Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 85 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    talaz44 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    07:40
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaş shukufe ben 28 yıldır işitme kayıplıyım ama işitme cihazı seçince sesin yüksekliliği değil esas olan işitme kaybıma uygun olan işitme cihazlar arasında bana lazım olan cihazda maksimum verim almam ben bunun için işitme cihazı alınca işitme kaybıma uygun tüm çihazları denedem ama 146 desibilim işitme kayıplı değilimki ama herzaman en sesin kalitelisinini peşindeydim nitro saten benim kaybıma uygun şimdi arkadaşlar diyorki şimdi daha iyi duyorsun eskiden hiç anlamıyordun şimdi ise rahat anlıyorsun nitroya verilen para eski cihazdan iyi okul müdürüde oh çekti

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

aynen talaz aynen ses yuksekligi degilde isitme kaybimiza uyan ayarla cihaz
    varsin cok fazla anlatmasin ama rahatsiz etmeden ses duyursun benim istedigimde isitme cihazindan
    demek nitro daha guzel anlatiyo iste simdi pisman olma gibi hissediyorum neden nitro degilde cielo sp aldim diye ama bu mendebur seylerde oyle pahali ki ben 2500 lira pesin nadiaya sayip memnun olmayincA MECBUREN DAHA UCUZ siemens cielo sp aldim keski biraz daha sabredeydim nitroyu alaydim ne kadar ekmek o kadar kofte

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Talaz; nitro çok ileri seviyeli işitme kaybı için verim veriyor mu bir de fiyatı ne kadar...
    Son olarak tek mi kullanıyorsunuz çift mi?
    Bende shukufe gibi Naida mağduruyum... Üstelik çiftine peşin 7600 verdim...
    Bir tanesini hiç kullanmadım bile satabilsem keşke...
    Memnun musunuz ses kalitesiinden ?

Üye
    nebo Avatarı

Gerçek Adı
    nebo
    Son Giriş
    09.04-2014
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

widex süper440 peşin fiyatı 6500tl. çok para aynı özelliklerde daha uygun fiata olan cihaz tavsiyeniz var mı ?

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

selam,sevgili nebo videx al bence,başka cihaza bakma,bu dedigin fiyatı düşürebilirsin,ben yeni aldım,bayagı bir indirim yaptılar bana, pazarlık edin bence,aynı özelliklere sahip daha ucuz cihaz bulman zor zaten,ama yinede diger markalara bakabilirsin,hangi marka alırsan al size tavsiyem sıkı pazarlık edin,denemeden kullanmadan cihaz alma arkadaşım...

selam mustafa bey videx süper 220 cihazınızı aldınızmı? almadıysanız dedinz fiyat pahalı geldi bana,ben aynı cihazı ankaradan daha ucuza aldım,banada 3000 tl dediler ama pazarlık yaptım fiyatı indirdim bayagı,yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve gayet menmunum şimdilik..

Üye
    nebo Avatarı

Gerçek Adı
    nebo
    Son Giriş
    09.04-2014
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler hakancan06. Yeni cihazın hayırlı olsun. Şu an kullandığım widex zaten 10 senedir kullanıyorum. iyi bir marka pahalı ama. bide pazarlık yapmayı beceremiyorum. sanırım ist. dışındaki illerden fiat teklifi isteyeceğim. Tekrar teşekkür ederim ...

Üye
    Kanar Yara Avatarı

Son Giriş
    17.07-2014
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar;

Senelerdir bu problemi yaşayan biri olmama rağmen işitme cihazı kullanmamış bir genç kızım. Sebep ise kısmen psikolojik ki burda sebebpleri tartışmaktansa çözüm arayışına girmek istiyorum. Geç de olsa işitme cihazı kullanmam gerektiğini anladım. Piyasada birçok cihaz markası var. Ben ise bu konuda tamamen cahilim. Bildiklerim internette okuduklarımın ötesine geçmez. İlk olsun tam olsun diyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana fikir verebilir misiniz lütfen?

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

slm kanaryara,bir kere bütün markalar güzel ,fiyat olarak çok degişken tabiki,ama şunu unutma çok para verdim menmun olacam diye birşey yok,daha ucuza aynı işi yapan başka markada alabilirsin,almadan araştır,deneme süresi mutlaka iste,burası çok önemli,denemeden asla cihaz alma,genelde deneme veremeyiz fazla derler ama ısrar edersen deneme süresi alırsın.birde en önemli başka bir konu cihazı kaliteli işini iyi bilen odyomeristten almalısın mutlaka,cihazdan çok senin işitme kaybına göre ayar yapılması çok önemli bir konu,bence siz aydındasınız,ben size forumdada tanıdıgımız ceremicem nikli,BETÜL HANIMI kesinlikle tavsiye ederim.gerçekten kendini meslegine adamış,işini düzgün yapabilen kaliteli bir odyomerist oldugunu düşünüyorum,ve cihaz konusundada size mutlaka önerileri olacaktır,iyi geceler saygılaar...

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim hakancan06 , tavsiyen için. Kanar yara geldi ve tanıştık.. )) Mutlu bir buluşma oldu.. Yolun düşerse seni de bekleriz ) görüşmek üzere...Tekrar teşekkürler

Üye
    leventönder Avatarı

Gerçek Adı
    levent önder
    Son Giriş
    16.06-2014
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

betül hanım selamlar,

ankarada tavsiye edebileceginiz odyomerist ismi rica edeceğim sizden, benim bir tanıdığım var duyses de. ama firma olarka nasıllardır bilemiyorum. işitme cihazını 78 yaşındaki annem için alacağım. cok pahallı olmayan, cok cuzuda olmayan orta halli bir cihaz almak istiyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

ankara duysese ben gittim istedigim cihazi tarif ederken ha sunu ha bunu soyledi sira isitme testimi gosterip gurultu onlemesi iyi degilse almam diyince sari kiz dogru kapiya gidip kapiyi acti
    yani kibarca olmasada disariiii

Üye
    leventönder Avatarı

Gerçek Adı
    levent önder
    Son Giriş
    16.06-2014
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ama incelediğim kadarıyla iyi marka urunler satıyorlar. bu sattıkları urunlerin gurultu onlemesi iyi degilmi yani?

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ankara İdis de başlayan Seher hn ile görüşebilirsiniz.. Diğer firmalar içinde benim tanıdığım iyi bir odyometrist ismi bilmiyorum ancak bilen vardır diye bir kaç kişiye sordum , kimse isim olarak bir odyometrist söyleyemiyor. Bu konuda size yardımcı olacak en iyi isim Mehmet Akşit hocamdır. Kendisine danışırsanız yardımcı olacağından eminim.. )

Üye
    Ozgeaa Avatarı

Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba hunsal
    benim işitme kaybım konuşma seslerinde. 2 senedir oticon ino kullanıyorum. son yapılan testimde sol ayırt etmem 20 % bulundu, sağ %805 ama ben her ikis için de cihaz kullanıyorum. sol 62 dB, sağ 53 db saf ses ortalamsında (hava). ino ile gürültülü ortamalrda pek fayda göremedim. o arada bircros denedim, pek fayda etmedi yine. şimdi, oticon agil pro deniyorum. aynı zamanda beltone da denemedeyim.
    destekleyici cihazlar da varmış anlaşılan, FM sistemeleriyle de destekleyeceğiz. bugün de phonak denemeye gideceğim. beltone dan pek memnun kalmadım yine. bir firmada yöneticiyim, içinde bulunduğum ortam, fabrika, bol gürültülü yani
    ve aynı zamanda toplantılara da katılıyorum ve zorlanıyrum. en normal koşullar tabi ki ikili konuşmalar ve ev ortamı ancak çoklu görüşmelerde sıkıntı yaşamayacağım ve gürültülü ortamlarda duymama yardımcı oalcak bir cihaz önerisini ihtiyacım var.
    senin forumdaki desteğin için teşekürler, bu konuda da fikirlerini paylaşırsan sevinirim.
    teşekkürler.

Üye
    mgencer05@gmail.com Avatarı

Son Giriş
    07.07-2015
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar. Annem için işitme cihazı almamız gerekiyor. Malum piyasada çok marka var ve bizimde herkes gibi aklımız karıştı. Daha önce bu alanda bir şirkette çalışan arkadaştan bir marka önerisi alalım dedik ve tereddütsüz oticonu önerdi ardında phonax marka dedi.annemle cihaz denemek için çıktık ve önerilen markanın bayisinden başladık annem karşı taraf konuştuğu zaman rahatsız edici cızırtı geldiğini söyledi .ardından siemens marka denediler bayisinden yine aynı sıkıntının olduğunu söyledi.başka bir bayide ise onitron denedi iki farklı model bu seferde kendi konuşurken rahatsız edici bir yankılanma veya cızırtı geldi dedi karşı tarafın sesini dünyada sorun yoktu.son olarak siser diye bir bayide denedik 3 model en rahat bunlar dedi ne kendi sesinde nede karşı tarafın sesinde bir rahatsızlık duymadı .sattıklarını marka earnet idi.bu durumda marka yı mi tercih ederiz yoksa rahat ettiği cihazı mi?cevaplar için çok teşekkür ler.

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon