Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 37 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya abi ben sana dedim fiyati benle konus oyle al.naidalar iki turdur.1-eski naidalar,2-yeni naidalar.yani naida s serisi 3,5,9.rakamlar artdikca kalite de yukseliyor.yani s9 daha iyisi.esitme farki yok 3 ile 9 arasinda sadece ozellik daha cok s9da oyuzden daha net esitecekdir.telefon ozelliyi falan da var.3000 tl paha,tek cihazmi alicaksiniz?s5mi yoksa sadece naida 5mi?

s5 ile s9 arasinda 3-4ozellik farki var,cift almiyacaksaniz s5 daha uygun.ama para bol ise s9 alin

Üye
    hatice1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

naida 5 den şuan memnun musun sıkıntı var mı? bende şuan cihaz araştırıyorum ve naida 5 deneme fırsatım oldu algılama olarak anlama olarak daha iyi fakat fiyatı fazla gelmişti 3250 tl almışsın nerden aldın? fakat 3250 ödeyip geri 880 tl aldın öyle mi?

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Hatice; Naida S9 kullanan biri olarak tavsiyemi istersen alacaksan Naida S5 al. S 9 ile aralarında o fiyat farkına değecek hiç bir şey yok. Sadece telefon ile görüşürken her iki kulağa ses vermesi güzel onun dışında tamamen aynı....
    Naida 5 ile Naida S5 arasındaki temel fark s5 modelinin suya karşı daha dayanıklı olması ki bu çok önemli....
    Çiftini yaklaşık 4500 Tl'ye alabilirsin... Eğer almadan evvel Devlet hastanesinden Dijital programlanbilir işitme cihazı kullanmalıdır diye rapor çıkartırsan o zaman devlet sana cihaz başına 500 Tl'ye yakın geri ödeme yapıyor.
    Bunun için tam teşekküllü devlet hastanesine kbb bölümüne müracat ediyorsun odyoloji testi istiyorum diyorsun. Doktor seni odyolojiye yönlendirecek. Odyolojide işitme testi yaptırdıktan sonra tekrar aynı kbb uzmanına götürüp kaşeletiyorsun. Sonra hastanede sor rapor çıkartmak için heyet için gün veriyolar. O zamanda gidip heyete giriyorsun. Aynı gün veya en geç 15 gün içimnde rapor çıkar...
    İşitme cihazını aldığın yere ver onlar halleder.... Sonrası için tekrar yardımcı olurum....
    Bir de Oticon Chili ve Widex Süper serisini de dene tek markaya bağımlı kalma derim...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

alma hatice alma su phonaki valla imanim gevredi 3 ayda 5 odyocu dolastim bas bas bagirtiyolar kulagimin koku kurudu nerdeyse ustelikte kullanamiyom paramda param diye kopek gibi yalvartip paramida geri vermedi aktif duyu degisik gittigim odyocularada para verdim ustelik
    sen bilbensoy anlatti diye bakiyosan ben anlatiyim sana
    nadia 3 2600 lira bi halta yaramiyor ruzgar sesi olduruyo adamin kulagini nadia 5 2850 lira teki ondan beter tak tak tak baska bisey yok sikayet edersen konusanlari duymuyosun telefonun zilini duymuyosun ama bardagi masaya koyarken bile adamin kulagini yirtiyo
    oysa siemensin cielo sp si 2000 lira aqma onda ne hikmetse ruzgar sesi onluyo gurultude onluyo
    diyolarki siemens cabuk bozulur dur bakalim bi kullaniyim sana haber veririm

Üye
    hatice1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bbilensoy ve shukufe ;tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bugün naida 9 denedim fakat algılama olarak sıkıntı yaşadım o yuzden oticon ıno power deniyorum şuan her markayı denememi tavsiye edildi hayırlısı...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

allah yardimcin olsun hatice ino ile chiliyide dene derim ben bu chiliye cok merak ettimde bi denemeye cesaret edemedimdi nede olsa yenice cikanlardanmis bu chili bide sadece odyocuyla konusurkenki sesler degil hic olmazsa yaninda bi sertce naylon poset eline masaya birakmak icin anahtar veya sertce biseyler gotur onlari citirdat masya at bakalim sesler seni rahatsiz ediyomu mumkunse topuklu ayakkabini giyde ole git bi guzelde yuru ayaklarini vura vura odyocular rem olcumuyle yaparlarsa iyi ama daha turkiyede pek kullanan yok bu rem cihazlari uyanik olup kendi gobegimizi kendimiz kesicez bide iyice ikna olmadan hic olmazsa disari cikip araba sokak gurultulerini dinlemeden sakin sakin parani verme odyo odasindaki sihirli isitme disaridaki hakikat dunyasiyle kiyas degil

Üye
    hatice1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Deneme için izin verdiler 2 gün o konuda sıkıntı yok fakat çok çeşit var insan karar veremiyor o yüzden herşeyin hayırlısı diyelim.. telefon konusunda sıkıntı yaşayabilirsin demişlerdi o konuda da sıkıntım olmadı korktuğum gibi olmadı analog kullanan biri olarak fakat ino 6 kanallıymış 8 kanallı safari denememi de önerdiler sizce nasıldır?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

istersen safariyide dene ama safari eski uretimlerden biliyom iyi alobilir belki ama uretimden kalkinca yedek parca ayarlama sorunlarin olabilir
    6 kanalla 8 kanal arasinda cok bir fark gorebilecegini sanmiyorum
    telefonla bile sorunyasamiyorsun cihazdanda anladigim memnunsun
    daha ne istiyorsun derim bana kalirsa

Üye
    hatice1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet olabilir araştırmamıştım henüz safariyi tavsiyelerin için teşekkür ederim rabbim hayırlısını versin inşallah hepimize tabiki...

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bi tane yetkılı cıkıpta senın kaybın şu sana falan cıhaz ıyı gelır al kullan dıyen yok adamlar ne sattıgını satılan malın kımın ne sartlarda nerelerde kullanacagını bilmiyor deneme esnasında ıyı olabılıyor ama sadece orada duydugunla bıtmıyor işitme..

cıhazın satmak için de denemek içinde işitme engellı olmak gerekıyor hastayı anlamak gerekıyor sensorıyal kaybı olan hepınıze de soruyorum deneme yaptıgınız hangı odada tv var radyo var acıp arkanızı donup anlayabıldınız sımdı duydugum kalın seslerı işitme cıhazı yuzunden kaybettıgımı dusunuyorum işitme sevıyemde gerılemem var sorumlu cıhaz aldıgımiçin ben mıyım yoksa cıhazı bana satıpta kullan dıyen mı kim ?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

fasist dunya iste sana yaramayan cihaz satarlarsa baska cihaz ilcan ekrem ondan almazsan bile baska isitme cihazi saticisi para kazanacak senin kulagin senden baskasinin derdi degildir bu fasist dunyada isitmen giderse daha balli parali koklear implanta para oduyecen

Üye
    hatice1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet bilen var bilmeyen var bunu yaşamış biri olarak mutlaka sana deneme için 2 gün yada 1 hafta gibi bir zaman tanıması gerekiyor ve çok iyi bir bilen biri olmalı yoksa işitmeden olabilirsin sana tavsiyem test yaptır işitme bazı insanlarda ilerler bazılarında ilerlemez bazılarında ise algılamada sorun yaşarlar bunun sebebi ise cihazından dolayıdır analog mu kullanıyorsun peki?

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe ımplattan bahsedıyorsun en karsı cıktıgım cıhaz da o kendım 108 95 db ıle dıjıtaller yokken bır kac yıl hıc işitme cıhazı kullanmadım duymasada ımplata kulagımı satmam

hatıce bana onerılen cıhazlar fayda verseydı adamlar kasıla kasıla al bunu dene derdı faydası olamayan cıhazı niçin denemem için versın vermıyorlar bunları sıfır aldım naıda sp hariç otıcon sumo dm, wıdex senso p38, naıda sp. ve ıcom bu alıpta elımde kalanlar subede denedıklerım otıcon chılı,wıdex 440 ,wıdex super modellerı ve sıradakıler otıcon ıno ıle naıda 9 tum cıhazlar dıjıtaldı hatıce

Üye
    hatice1 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her gittiğin yerde bu şeklide mi denildi sana bir kişi çıkıp ta sana gel deneyelim olur yaparız demedi mi?mutlaka biri olmuştur yada henüz sana rast gelmemiş olabilir mi?

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ank tum adreslerın lıstelerı var gecen sene ıtıbarı ıle numune hast. den almıstım tumuyle tanıştım

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon