rapor alabilirsin ama oraya calisabilir yada çalisamaz diye ibare koymayiz diyor.. sadece calisamiyacagimiz is alanlarini yazabiliriz diyor.. cildiricamm...

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erkan öyle eminim geçen 4 ay önce meb in sınavı vardı dediğim gibi oldu

Üye
    bylunatic Avatarı

Son Giriş
    15.08-2012
    Saat
    17:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde bu konuda biraz kafam karıştı. Sınavı Kazandığı Takdirde Atandığı İl’de Görev Yapmayı Kabul Etmek.

Ozaman hangi ilde nekadar alım yapılacağı önemli olmaması gerekir böyle bir durumda?

yani toplamda 2000 kişi alınacak. sınava toplamda kaç kişi girerse girsin ilk 2000 e giren herkes atamayı mı bekleyecek? :S meb umarım böyle birşeye girişmez. çok canım sıkıldı bu durumdan

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

bylunatic; yok kardeşim sıkma canını, eğer ticet77 nin dediği gibiyse sen 1999 kişiyle değil bulunduğun şehirdeki sınava giren kişilerle yarışacaksın. Tabi bu seni gevşetmesin, ummadık taş baş yararmış...

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öyle değil mesela istanbul 194 kişi istanbulda sınava girenlerden ilk 194 e girenler atanacak ama illede bulunduğun ilde başvuracaksın demiyor aslında çok mantıklı adam ardahanda yaşıo 5 kişi alınacak o başka şehiri istiyor kazanırsa orda çalışmaya razı gelecek olay bu

Üye
    mayıntarlası Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar! ben bugün, pazartesi günü aldığım rapora "çalışabilir" ibaresini eklettirmek için hastahaneye gittim. bir sorun çıkmadan alıyorum raporu inşallah. öyle yazdılar, yani yazacaklarını konuştular aralarında. rahatladm bayağı ama 10 gün sonra elimde görünce daha da iyi hissedeceğim kendimi sanırım. umarım sizler de sorunsuz bir şekilde alırsınz raporunuzu...

Üye
    hakbilirr Avatarı

Son Giriş
    07.05-2010
    Saat
    09:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çağatay09 arkadaşım haklı bende hastaneye sordum çalışabilir ifadesi yazmadıklarını söylüyorlar, milli eğitimi aradım çalışabilir ifadesini görmek isteyeceklerini söylediler yani bu ifadeyi özellikle istiyorlar, özürlü arkadaşların madur olmaması için acilen bu ifadeden vaz geçilmeli veya meb atama esnasında hastaneye sevk edip filan öğretmenliği yapabilir gibi bir rapor istemeli.

Üye
    kolibandi9 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    12.06-2011
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mayıntarlası kardeşim raporunun neresine öyle bir ibare eklenecek sen raporu hangi şehirden ve hangi hastaneden aldın
    detaylıca bir yazı yazramısın ben raporumu hem mebe hem hastaneye götürdüm kimse net birşey söleyemedi
    benmim raporumun ön kısmındaki çalıştırılamayacağı alanlar bölümü boş fakat arka kısmında sorular var
    sorular kısmında özürlü kadrosunda değerlendirilebilir kısmı evet altında da açıklama var hangi alanda çalışamayacağımı yazmışlar
    bu yeterli olur mu yoksa rapormu değişmem gerekiyor.
    gerekirse mail adresimi vereyim bana raporunun o kısmını yada burda paylaş bakalım nasıl olacak
    bu konuda benim gibi çok rahatsız olan arkadaşım var nasıl olacak bilemiyorum şimdiden teşekkürler

Üye
    cyeniceli88 Avatarı

Son Giriş
    01.03-2012
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MEB personel başkanlığı ile görüştüm
    1.Kılavuz yayınlanacak
    2.www.meb.gov.tr den form yayınlanacak ve formda sınava girmek isteğiniz ili sececek ve o ilde milli eğitim müdürlüğüne onaylatıcaksınız.
    3.14-18 Haziran arası milli eğitim müdürlüklerinden başvuru sınav belgenizi alacak ve 27.06.2010 da sınava gireceksiniz.
    4.Kesin olmamakla birlikte puanınıza göre il seçimi yapacaksınız (kesin değil)

Üye
    MCG Avatarı

Son Giriş
    03.04-2011
    Saat
    18:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşalar bılgınız var mı acaba bu alımlar nisan dönemi için son mu yanı başka kurumlar ılerki gunlerde alım yapacaklarını acıklayamazlar mı 1 dönem için alımlar tamamlandı mı? Mesala saglık bakanlıgı veya emniyet müdürlüğüğle görüşeniniz var mı?? Alım olacak mı olmayacak mı yazarsanız sevınırım...

Üye
    valeciraptor Avatarı

Son Giriş
    17.01-2012
    Saat
    15:03
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cihan yani ben sınava istanbuldan girsem kazanırsam başka ili tercih edebilirim öylemi

Üye
    Kalbiselim Avatarı

Gerçek Adı
    abdül
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar sınava girersiniz kazanırsanız il tercihlerini o zamn yaparsınız.

acaba bin tane engelli bulabileceklermi

Sayfa 16 / 20 İlkİlk ... 6121314151617181920 SonSon