Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    art_SRY Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    14:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu millet yüzyıllardır kandırılıyor diye şimdide kandırılması gerekmiyor,hükümetin doğru yaptıklarını nasıl taktir ediyorsak yanlışlarındada bunu dile getirmemiz lazım ki düzeltme yapılsın yada madem doğrular çıksın desin ki biz yılın başında bunu söyledik fakat şu nedenlerden dolayı alım yapamadık düşündüğümüz gibi olmadı bizde ayakta alkışlayalım bu adam hatasını kabul ediyor diye bunu yapsın ki diğerlerinden farkı olsun,farklı olduğunu göstersin

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlam türk tercihlerde hizmetli ile imamhatip kadrosundan başka birşey yoktu ki
    bu yüksek puan alıpta atanamayanların hepside mi yanlış tercih yapmışlar gerçektende yanlış düşünüyorsun
    art_sry gerçektende güzel konulara değiniyorsun ve güzel açıklamalarda bulunuyorsun.

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ne yani şimdi torpil mi var diyorsun sanmam çünkü eğer torpil yapılsaydı benim atandığım dönrmde yapılırdı çünkü 2000 kişinin 100 puan aldığı yaygarası yapıldı ama gerçeği öğrenince herkes rahat bir nefes aldı 100 den aşağıya doğru atama yapıldı 90 alanların bir kısmı ortalama yüzünden açıkta kaldı ha bu arada fatma şahin bu seneki ömss için dedi ki:
    biz ilk defa böyle bir sınav yapıyoruz bazı eksiklerimiz olabilir ama düzeltmeye çalışacağız yani hatalarının farkındalar onlarda kaldı ki sadece ömss den ibaret bir ülkede yaşamıyoruz bir sürü olaylar dönüyor atamaların gecikmesi birazda bu yüzden neyse bu konu üzerinde daha çok konuşur tartışırız

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk torpilin olmadığı bir ülke var mı sence dünyanın her yerinde torpil vardır kimsede bu olayı tamamen bitiremez
    Işte sorun da bu sağlam türk sayın bakan yanlış açıklmalar yaparak tüm tepkileri üzerine çekti keşke tüm bakanlar bir araya gelerek sistemli çalışarak doğru dürüst bir açıklma yapsalardı bu kadar milletin inancını sarstılar doğal olarakta şimdi doğruyu söylese bile kimse inanmıyor yalncı çoban misali oldu şimdiki bu durum

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

az önce dedinki yanlışlarını kabul etmiyorlar şimdi de inandırıcı gelmiyor diyorsun nasıl bir çelişki bu acaba hükümet başka bir partiden olsaydı bu eleştrileri yapabilecek özgür bir ortam olurmuydu hayır hemen kafana dipçiği yerdin torpil dedin bizim sınavlarda çok düşük bir ihtimal torpil olması olsa benim dönemimde olurdu dedim ya 2002 veya 2001 senesi olması lazım bir arkadaş 83 puanla atanamadı onun yerine torpilli 59 puanlı biri atandı koalisyon hükümeti döneminde ha bu arada bunların her yaptığına katılmıyorum eksikler var inşallah düzeltirler

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar merhaba.. İşkur'un sayfasında KPSS ile özürlü alımları varya bu alımlara sadece o İl genelindekiler mi başvuru yapabilir ? İzmir ve Çanakkale şuan Lİse ve dengi alıyor Bİlg. sertifakası istiyor ve bana da uyuyor şimdi ben buna başvuruda bulunamayacak mıyım ? Adres kayıt sistemim orda olmadığından ? Yada gidip mi başvuru yapmam gerekiyor ? Bilen var mı

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iş kura bakarsan adrese dayalı başka birşey bilmiyorum

Üye
    neyzen86 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar konu başlığı ile alakalı olarak bi sorum olacak gerçi hayalet sormuş zaten ama ben daha detaylı sorucam.soru özetle şu:engelliyim ancak ömss ye giremedim çünkü raporu yeni aldım.ama kpss önlisans sınavına girdim ve benim gözümde sorun var.raporumda derinlik hissi gerektiren işlerde çalışamaz diyor.raporum sürekli ve U.ben kpss de tercih yapıcam ama başvuru formundaki maddelerde bi ibare var aynen şöyle diyor:
    f) Kılavuzda yer alan “pozisyonları” tercih edecek adaylar için;Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı
    ile özürlü bulunmamak. (Hangi görevin devamlı yapılmasına, hangi vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığının engel olacağına resmi sağlık kurullarından alınan raporların
    incelenmesi suretiyle ilgili kurumlar tarafından karar verilecektir.)
    Kılavuzda yer alan “kadroları” tercih edecek adaylar için;
    Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. (Hangi görevin
    devamlı yapılmasına, hangi akıl hastalığının engel olacağına resmi sağlık kurullarından alınan
    raporların incelenmesi suretiyle ilgili kurumlar tarafından karar verilecektir.)
    ben tercih yaptım ve yerleştim diyelim benim hedefim bilgisayar işletmenliği gibi bi kadro olsa durumum ne olur. yani atanmama sorun çıkarmı ?
    bu arada yukarda birisi sormuş başka ildeki kadro için başvuru yapabilirmiyim diye. benim bildiğim kadarıyla adrese dayalı nufus kayıt sisteminde kayıt geçerli yani ikametgahın nerde ise ordaki ilde başvuru yapabiliyorsun ama sen yine de araştır emin ol derim.

Üye
    mansas19 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    05.11-2014
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Plumeria;
    egerki türkiye geneli diyorsa başvuru yapabilirsin yoksa malesef

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12