Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mgülce Avatarı

Son Giriş
    19.12-2012
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kızım 7 yaşında aranıza yeni katıldım her iki kulakta 50 db işitme kaybı çıktı cihaz alırken neye dikkat etmeliyiz hangi cihazı almalıyız yardımlarınızı bekliyorum

Üye
    hunsal Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba.. Öncelikle geçmiş olsun. 50 dB kayıp orta düzeyde bir kayıptır. İşitme cihazının da yardımıyla eğitimini ve sosyal ilişkilerini fazlaca bir sorunla karşılaşmadan sürdürebilir. İşitme cihazı konusunda pek çok marka ve model var, ama en bilinen markalar Oticon, Phonak, Widex, Siemens, Resound'dur. Çocuklar için kulak arkası cihaz önerilmektedir. Tüm bu markaların pediatrik (çocuklara yönelik) modelleri de mevcuttur. Tavsiyem, en az 2 veya 3 markanın farklı modellerini deneyerek satınalma kararını verin. Tabii kendiniz için alsanız daha kolay karar vermek, ama küçük bir çocukta daha zor. Fazla pahalı bir şey almayın. 1500-2000 lira civarında bir cihaz işinizi görecektir. Kolaylıklar diliyorum.