Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yener Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.02-2013
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    İST bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb evet gercekten zor bır iş ben dıyorumkı bunu cumhur başkanımıza sunalım bakın arkadaşlar faceebookta benım bır gurubum var engellıler uzerıne cumhur başkanımız abdullah gul ıle buluşmak ıstıyoruz gelın bu gurubun projesını hep bırlıkte harekete gecırelım işte gurubumun adresı
    http://www.facebook.com/topic.php?ui...d=112917249983

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle, ana böyle torpil olaylarının önüne geçilir...

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bu konuda Genel Yayin Yönetmeni OTURANBOĞA "arabam benim bacaklarim" gibi kampanya yapmali maddeler halinde isteklerimizi siraya dizmeli ve ilgili tüm yerlerin mail adresini yazmali "aloo emekliler" banneri gibi sitenin köşeşinde dönmeli herkes bakip mail atarak destek vermeli anca böyle sesimizi duyurur ve isteklerimizi yaptiririz yoksa böyle her kurum kendi sinav sorusunu kendisi hazirlarsa ölme eşşeğim yaz gelsin

Üye
    yener Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.02-2013
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    İST bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten arkadaşlar bu tur sınavlar AK PARTI nın kadrolaşması demek tır bole sacmalık olurmu her kurum kendı belırlermı sınavı madem her kurum kendı belırleyecek sınavları dıger kurumlar ne işe yarıyor merkez sınav kurulu nun gorevı nedır acaba sadece akşama kadar oturmakmı her kurum kendı belırledıgı taktırde sınavı bu da demek oluyorkı her kurumn kendı kadrosunu kendı duze bılır demek oluyor bence bence bu tur sorunlarımız dernkeler olarak deılde sıteler olarak duzenlemeyız hakkımızı bız kendımız aramalıyız yıllarca dernekler ne yaptıkı bızım ıcın bır dernegın kac yuz uyesı ola bılır oysa sıtelerımıze baktıgımız zaman mılyonları gore bılıyoruz hep bırlıkte neden hareket etmıyoruz işte bıze fırsa bundan daha ıyı fırsatmı olur :?

Üye
    honor Avatarı

Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben şahsen aklıma gelen bir çok yere daha önce bu konuyla ilgili olarak mailler yolladım; ancak ya hiç cvp vermiyorlar ya da baştan savma cevaplar veriyorlar: "Şu an üzerinde çalışıyoruz" gibi... Tabii ki bu bireysel olarak yapılabilecek bir şey değil, bu sorundan şikayet eden herkesin birlik olması gerekiyor. Ancak şu var ki bu sınavların merkezi olması özellikle kurumların işine gelmiyor. Fotokopi ile uydurma sınavlar yapmak varken, dilediği gibi davranıp, at koşturmak varken bunu istemezler. Engellilerin istihdamında tek sorun da zaten sınav da değil. Benim adil olmadığını düşündüğüm bir durum da örneğin; %40 engelli biri ile engel oranı cidden hayatına sorun oluşturan engel oranı yüksek insanlarla aynı kefeye konulması. Şunu hepimiz biliyoruz ki örneğin %40 engelli olan birisi özel sektör de dahil olmak üzere bir çok yerde iş bulabiliyor hatta özel sektör özellikle engel oranı düşük insanları alıyor. Ancak örneğin tekerlekli sandalye kullanan bir engelli bu şansa sahip değil. Yine %40 engelli biri her türlü eğitim hakkından büyük zorluklar çekmeden yararlanabilirken t.sandalyeli vb. bir engelli bunlardan ne kadar özgürce yararlanabilir hepimiz biliyoruz. Peki bu sınavlar da öncelikle korunması, dezavantajının avantaja çevrilmesi gereken kimdir? Kısacası o kadar çok şeyin değişmesi gerekiyor ki şahsen bu tip köklü değişikliklerin olmasını da hiç mümkün görmüyorum (umarım yanılırım).

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Kadrolar torpille doldurulmadan biran once OSYM tarafindan engelli KPSS gerceklestirilmeli yoksa cok gec olucak!
    Konunun site yoneticimiz Sayin Oturanboga tarafindan gundeme alinmasini rica ederim.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sınavı kazansın hele sizin çocuk sonrası bize ait gerisini bize bırakın mülakatta hallederiz deniliyor büyüük abiler dayılar tarafından.. Malesef torpil ile dönüyor bu çark.. Benim merak ettiğim hep torpilden şikayet ediliyorya mesela bu sınava giren ve torpil yapabilecek bir arkası olan kaç kişi "yok ben torpil istemem hakkımla kazanmak isterim nasipse olur" der?..

Kul hakkıdır ama geçim sıkıntısı unutturuyor insanlara hakkı hukuku "nefsiii nefsii" dedirtiyor.. Ben torpil yaptırana da yapana da kızmıyorum bizi bu hale getirenlere lanet okuyorum.. Düzen çok fena bozuldu çoook.. Allah yardımcımız olsun...

Üye
    osmanlı_1453 Avatarı

Son Giriş
    11.10-2011
    Saat
    01:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne yaparsanız yapın kurumlar kendi sınavlarını kendileri yapıyorlar 2007-2009 yılları arasında tam 18 adet yazılı sınava girdim ankara 3 kez mardin 2 kez şırnak 1 kez malatya1 kez elazığ 2 kez

Üye
    yaprak1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar sitelere hep yazdım gönderdim
    insallah güzel gelişmler olur

Üye
    yaprak1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaslar merhaba
    04/08/2010 tarihinde göndermiş olduğunuz elektronik posta tarafımıza ulaşmıştır.

Elektronik postanızda yer alan talebinizle alakalı olarak Cumhurbaşkanlığınca yapılacak bir işlem bulunmamaktadır.
    ben cumhurbaşkanlığına meil attım ve bunu göndermişler bana.

Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımıza gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı kendisi adına size teşekkür eder, en iyi dileklerimizi sunarız.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri