Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 85 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ozgur bey... Yeni bir cihaz alacaksanız tavsiyeden çok bizzat gidip denemeniz gerekiyor... Oticon, Phonak,Widex, Siemens,Unitron,Resound... Bunlar güzel markalardır. .. Ama bazen en kalitelisi işe yaramazken orta kalitedekilerin işe yaradığına çok şahit olmuşumdur...
    İsterseniz işinizi kolaylaştırmak için Duysel diye bir firma var odyocuları gerçekten iyi ve sabırlılar.. Ayreten bir çok markanın distrübütörlüğünü yapıyorlar...
    Anadolu yakasındaysanız Kadıköyde , Avrupa yakasındaysanız Taksim The Marmara otel'in orada şubeleri var... Gidip bir deneyebilirsiniz tüm markaları...
    Ayrıca SSk var ise devlet cihaz başına 450*500 TL geri ödeme yapıyor...
    Bu parayı da koyarsanız ciddi güzel bir cihaz alırsınız...
    Eğer kulak arkası takmaktan dert etmezseniz Size Oticon Chili'yi önerebilirim ki ses kalitesinde hep aklım kaldı. Fakat ki işitme seviyemi karşılamadığından alamadıydım....
    Ama dediğim gibi denemeden olmaz...

Üye
    ozgurbey Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. yakın zamanda işin muhasebesi tuttuğunda uğrayacağım dediğiniz yere. benim ilk tercihim kanal içi yada kulak içi, eğer varsa bu modellerin telefon bluetooth teknolojisi, şayet yok ise istemeyerek kulak arkası almak zorundayım. tekrar teşekkür ederim. sağlık ve mutluklar...

Üye
    m.mustafa palaoğlu Avatarı

Gerçek Adı
    m.mustafa palaoğlu
    Son Giriş
    04.09-2014
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,Bende işitme engelliyim Ben 3 yaşımda yüksek havale geçirmişim,işitmem kaybı yolu açıldı ve sol kulağım 70db sağ kulağım 80db böylece ileri derecede işitme kaybımdır. İşitme cihazımı 17 yaşımda kullanmaya başladım ve bugüne kadar starkey işitme cihaz markasını kullandım,şimdi yeni bir unıtron cihaz aldım moxi 3g cihazı kullanıyorum fakat duymayı ayırt edemedim, şikayetim oldu değişim yapılmasını istedim kabul etmediler.Bana yeni cihaz denemesini yaptılar markası widex süper işitme cihazı son derecede memnum kaldım,fakat elimdeki unıtron cihazımı değişim için başka markayla yapmıyoruz dediler,ben mağdur kaldım, bu konuda şikayetçi oldum ne yapabilirim diye bekliyorum.saygılarımla sunarım.teşekkürler...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

mustafa bey widekle mutlu yasayiniz bence
    unitronuda benim begenmedigim cihazimi yaptigim gibi bedavasina veriyorum deyin cevrenizdekilere verin hanyayi konyayi markayi ogrensinler
    ama sonra tekrar geri isteyinki tanidiklariniza iyilik yapmis markanin aldiginiz firmanin icyuzunu gosterirsiniz
    bu insafsiz dunyada sagirlarin destekcisi yok derdimize ilac olacaz diyenler bizi yoluyor arkadas bisey yapamazsiniz

Üye
    bbilensoy Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Bilensoy
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Öğrendiğim kadarıyla yurtdışındaki forumlarda satılabiliyormuş... Denemekte fayda var....
    Birde şu widex Superi bende deneyecem birkaç kişiden duydum... Hele bayram bir geçsin....

m.mustafa palaoğlu;
    Widex Super'in hangi modelini kullanıyorsunuz 240 mı 440 mı
    Bir de her ikisini denediniz mi ve kaça aldınız yazarsanız sevinirim..

Üye

Gerçek Adı
    m.mustafa palaoğlu
    Son Giriş
    04.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Shukufe;

Bana bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, gerçekten widex süper modeli cihazı çok iyi buluyorum,fakat unıtron cihazımı ile değişim yapmıyorlar benim elimde kaldı daha 1 ay oldu kullanamıyacam,Ayretden widex süper220 cihazı alacam.FİYATI PEŞİN 3000TL.Teşekkürler.

Merhaba bbilensoy,

vidwex süperin 240mı 440mı diye yazı yazmışın,cihazın 240 diye modeli yok süper220 ve süper440 diye modeli var,fiyatı araştırma yaptım widex süper440 peşin fiyatı 6500tl. widex süper220 peşin fiyatı 3000tl.
    Deneme yaptım Bana göre gayet iyi işitiyorum. Teşekküler.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

mustafa bey 3000 lirayi cok gorme sevindim sizin sorununuz cozuldugune
    ben olsam ama size karismam
    unitronu size kakalayan yerden almam cihazi begenirsem bile once baska yerlerden denerim bize niye once bi yem verip sonra isimize yarayacak cihazi gosteriyor o firma dimiya

