Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dun aklima esti kalip hortumunu bi degistiriyimde catlar patlar su isler arasinda basima is acar diye
    odyotekte bayan 3 lira dedi bide ustelik yapistirmadi kaliba en cok nefret ettigim yapismamis hortum allahin bi parcacik sifonu incecik sanki o aldigiyla adam olurbizler icin az para gibi gozukse damlaya damlaya gol olur

Üye
    sarmaşık Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 tl atıp kaçsaydın ben bedava veriyorum.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

bedava istemiyoruzalsinlar parasini ama
    tamirlik birsey degil basligi editorumuz degistirmis sadece hortum istedim 3 lira deyince bari yapistir dedim yapistirmazmisalti ustu 3 4 cmlik sifon parcasina bu kadar kar koymalarini anlamiyorum

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

odyotekten aldigim hortum biseye yaramadi minnacik hortum sanki kumas gibi cektiminezaten bu kisa diyince guya en buyugunu verdiydi hic ucundan kiyisindan kesmeden
    hele bi gaesi yoklayayim bunlarin hortumu nasi kalitelimi fiat ne diyehayret bisi 2 liraya dedi guzelce kesti takti eleman gozume girdi ama gene hortumu yapistirmadi eve gelince kendim japonladim accikkalitesini zaman gosterecek az bi zamanda eriyik olmaz insallah

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

isitme cihazinin hortumu uzadikca sesleri az duyuyormusuz artik onumuz yaz hortum kisa oldukca can yakiyo kulak arkasinda aci veriyo az da olsa terliyo diye uzun hortuma heveslendim yaptim ama ses kalitesine zarar verecegi hic aklima gelmedi
    zaten ses cikisi yetersiz kalmaya basladi cihazinda yenisinin iyi begendiklerimede butce yetsmiyo bu aralar
    su kulak arkasi cihazi kulaga iyice yaklastiracak bi hortum sekli bilen yapan kullanan dusunen varsa fikir alisverisi yapalim ne dersiniz hem kulak arkasinda canimiz yanmasinn hem terletmesin hemde ses kalitesine zarar vermesin
    kulagin arkasina degilde kaliba monte olup kisacik hortum sekli kullanan bilen varsa yazarmisiniz

yunus aslan
    Misafir Üye
    yunus aslan Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    alınması hata ya bazıları 10 tl sartıyo fındıkzadede betaton işitme var ücret yok