Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tirza84 Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    11.04-2015
    Saat
    23:32
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Betul programli olmasi isime yarar mı alicam cihazin.

Òğretmenlik yapiyorum da

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

betul hanim gorunce daha guzel yazar. kulak ici cihaz denediysen onlar tek mikrofon olur. cift mikrofon rite olanlardan acik kulak teknolojisi olan almaya gayret ederdim ben olsam. volum kontrol olsun ogretmenseniz. unitrona bosver derim. oticonla resounddan sasma bence

Üye
    ceremicem Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    17.12-2015
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MARMARİS
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba. Mesleğiniz ile ilgili olarak ve yaşınızın genç olması dolayısıyla mutlaka çift olmasını öneririm. Özellikleri bakımından çift mikrofon olması, gürültü ile insan sesinin aynı anda duyulduğu ortamlarda seslerin birbirine karışmamasını sağlar. 2 programlı olması ise , özel ortamlar için ikinci bir ayar alternetifi sunar. Yani günlük yaşam içerisinde memnun kaldığınız program aslında ihtiyaçlarınıza karşılık vermesine rağmen , aynı program sınıfta ders anlatımı sırasında yeterli gelemeyebilir. Uzak mesafe seslerini daha çokduymak istiyor olabilirsiniz, veya çok gürültülü bir ortamda daha az sesle dinlemek isteyebilirsiniz. Bu durumlarda alternatif program olarak kullanabilme şansınız var. ŞART MI hayır.. Emekli ve 70 yaşın üzerinde olsanız , evde ve sakin hayat geçiren bir yaşamınız olsa , heç gerek yok diyebilirdim ama , sizin ihtiyaçlarınızı benden daha iyi belirleyeceğinize inanıyorum. Hangisinin ne avantaj sağlayabileceği konusunda bilgi vermesi benden , değerlendirmesi sizden

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234