Üye

Gerçek Adı
    m.mustafa palaoğlu
    Son Giriş
    04.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba shukufe;
    Unıtronu bana kakalayan firmayı merkez Ana bayii'sine şikayet ettim.
    Benim unıtron moxi3g cihazımın sorunlarını merkez tarafından cözüldü,Ana bayii Bana eğitim verip tüm sorunlarımı çözgüler.
    Unıtronu çok iyi kaliteli olguğunu merkez Ana bayii'den Anladım,gerçekten süper geldi Bana şimdi,herşey yolumda böylece memnuniyetle kaldım.
    Bugün Ben çok yerlerde araştırma yaptım,Unıtron çok iyi kaliteli olguğunu söylediler. Kanada malı iyi firma güzel cihazlar var ben hepsini gördüm.
    Aldığım işitme cihazımı unıtron markayı sevdim iyiki bunu almışım.saygılarımla Teşekkürler.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

yildirim hiziyle egitim fian vermeleri cok hostu mustafa bey
    ne egitimi verdiler merak ettim bi ayarlamalarini yaparlarsa iyi diye dusunmusumdur hadi ne diyim 3000 liran kurtulmus
    ben kustum nadia 5 cihazima ana bayisine sikayet edersek ayar icin gene aldigimiz firmayi gosterecek artik kapilarindan ayak atmam egitimde neymiski yillarin sagiri isitme cihazini zaten kullanya biliyordur dimi
    hayirli olsun isitme cihazinizla barismissiniz gule gule iyi gunlerde kullaniniz

Üye
    ozgurbey Avatarı

Gerçek Adı
    özgür
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli arkadaşlar Bluetooth Hearing Aids bu linkdeki bluetooht aksesuarlarından herhangi birini kullanan varmı? Ben işim gereği telefonla fazla konuşuyorum ve görüşmenin anlaşılır olması gerekiyor. İşitme kaybım sağ=65-70 sol= 70 db. Bu sistemlerden birisine sahip olmak istiyorum. Eğer mümkünse tercihim kulak içi olacak. Mümkün değilse mecmuriyetten kulak arkası olacak. Bu sistemleri kullanan arkadaşların tecrübeleri doğru karar verebilmek adına çok yararlı olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    talaz44 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal
    Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    07:40
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende çok ileri iştime kayıblı engelliyim bende yeni işitme cihazı aldım düne kadar oticon sumo xp kullnıyordum arttık benbim işitmeme ilerledikce cevap vermedi şimdi yeni işitme siemens nitro 301 sp ben 3 ay önce aldım eskiden eski işitme cihazım ile telefon konuşamıyordum şimdi aşağı yukarı iyi oldu yüzde yüz başarılı olmasada tahminim insan sesine yüzde 70 yakın ses kalitesi veriyor eskiden kuş seslerini duymazdım ama şimdi yakında 50 metre yakında sesi duya biliyorum tek sıkıntım telefonda bazı seslseri anlıyamam oda olsun bir çok işitme cihazı denedim bu benim kulağıma eniyiysi olduğunu karar verdim siemens malatya işitme de savaş bey ve Nihat beyde Allah razı olsun çok yardımları programları çok güzel ayarladılar oldu malatya iştme personelinede ayrıca teşekür aderim

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

talaz vay bee piyasanin en yuksek cikisli cihaziyle telefon konusmasi anlamadan daha dusuk cikisli cihaz kullanirken telefondan konusulani anlamak coook sasirtici geldi bana
    zannedesem sende tiz seslerde kayipki kus sesinden bahsediyosun ama 50 metre uhhh sen sagir olamazssin bi kerem diycem ama burda 146 db isitme kaybina olan oticonla duyamadan daha dusuk nitroyla 50 metreden duymak bu cok abarti bi isitme bana gore

Üye
    sametozyunsel Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Isitme cihazi kullanip telefonda zorlanan hastalara GNresound alera561, alera 961,verso 961 bu tarz cihazlar onerebilirim sikinti yasamayacaklarinada eminim siteden ozelliklerini arastirabilirsiniZ.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

samet alera diyosun yani telefonla konusmak icin sagirlara iyide sein alerayi herkes alamazki 6bin lira gibisini vererek hadi verebildi diyelim 2 kulaga 12bin lira ki sagir kac sene calisicak bu paraya asgari ucretle ise alinirken babam sagolsun dersen o baska
    sen hic alera verdigin hastalarinin telefonla anladigina sahit oldunmu ben koklear implantliyken cook denedim ama bisey anlamadiydim telefondan
    etrafimda gordugum az isitme kayiplilar telefondan konusulani anliyor ama bunlarin cogu isitme cihazlarini cikariyorlar oyle konusuyorlar telefondan
    ha su yeni versonuz hakkinda sitenizde cikis gucu fiat bilgisi yok herne kadar bana kisitli bir faydasi olabilir desemde ac tavuk kendini dari ambarinda gorurmus misali isitme cihazi almayla iyi duyacagimizi saniriz biz sagirlar sen bu versolar hakkinda sorduklarima cevap verebilirmisin

Üye
    sametozyunsel Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alera 561 okadar degil suan alera ve versolarda da bir alana bir bedava diye kampanya var. Senun bi kulakta koklea var digerindekibkayip ne kadar peki. Alera 561le teld konusan gordum cunku tel icin farkli ayarlama yaptigimdan hastanin mecbur yanimda telefonda konumasi gerekiyor hastanin verim almadigini gordugumde zaten onermem.versolarla ilgili ne ogrenmek istersen cevaplarim merak etme. Hatta ankaradaymisin gelip inceleyebilirsinde

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon