TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 98 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozgurbey Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    23.04-2018
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın mgencer05 Oticon, phonek çok iyi markalar. ben phonak kullanıyorum. Annenizin bahsettiği sesler ayarlanabilecek seslerdir. Bana göre işitme sektöründe 3 lider marka var. Phonak, oticon ve widex yeniden cihaz almaya kalktığımda bu markaları tercih ederim. oticon ve widex bana gerek cihaz gerek parça olarak pahalı geldi. earnet hakkında bir tecrübeye sahip olmadığımdan olumlu- olumsuz yorum yapamam. Ama yinede sesleri anlama ve fiyat orantılarına bakarak kararı annenizin vermesi doğu olur.

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    16.02-2021
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Tabii ki de rahat ettiğiniz cihazı alın... Marka falan hikaye... Yalnız emin olmadan almayın tam ayarları otursun ...İstediği gibi olsun budur desin... Gönül rahatlığınız olunca alın...

Üye
    roma Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    23.07-2020
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar herkese. İstanbulda unitron marka cihazın ayarlarını yaptırabilmek için odyometrist önerisi olan var mı?

Üye
    genc2488 Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

.............
    Konu genc2488 tarafından değiştirilmiştir (13.05-2016 Saat 00:30 ). Gerekçe: işte

Üye
    satlas Avatarı

Son Giriş
    26.04-2021
    Saat
    08:36
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet AKŞİT hocam raporu 18 kasımda aldım 19 kasımda simens bayi ile cihazı anlaştım evrakları teslim ettim.Lakin cihaz almanyadan gelecek 10 günden fazla sürecek SGK nın cihaz bedelini geri ödemede rapor tarihleri kısıtması varmıdır Var ise ne kadar süredir ?

Üye
    Mehmet Akşit Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Akşit
    Son Giriş
    29.01-2021
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    atesmehmet59@gmail.com
    Alınan Beğeniler
    161
    Verilen Beğeniler
    0

Firmalar o işi benden çok daha iyi bilir. Eğer bir kısıtlama varsa, faturayı erken keserler. Ama sen her ihtimale karşı firmayı arayıp sorsan iyi edersin. Bazen akıl tutulması yaşıyorlar.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    01.03-2021
    Saat
    15:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    77
    Verilen Beğeniler
    186

starkey nu ear hakkında fikirleriniz neler dir arkadaslar

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    Cemetary34 Avatarı

Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siemens 16 kanallı orion 2 ya da phonak 12 kanallı cihaz alacağım akıllı telefonlara yüklenen uygulama ile bu cihazlara ayar yapılacağını söylediler bütün ayarlarını kendim yapabilir miyim

Üye
    roma Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    23.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba,
    2014 yılında unitron latitude 16 kulak içi (CIC) işitme cihazı aldım Şişli'den. Ayar yaptırmaya pek çok kez gittim. Cihazla yurt dışına gitme imkanım da oldu. Ancak cihazda bir takım sorunlar var. Mesela 4 kişilik geniş bir ofiste seslerin çok eko yapması sebebiyle duyamama gibi. sesi elimdeki kumandayla kıstığımda kısık oluyor, açtığımda ise bangır bangır geliyor yine anlaşılmıyor sesler. Telefonla konuşamama da cabası. Yeni cihaz almayı düşünüyorum ve 3 sene sonra araştırma çalışmalarına tekrar başladım. Kalabalık ortamlarda rahat ettirecek bir cihaz bulabilirim umarım. Herkese saygılar

Üye
    işitme sorunu Avatarı

Gerçek Adı
    irfan
    Son Giriş
    25.07-2018
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar en iyi markaların hangisi olduğunu bende çok araştırdım ve şu bilgilere ulaştım: En iyi işitme cihaz markaları nelerdir ? - İşitme Sorunu umarım faydası olur.

Üye
    Hear Avatarı

Gerçek Adı
    Erdem
    Son Giriş
    07.03-2021
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    11

Benimde sağ 75db kayıp, sol 85db kayıp. 2013 yılında kulak içi alıcılı kulak arkası yani 2 tarafa da Widex Clear 220 Rite With Hp-Receiver almıştım. İlk 2 yıl falan memnundum ancak bildiğiniz gibi cihazlar çalışmaya devam etse de 3-7 yıl arasında ilk gün ki gibi çalışmayabiliyor, bu yüzden yeni cihaz almaya karar verdim.

Widex unique modellerini test ettim, beyond ise unique ile teknik özellik olarak pek bir fark olmasa da apple destekli ürün olarak uyarlamışlar. Daha farklı markaları da araştırıyorum, Oticon Opn 1,2,3 modellerini de deneme şansım olursa deneyeceğim. İleri derecede kaybımız olduğu için daha çok Danimarka Widex ve Oticon markalarına bakıyorum.

İsviçre malı Phonak ürününü daha önce kullandım, pek memnun olamadığım için bu markayı 2. plana koydum. Widex ve Oticon modelleri arasında gidip geleceğim, ancak siz yine de kulağınıza göre her markanın bir kaç modellerini deneyin, hangisi size uygun, sesler hoş, net ve doğal gelirse onu tercih edersiniz.

Üye
    roma Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    23.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

araştırmalarım sonucu widex dream 220 yi CIC micro aldım. hala ayar sürecindeyim şu an. ileride memnum kalıp kalmadığım hakkında bilgi vereceğim.

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.656
    Verilen Beğeniler
    2.227

@roma

gule gule kullan cihazini. fiat olarak nedir, yazarsaniz bende widex dusunuyorum denemek. fiatlar gozumu korkuttugundan hic gidesim gelmiyor isitme merkezine.

Üye
    KaraDenizli Muhammet Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    14.05-2018
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Merhabalar, 1994 yılından beri işitme cihazı kullanıyorum. İlk cihazım Widex kulak arkası 70 - 80 db oranlarında işitme kaybım var. Ve tek kulak kullanıyorum. İlk cihazım 2007 yılında bozuldu hemen tekrar aynısından Widex aldım. 2014 yılında earnet nano Hp plus alıncaya kadar kullandım Earnet aldığımdan beri 4 veya 5 kez tamire verdim. Şu an gene bozuldu Eski cihazım olan 2007 yılında aldığım analog widex i taktım tıkır tıkır çalışıyor ama kasa dağılmış durumda yarabandı ile tutturdum öylece kullanıyorum.

Earnet bana uygun gelmedi hiç sevemedim bu yüzden tavsiye etmem. Şu an Earnet i tamire vereceğim için widex inşaallah bozulmaz. İşte bundan dolayı bana yedek bir cihaz lazım olacak mecburen. Durumum da çok iyi değil yeni kulaklık almaya gücüm yetmiyor. Bana uygun ileri derecede işitme sorunuma çözüm olabilecek bir kulaklık lazım.

Elinizde, yakınınızda kullanmadığınız kulak arkası ileri derece analog cihaz varsa almaya talibim. Herkese Hayırlı günler dilerim.

Üye
    roma Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    23.07-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @shukufe

Merhaba Shukufe Hanım. tekine 3 300- 3500 arası bir şey ödemiştim yanlış hatırlamıyorsam. performans olarak ise şimdilik çok memnun değilim

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon