TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat2434 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2019
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar erken emeklilik için basvurdum rapor geldi ama düşük itiraz ettim bekli yorum bu arada işten çıksam iş sizlik maaşı alabilirmiyim ve emeklilik iş lemim devam edermi

Üye
    besiktas Avatarı

Son Giriş
    20.10-2019
    Saat
    01:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    74
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    İşten çıksan alamazsın işveren seni çıkarırsa son 3 yıl içinde 600 gün ve üzeri primin varsa alırsın

Üye
    murat2434 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Kardeşim peki erken emeklilik baş vurum işten çıkarsam iptal olurmu bilgin varmı teşekkür ler

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    17.08-2019
    Saat
    05:58
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    1

valla uzmanlık sorusu

Üye
    murat2434 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Tamam kardeşim ozaman Bülent abiyi yakalamam lazım

Üye
    Şizokado Avatarı

Son Giriş
    03.04-2019
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Emeklilik için oran almazsan işten çıkmış olursun önce bir raporunu al oran emeklilik için yeterli olacakmı ona bak yoksa işsiz kalırsın

Emeklilik için oranın yeterli olursa tazminat hakkın olacak işi bırakmak için neden acele ediyorsun

Ayriyeten rapor sürelimi olacak veyahut süreklimi vergi indirimli raporlar sürecinde olsa bazen vergi indirimi sürekli olabiliyor ozaman kontrol muayenesinde olmuyor bence raporun çıkana ve vergi indirim başvurusu ise işten çıkma

Üye
    murat2434 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Kardeşim :/17 aldım ilk hastaneden fazla vermezler tazminatta alamam bi abimiz hayrina işyeri n de si gortali gösterdi ödüyor sigortami ben kifoz sikolyoz hastasıyım baskabir tanıdığım yanında hafif işlerde çalışıyorum sezonluk yazın genelde issizim ve şuan cok birikmiş borcumvar işten cikarmasini isticem sigortalı oldugum yerden 1 yıl maaş alsam sürekli kendimi toparlarim biraz

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    75
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @murat2434
    erken emeklilik demişsin anladığım kadarı ile vergi muafiyeti ile erken yaşlanmadan emekli olmak istiyorsunuz oran sanırım 40 altında gelmiş zaten sizin vergi dairesi oranınızı 40 ve üstü olarak onaylatıktan sonra vergi muafiyeti ile emekli olabilirsiniz bunlar olmadan zaten sgk ya başvurup emekli olamazsınız yazmışsınız ama neyi neye göre yazdınız sizde tam anlatıp ifade etmiyorsunuz

itiraz etmişsiniz orana itiraz etti iseniz 40 ve üstü karar gelirse işten çıksanız bile emekli hakkı elde ediyorsanız emekli olursunuz birde malulen emeklilik var siz neyi soruyorsunuz kaç günden nasıl emeklilik ilk önce onu cevaplayın yardım ederiz size bilgi konusunda ayrıca işten çıkmayın niye işten çıkıyorsunuzki kıdem tazminatınızı yakacaksınız emeklilik verikende kıdem tazminatınızı alırsınız siz ne ile nasıl emekli olmak istiyorsunuz onu yazın ilk önce

Üye
    murat2434 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

4400 gün 1996 sigorta başlangıçı vergi indirimi ile erken emeklilik için bas vurdum istanbul karta araştırma hastanesine sevk ettiler guttim :/17 verdiler itiraz ettim 6 ay oldu ses yok kifiz skolyiz hastasıyım sürekli bel ağrısı var ben de tanıdığın yanında çalışıyorum hafif isler yapıyorum ama yinede agrilariim oluyir bazen 15 gun eğik geziyorum rapor istiyorum sen kroniksin diyip istirahat bile yazmiyorlar günlük para alıyorum gitmedigim günler para almıyorum şu an çok borcum birikti rahatlamak için bende iş çıkışı gösterip

en azından bir yıl işsizlik maaşı almak istiyorum zeten benim sigortami ideyen kişi sirketinde hayrina çalışıyor gösteriyor yani çıkışımı gösterir isten 4 yıldır sigortaliyim yanında nedersiniz olurmuboyle hilal72

@hilal72 birde kdem tazminatını kim veriyor eğer işveren kendi cebinden veriyorsa onu isteyemem adam zaten hayrına sigorta mı ödüyor kaldiki ben başkasının yanında çalışıyorum

birde itiraz raporu nun durumunu ogrene bilecegim bir telefon numarası varmı Cevap Yazan Arkadaş laraTeşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.501
    Verilen Beğeniler
    2.926

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @murat2434

Resmi olarak işten atılmak gerekiyor ki işsizlik geliri bağlanabilsin. Aynı şekilde bu durumda işveren kıdem tazminatı da ödemek durumunda kalır (çalışılan her yıl için bir aylık maaş)